Plakaty wg kategorii - Siatkówka

Plakat siatkówka to propozycja dla wszystkich miłośników sportu. Wyrazisty akcent ścienny wprowadzi do wnętrza ekspresję – fotograficzna dekoracja podkreśli męski charakter sypialni i zmotywuje młodych zawodników do osiągania wytyczonych sobie celów. Plakaty siatkarskie z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także w klubach sportowych – uatrakcyjnią przestrzeń oraz wyeksponują specyfikę prowadzonej przez Ciebie działalności. Wśród różnorodnych wzorów w kolekcji naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziesz deseń, który doskonale wpasuje się we wnętrze, które dekorujesz. Barwny plakat siatkówka wniesie do pomieszczenia kolor, a czarno-biała fotografia z łatwością wkomponuje się w różnorodnie wykończone przestrzenie.

Plakat siatkówka plażowa

Plakat siatkówka plażowa

Jeśli Twoją ulubioną odmianą siatkówki są mecze rozgrywane na piaszczystych plażach, udekoruj ściany naszym siatkarskim plakatem retro.
Plakat siatkarka do sypialni

Plakat siatkarka do sypialni

Kibicujesz drużynom siatkarskim? A może czynnie uprawiasz ten sport? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, koniecznie spraw sobie nasz plakat!
54 plakatów
Plakat siatkówka vintage

Plakat siatkówka vintage

Dla zagorzałych fanów siatkówki przygotowaliśmy plakat retro, który tchnie do wnętrza sportowego ducha.
Plakat typograficzny siatkówka

Plakat typograficzny siatkówka

Zamiast grafiki z piłką, możesz wybrać typograficzny plakat w minimalistycznym stylu, który pasuje do nowoczesnych wnętrz.
Plakat gra w siatkówkę

Plakat gra w siatkówkę

Nie ważne czy grasz zawodowo, czy hobbistycznie! Plakat z siatkarzem doskonale odzwierciedli Twoją sportową pasję!
Plakat siatkówka do salonu

Plakat siatkówka do salonu

Siatkówka to Twoja ulubiona dyscyplina? Zaakcentuj to nowoczesną grafiką z piłką.
Plakat siatkówka dla sportowca

Plakat siatkówka dla sportowca

Energetyczny plakat najlepiej pasuje do pokoi młodzieżowych lub dziecięcych. Taka grafika z pewnością wyzwoli sportowe emocje.
Plakat piłka do siatkówki

Plakat piłka do siatkówki

Jeśli z zapartym tchem śledzisz mecze siatkarskie lub sam chętnie wybiegasz na boisko, nasz plakat będzie dekoracyjnym strzałem w 10!
Plakat siatkówka retro

Plakat siatkówka retro

Plakat siatkówka pasuje nie tylko do mieszkań, ale również do klimatycznych pubów, w których można oglądać transmisje z meczów.
Plakat mistrzostwa siatkarskie

Plakat mistrzostwa siatkarskie

Szukasz wyrazistego, sportowego akcentu do swojego salonu? Plakat siatkarski w zdecydowanych barwach będzie idealnym wyborem.
Plakat siatkarskie emocje

Plakat siatkarskie emocje

Jeśli uwielbiasz adrenalinę towarzyszącą meczom siatkówki, plakat z siatkarką wyzwoli w Tobie jeszcze większe emocje.
Plakat neonowy siatkarz

Plakat neonowy siatkarz

Jak zachęcić nastolatka do uprawiania sportu? Spraw mu nowoczesny plakat z siatkarzem, który wyzwoli w nim ducha sportu.

 

Plakat siatkówka: dekoracja chłopięcej sypialni

W kolekcji sklepu Myloview.pl znajdziesz plakaty siatkarskie, przedstawiające piłkę do gry, a także wizerunki najpopularniejszych siatkarzy. Akcenty ścienne sprawdzą się doskonale w pokojach miłośników tego typu sportu i w sypialniach młodych graczy, którym marzy się sportowa kariera. Detale ścienne będą działać mobilizująco, a przy tym z powodzeniem uatrakcyjnią stonowaną oraz klasycznie urządzoną sypialnię. Motyw piłki wykorzystasz także do dekoracji pokoju małego chłopca – plakat siatkówka zachęci malca do aktywności fizycznej i wzbogaci aranżację o dynamiczny, kolorowy wzór. W ofercie znajdziesz także urokliwe grafiki – będą się dobrze prezentować w zestawieniu z nowoczesnymi elementami i dodatkami, zaczerpniętymi ze świata współczesnego designu. W wyrazistej sypialni możesz zastosować także graficzną, wielkoformatową ozdobę - barwna sportowa fototapeta ożywi wnętrze i zapewni mu oryginalny wydźwięk, a plakaty będą "kropką nad i" całej aranżacji.

Siatkarskie akcenty w klubach sportowych

Plakat siatkówka sprawdzi się doskonale do oprawy różnego rodzaju klubów sportowych. Jeśli organizujesz mecze siatkówki i treningi na salach gimnastycznych, tego typu akcent podkreśli specyfikę użytkowanej przez Ciebie przestrzeni. Plakaty mogą zostać wykorzystane w recepcji lub w holu – detale ścienne wyeksponują charakter aranżowanego pomieszczenia – będą także doskonałą wizytówką Twojej działalności. Wśród różnorodnych deseni możemy wyróżnić wyraziste grafiki, które będą się dobrze prezentować w nowocześnie urządzonych lokalach.

Plakat o siatkówce, przedstawiający np. słynną drużynę, będzie działać mobilujząco na zawodników podczas treningów – dlatego możesz udekorować takim posterem halę sportową, w której odbywają się zawody. Motywująca grafika sprawdzi się również w szkolnej szatni, gdzie przed każdym meczem uczniowie będą mogli pobudzić się do gry w międzyszkolnych rozgrywkach. W recepcji klubu sportowego możesz natomiast umieścić grafikę z sylwetkami zawodników, a w sklepie sportowym detal ścienny z wizerunkiem popularnego siatkarza.

Plakaty siatkarskie: słoneczna oprawa lokali na plaży

Plakat o siatkówce plażowej będzie się dobrze prezentować we wszystkich lokalach sportowych, zlokalizowanych w nadmorskich kurortach. Słoneczne akcenty sprawdzą się doskonale do oprawy biura, odpowiedzialnego za organizację plażowych rozgrywek. Sportowe detale wyeksponują rekreacyjny charakter prowadzonej przez Ciebie działalności – wniosą do przestrzeni słońce oraz pozytywną energię. W kolekcji Myloview.pl znajdziesz plakat o siatkówce, ukazujący ludzi grających nad morzem – letnia sceneria będzie się estetycznie komponować w zestawieniu z drewnem i słonecznymi kolorami. Wśród różnorodnych deseni możemy także wyróżnić wakacyjne pejzaże z siatką na tle zachodzącego słońca i wakacyjne grafiki, utrzymane w soczystych, radosnych barwach.