Naklejki wg kategorii - Rowery

Naklejki są dekoracjami, które mogą odwoływać się do najróżniejszych tematów. Jedną z ciekawszych opcji stanowią na przykład środki transportu. Dziś opowiemy Wam o ozdobach, których głównym „bohaterem” jest rower. Naklejki z popularnym jednośladem spodobać się mogą zarówno osobom aktywnym, dbającym o kondycję, miłośnikom krajoznawczych wycieczek, jak i zwolennikom ekologicznego stylu życia. Tego typu dekoracje swoją olbrzymią popularność zawdzięczają jednak przede wszystkim atrakcyjnej, różnorodnej estetyce. Najlepiej sami przekonajcie się dlaczego nasze naklejki rowerowe należą do tak chętnie wybieranych ozdób!

157 naklejek

 

Oryginalne naklejki – rower to wyjątkowy środek transportu

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego spośród tylu różnych pojazdów to akurat rowery zdobyły tak liczne i oddane grono entuzjastów. Być może odpowiadają za to liczne korzyści, jakie dla naszego zdrowia zapewnia wysiłek fizyczny? A może fakt, że współcześnie rowerami da się podróżować przez zatłoczone miasta znacznie szybciej niż samochodem, a nierzadko także komunikacją miejską? Nie bez znaczenia jest również fakt, iż jest to w pełni ekologiczny sposób przemieszczania się. Wszystkie te zalety staraliśmy się uchwycić tworząc dopasowane do Waszych potrzeb naklejki rowerowe. Podczas przeglądania przygotowanych przez nas wzorów, warto na chwilę zatrzymać się przy tych, które inspirację czerpały z historii kolarstwa. Upłynęło bowiem sporo czasu, nim pierwsze, toporne jeszcze wynalazki zaczęły swoim wyglądem przypominać współczesny rower. Naklejki przedstawiające „przodków” tego pojazdu (na przykład charakterystyczne bicykle o wielkich, przednich kołach) będą świetną dekoracją do salonów w stylu vintage. Niezwykle nastrojowo prezentują się bowiem w otoczeniu czarno-białych zdjęć, drewnianych mebli, starych książek oraz gadżetów retro. Dla entuzjastów ciężej, industrialnej estetyki mamy natomiast inne, równie interesujące naklejki. Rower na nich przedstawiony został za pomocą zdjęć zrobionych z bliskiej odległości na jego części – łańcuch, szprychy, czy przerzutki. Tego typu wzory rewelacyjnie łączą się z nowoczesnymi stylistykami i będą pasować między innymi do mieszkań typu loft. Równie interesujące są minimalistyczne naklejki rowerowe, korzystające z prostych grafik. Ich oryginalny, designerski wygląd spodoba się z pewnością wszystkim zwolennikom modernistycznego wystroju.

Rowerowe naklejki dla aktywnych

Rowery nieodparcie kojarzą się nam z aktywnym, zdrowym stylem życia. Poruszać się na nich możemy nie tylko po mieście, ale również i w terenie – nawet górskim. Niektórzy cykliści dumni są z tego, iż na swoich „dwóch kółkach” mogą dotrzeć do miejsc, gdzie nie poradzi sobie nawet najlepsze auto terenowe. Dlatego też nasze naklejki rowerowe nierzadko są równocześnie dekoracjami przedstawiającymi piękno dzikiej przyrody. Wzór ukazujący kolarza na górskim szlaku to ozdoba niezwykle dynamiczna, której pozytywny, energetyczny wydźwięk skutecznie ożywi najbliższe otoczenie. Z powodzeniem możemy użyć go na przykład do podkreślenia sportowego charakteru pokoju nastolatka. Nieco spokojniejsze są dekoracje, na których zobaczyć możemy nastrojowe połączenie: brzeg morza, zachód słońca i rower. Naklejki z tego typu spokojnym motywem przydadzą się nam do oryginalnego udekorowania salonu lub innego pomieszczenia przeznaczonego do relaksu. Szukając idealnego wzoru do naszego mieszkania nie powinniśmy również pomijać dekoracji z rowerami w miejskim otoczeniu. Naklejki o takiej tematyce to dobry wybór niemal do wszystkich mieszkań nowoczesnych. Z pewnością każdy, kto jako swój codzienny środek transportu wybiera właśnie rower, z przyjemnością zobaczy taką ozdobę na ścianie salonu lub sypialni. Warto pamiętać, że wszystkie z wymienionych wzorów najatrakcyjniej prezentują się pośród jasnych kolorów – czy to na ścianie, czy na meblach

Wesołe naklejki rowerowe dla dzieci

Choć moda zmienia się z każdym pokoleniem, to jednak dla wielu maluchów wymarzonym prezentem urodzinowym pozostaje rower. Niemal wszystkim kojarzy się on bowiem z szybką jazdą, możliwością sprawdzenia własnych możliwości, a co najważniejsze – z dobrą zabawą. Dlatego też bardzo dużo dzieci z olbrzymim entuzjazmem przywita w swoim pokoju również przedstawiające ten sprzęt naklejki. Rower na dekoracjach dla maluchów musi być dostosowana estetyką do ich wieku. W przypadku młodszych lokatorów oznaczać będzie to często wzory rysunkowe, a nawet nieco bajkowe. W przypadku starszych dzieci możemy sięgnąć po bardziej wyraziste naklejki rowerowe. Przykładowo dobrym wyborem do pokoju nastolatka mogą być wzory z profesjonalnymi kolarzami-sportowcami lub nawet wyczynowcami-kaskaderami. Nasz wybór powinniśmy oczywiście skonsultować jeszcze z samym lokatorem dziecięcego pokoju.