Plakaty wg kategorii - Natura • Plakaty na ścianę

Kiedyś nasi rodzice i dziadkowie wieszali w swoich salonach czy sypialniach rozkoszne pejzaże malowane akwarelą, żeby ładnie wyglądały. Dzisiaj stawiamy na nowoczesne, odważne, wyraziste plakaty z motywami zaczerpniętymi ze świata natury. Każdy plakat natura wyrażą emocje, tworzy nastrój i buduje atmosferę. A do tego wygląda obłędnie i można wpasować go do każdego wnętrza! Dlatego właśnie, dobierając swój plakat z naturą, powinieneś to zrobić świadomie: tak, aby i plakat, i wnętrze zyskały na takim połączeniu.

Zielony plakat natura

Zielony plakat natura

W klasycznej stylizacji potrzebujemy dodatków inspirowanych naturą. Plakat z panoramicznym widokiem na las to świetne rozwiązanie.
Plakat na ścianę natura

Plakat na ścianę natura

Dla spragnionych wypoczynku na łonie natury mamy inspirujący plakat. Choć nie zastąpi on prawdziwej przyrody to zieleń pozwoli Ci na relaks i wyciszenie.
602 plakatów
Plakat nadmorski krajobraz

Plakat nadmorski krajobraz

Mieszkając wśród blokowisk zapewne brakuje Ci kontaktu z naturą. Dzięki temu plakatowi będziesz mógł obcować z nią każdego dnia.
Plakat Lago di Braies

Plakat Lago di Braies

Jeśli zachwyca Cię piękno przyrody, plakat z przepięknym włoskim jeziorem z pewnością wpasuje się w Twoją stylizację wnętrza.
Monochromatyczny plakat z portretem

Monochromatyczny plakat z portretem

Plakat w czarno-białych barwach możesz powiesić np w. biurze. Taka dekoracja unowocześni otaczającą Cię przestrzeń.
Jesienny plakat natura

Jesienny plakat natura

Plakat z lasem we mgle pasuje do niemal każdej aranżacji. Również do pokoju nastolatka, gdzie może budzić poczucie miłości i przywiązania do przyrody.
Nowoczesny plakat natura

Nowoczesny plakat natura

Jeśli lubisz otaczać się roślinami, to plakat z soczyście zielonym liściem monstery na pewno podbije Twoje serce.
Plakat z ilustracją w stylu retro

Plakat z ilustracją w stylu retro

Jeśli kochasz kolorowe kwiaty, to pokochasz też naszą propozycję plakatu! Ilustracyjna forma utrzymana w duchu retro, pasuje do nowoczesnego wnętrza.
Kwiecisty plakat natura

Kwiecisty plakat natura

Floralne motywy będą zawsze na topie, a w dodatku dopasujesz je do wielu stylizacji.
Plakat zachód słońca w akwareli

Plakat zachód słońca w akwareli

Krajobraz w akwareli to jeden z najbardziej romantycznych i tajemniczych widoków. Ciepłe tony kolorystyczne mogą idealnie komponować się z drewnianymi meblami.
Kolorowy plakat z sercem

Kolorowy plakat z sercem

Pokój nastolatka nie powinien być pozbawiony kontaktu z naturą. Jeśli nie przekonują go zwykłe pejzaże, spodoba mu się kolorowy plakat o nowoczesnym wydźwięku.
Dziecięcy plakat natura

Dziecięcy plakat natura

Jeżeli szukasz dekoracji do pokoju Twojej pociechy, to wybierz plakat z naturą. Kolorowy motyw wpasuje się w jasne ściany.

 

Plakat z naturą: rośliny jako jeden z najstarszych motywów na świecie

Wzory zainspirowane pejzażami i innymi obrazami zaczerpniętymi ze świata natury to nie tylko jeden z najpopularniejszych motywów plakatów w naszym katalogu: to także prawdopodobnie najpopularniejszy temat dzieł sztuki od samego zarania dziejów. Wystarczy spojrzeć na najstarsze dzieła sztuki, takie jak malowidła jaskiniowe, by zobaczyć, że już nasi przodkowie za najbardziej godne uwiecznienia uważali właśnie zwierzęta i rośliny. My wprawdzie żyjemy znacznie dalej od natury, niż ludzie pierwotni, ale to wcale nie znaczy, że za nią nie tęsknimy: jeżeli więc masz głęboką, nieodpartą chęć, by ścianę mieszkania udekorować dekoracją o motywie zaczerpniętym wprost ze świata przyrody, taką jak plakat natura, nie czekaj: przeczytaj, w jaki sposób możesz to zrobić!

W jakich wnętrzach plakat natura sprawdzi się najlepiej?

Jesteśmy całkowicie przekonani, że dosłownie nie ma wnętrza, w którym plakat natura nie wyglądałby wprost fantastycznie. Oto zaledwie kilka z wielu, bardzo wielu przykładów:

  • łazienka wygląda dobrze, ale brakuje jej jakiegoś charakterystycznego akcentu? Plakat przedstawiający barwne ryby i ukwiały tropikalnych mórz natychmiast ją ożywi! A może jakiś mniej tradycyjnie "łazienkowy" motyw, taki jak widok na zasnute mgłą górskie szczyty albo łąkę w pełni lata?

  • salonowi brakuje tego "czegoś"? Spróbuj zawiesić nad kanapą duży plakat natura utrzymany w kolorystyce kontrastującej z większością elementów wnętrza. Pamiętaj o oprawie!

  • chcesz, żeby pokój dziecka wyglądał jednocześnie stylowo i nie zanadto infantylnie? Plakat z widokiem na las, najlepiej z leśnymi zwierzakami, powinien załatwić sprawę. Możesz też z łatwością dobrać plakat do wystroju tematycznego, jeżeli taki planujesz!

  • przedpokój sprawia ciasne, nieco klaustrofobiczne wrażenie? Duży plakat z panoramą, na przykład z widokiem na morze albo góry, sprawi, że wnętrze natychmiast wyda się nieco większe.

 

Wybierz najlepszy plakat z naturą dla siebie

Na samym początku wspomnieliśmy, że plakaty z naturalnymi widokami to jedna z najpopularniejszych propozycji w naszym katalogu: bez wątpienia jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest fakt, że to także jedna z najbardziej różnorodnych kategorii. Widok na arktyczne lodowce nie ma przecież zbyt wiele wspólnego z pejzażem amazońskiej dżungli, poza tym, że oba zostały zainspirowane przez przyrodę, prawda? Tak wielkie urozmaicenie może jednak być źródłem konsternacji: na pewno zastanawiasz się, jaki plakat będzie najlepszy do jakiego wnętrza! Jak to osądzić? Proponujemy przede wszystkim zwrócić uwagę na dwa czynniki. Pierwszy to to, czy dana dekoracja naprawdę Ci się podoba. To przecież zawsze najważniejsze, prawda? Drugie, co warto wziąć pod uwagę, to pewne obiektywne właściwości plakatu: jego kolorystyka (powinna pasować do wnętrza, czy to na zasadzie kontrastu, czy zgodności), rozmiar i ogólny nastrój.

Plakat z naturą prawie jak widok przez okno? Jasne!

Do produkcji naszych plakatów wykorzystujemy wysokiej jakości papier plakatowy, co sprawia, że to nie jest jedna z tych dekoracji, które wyrzuca się po roku czy dwóch, bo zaczynają źle wyglądać! Technologia druku, z której korzystamy, to HP Latex: opracowana przez firmę Hewlett-Packard technika pozwalająca na uzyskanie obrazu o niezwykle wysokiej jakości i trwałości, który jednocześnie nie wydziela toksycznych oparów, nie utrudnia przebiegu procesów recyklingu i biodegradacji oraz pozwala na zaoszczędzenie surowców podczas samego procesu druku. Wybierając nasze plakaty, wybierasz nie tylko nienaganną jakość grafiki, ale także produkt bezpieczny dla środowiska!