Naklejki wg kategorii - Witrażowe

Spośród wszystkich form sztuki witraże są tymi, które zwracają uwagę swoją niezwykłą ulotnością. Jak to ulotnością, zapytacie być może, skoro przecież witraż to konstrukcja z metalu i barwionego szkła? Cóż, takie postrzeganie witraży wydaje się mocno ograniczone: to przecież nie sam obiekt jest dziełem sztuki, lecz barwne światło, które go przenika! Każdy, komu zdarzyło się odwiedzić paryską katedrę Notre Dame albo inny budynek mogący pochwalić się wspaniałymi witrażami, dobrze wie, że efekt, który tworzy takie barwne światło, jest po prostu niesamowity. Nasze naklejki witrażowe na szyby  pomogą Ci przywołać go w Twoim własnym mieszkaniu – i całkowicie odmienią wygląd każdego wnętrza, które nimi udekorujesz! Prezentujemy tutaj różnorodne naklejki witrażowe na drzwi i inne powierzchnie – mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich takie, które spełnią Twoje oczekiwania. 

Naklejka witrażowa pastelowa mozaika

Naklejka witrażowa pastelowa mozaika

W dużych, przeszklonych pomieszczeniach naklejki witrażowe w ciekawy sposób mogą oddzielić część jadalnianą od telewizyjnej.
Naklejka siatka geometryczna

Naklejka siatka geometryczna

Przeszklone drzwi w biurze udekoruj ciekawą naklejką witrażową. Zapewni Ci ona odrobinę prywatności.
101 naklejek
Naklejka witrażowa: mapa świata

Naklejka witrażowa: mapa świata

Witraż nie musi kojarzyć się z dekoracją kościelną! Nasze wzory są bardzo urozmaicone! Naklejka z mapą pasuje np. na okno klasy geograficznej.
Naklejka czarno-białe kwiaty

Naklejka czarno-białe kwiaty

Naklejka witrażowa w łazience nie tylko doda prywatności, ale będzie doskonałą dekoracją monochromatycznego wnętrza.
Naklejka egzotyczne kwiaty na okno

Naklejka egzotyczne kwiaty na okno

Jeśli za oknem Twojego domu rozpościera się mało atrakcyjny widok, ozdób je naklejką, która przysłoni niechciany krajobraz.
Naklejka geometryczna mozaika

Naklejka geometryczna mozaika

Naklejka witrażowa może stanowić alternatywę dla rolet lub zasłon. Dodatkowo wprowadzi do pomieszczania ciekawą feerię barw.
Naklejka na szybę czarna abstrakcja

Naklejka na szybę czarna abstrakcja

Naklejki witrażowe to doskonała alternatywa dla prawdziwych witraży. W znaczenie szybszy i tańszy sposób odmienią np. biurową przestrzeń.
Naklejka zielone liście do salonu

Naklejka zielone liście do salonu

Wzór na naklejce witrażowej możesz dopasować tak, by był spójny z krajobrazem rozpościerającym się za oknem.
Naklejka witrażowa na szklaną balustradę

Naklejka witrażowa na szklaną balustradę

Naklejka witrażowa sprawdzi się również na szklanej balustradzie schodowej. Jej wzór dopasuj wystroju i koloru ścian.
Naklejka witrażowa 3D

Naklejka witrażowa 3D

By podkreślić nowoczesny wystrój biura, przeszklone powierzchnie udekoruj naklejkami witrażowymi.
Naklejka mozaikowa kompozycja

Naklejka mozaikowa kompozycja

Drzwi kabiny prysznicowej lub okno łazienki zamaskuj naklejką witrażową. Dzięki temu pomieszczenie nabierze intymności.
Naklejka z tropikalnymi roślinami

Naklejka z tropikalnymi roślinami

Jeśli Twoje okna znajdują się przy ulicy, naklejka witrażowa uchroni Cię przed spojrzeniami przechodniów, nie zabierając dostępu do światła.

 

Malowanie światłem i kolorem: naklejki witrażowe na szyby i nie tylko

Tworzenie witraży jest niezwykle kunsztownym zajęciem, i to na każdym etapie tego procesu: od projektu aż po staranne, misterne wykonanie. Zwłaszcza tradycyjne witraże – takie, w których obraz nie jest namalowany na szybce, lecz skrupulatnie ułożony z pojedynczych barwnych szklanych płytek spojonych metalową ramą – są dziełami sztuki, których wykonanie wymaga niewiarygodnie dużo czasu, precyzji i delikatności, a także szeregu rzadkich umiejętności. Efekt, jaki daje we wnętrzu światło przesączające się przez kolorowe szybki witrażu, jest nieporównywalny z niczym innym – wygląda wprost magicznie! Niestety, mało kto jest w stanie pozwolić sobie na zamontowanie w domu prawdziwych albo nawet malowanych witraży. Na szczęście jest dla nich alternatywa niedroga i bardzo stylowa alternatywa: są nią naklejki witrażowe na szyby – dekoracja, którą wykorzystać możesz do ozdobienia wielu różnych powierzchni w mieszkaniu albo firmie. A my pomożemy Ci w tym i doradzimy, jak zrobić to najlepiej!

Naklejki witrażowe na szyby: sięgnij po najlepsze wzorce

Choć naklejki witrażowe można wykorzystać do udekorowania w zasadzie każdej równej, gładkiej powierzchni, to chyba wszyscy możemy zgodzić się co do tego, że najlepiej sprawdzą się one w charakterze ozdoby szyby – na przykład szyby okiennej, szyby w drzwiach czy nawet przezroczystej ścianki działowej. Naklejki witrażowe mają zdecydowanie najwięcej uroku właśnie wtedy, gdy mogą przepuszczać światło, które ożywia je i sprawia, że wyglądają wspaniale. Warto wykorzystać tę ich właściwość do ozdobienia szyb i szybek w domu albo w firmie: możesz wybrać wzór tak subtelny lub tak wyrazisty, jak tylko chcesz! Z naszego obszernego katalogu wybraliśmy tak wiele wzorów, że na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co ciekawe, choć tworzenie witraży jest sztuką, której początki można prześledzić aż do średniowiecza, mogą wyglądać zaskakująco współcześnie nawet w jaki najbardziej nowocześnie udekorowanych wnętrzach – trzeba tylko starannie dopasować wzór, jakim ozdobione są naklejki witrażowe na szyby, do stylu, w którym udekorowane jest wnętrze!

Naklejki witrażowe na drzwi i szyby: praktyczne zastosowania

Jasne, naklejki witrażowe wyglądają świetnie, ale fantastyczny wygląd nie jest jedynym, co mają do zaoferowania. Wierzymy, że można znaleźć dla nich jak najbardziej praktyczne zastosowanie! Co mamy na myśli? Przede wszystkim zapewnienie sobie odrobiny prywatności: naklejki witrażowe na pewno docenią mieszkańcy najniższych pięter budynków pragnący osłonić swoje okna przed ciekawskimi spojrzeniami. Naklejki witrażowe sprawdzą się także w charakterze „zaślepki” na drzwi z szybą – czy to łazienkowe, czy między pokojami. Można wykorzystać je nawet w wynajmowanym mieszkaniu, ponieważ nasze naklejki witrażowe na drzwi i inne powierzchnie łatwo się montuje i jednocześnie bardzo łatwo usuwa, bez uszkadzania powierzchni, na której się znajdowały. Myliłby się jednak ten, kto sądziłby, że w takim razie są one zaledwie nietrwałą, tymczasową dekoracją – wprost przeciwnie, nasze naklejki tworzymy ze szczególną troską o nadanie im możliwie jak najwyższej jakości i trwałości! Raz zamontowane, nasze naklejki witrażowe na szyby i nie tylko będą cieszyć oko przez długie lata, zawsze wyglądając świetnie. W razie potrzeby możesz je nawet delikatnie przemywać – bez obawy, że ich powierzchnia ulegnie uszkodzeniu!

Uduchowiona dekoracja: naklejki witrażowe sakralne

Witraże to forma sztuki, która przez długi czas była kojarzona niemal wyłącznie z budowlami sakralnymi. Współczesne świątynie rzadko mogą pozwolić sobie na imponujące witraże, jakie znamy z arcydzieł światowej architektury, takich jak katedra Notre Dame w Paryżu – ale na nasze naklejki witrażowe sakralne już z pewnością tak! To łatwy, szybki i niedrogi sposób na udekorowanie świątyni, domu modlitwy albo innego obiektu religijnego. W naszym katalogu znajdziecie szeroki wybór religijnych wzorów, spośród których z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego.