Obraz Londyn

Londyn, to jedno z tych miast Europy, które trzeba zobaczyć. I choć brytyjski akcent bywa trudny do zrozumienia, chłodna i deszczowa pogoda panuje przez większą część roku, to właśnie tutaj znajdują się zachwycające zabytki, kultowe puby i oczywiście 221B Baker Street – ulica, na której mieszkał sam Sherlock Holmes! Jeśli jednak nie możesz zostawić wszystkiego i pojechać do Londynu, namiastkę tego miasta zapewnią Ci obrazy Londyn z oferty naszego sklepu. Jeśli chcesz, aby Twój salon nabrał brytyjskiego akcentu, obraz Londyn czerwony autobus ożywi wnętrze i nada mu kolorów. A jeśli pragniesz delektować się herbatą niczym królowa angielska podziwiając Buckingham Palace, wybierz obraz Londyn przedstawiający siedzibę królewską lub zachwycający Parlament.
Obraz Big Ben w Londynie

Obraz Big Ben w Londynie

Obraz z architekturą Londynu wykonany w ciekawej konwencji sprawdzi się jako dekoracja pokoju nastolatka.
Obraz Londyn malarstwo

Obraz Londyn malarstwo

Łagodne kolory akwareli i efektowny print na obrazie podkreśli klasyczną aranżację przestrzeni, wprowadzając do niej wielkomiejskie akcenty.
45 obrazów
Obraz architektura Londynu

Obraz architektura Londynu

Obraz z widokiem architektury Londynu ozdobi eklektyczne przestrzenie oraz wnętrza urządzone w klasycznym stylu.
Obraz londyńskie inspiracje

Obraz londyńskie inspiracje

Londyn w sepii - szkic inspirowany estetyką retro ociepli wnętrze sypialni, bądź minimalistycznego salonu.
Obraz Londyn do salonu

Obraz Londyn do salonu

Nowoczesna estetyka tego obrazu wpisuje się w najnowsze trendy w stylizacji mieszkań.
Obraz Pałac Westminster

Obraz Pałac Westminster

Obraz z zabytkami Londynu rozbudzi wyobraźnię najmłodszych, dlatego umieśćmy go w szkolnej klasie lub świetlicy.
Obraz Londyn akwarela

Obraz Londyn akwarela

Panorama Londynu na obrazie prezentuje się intrygująco, dlatego warto udekorować nią najważniejsze pomieszczenie - salon.
Obraz most w Londynie

Obraz most w Londynie

Jeżeli Londyn jest Waszą ulubioną wakacyjną destynacją, przenieście jego fragment do własnych mieszkań - przykładowo w formie obrazu!

 

Z Tower Bridge do Big Bena, czyli obraz Londynu w salonie

Spacerując po centrum Londynu co chwila napotykamy zachwycające zabytki, znane muzea i kultowe miejsca. Gdzie nie spojrzysz znajduje się coś, co warto zobaczyć i trudno podjąć decyzję, w którą stronę skierować swoje kroki – zwłaszcza, gdy jesteś w mieście po raz pierwszy. Podobnie dzieje się, gdy przeglądasz obrazy Londyn i zastanawiasz się, który najlepiej będzie się prezentować w Twoim salonie. Katedra Św. Pawła kusi swoją zachwycającą kopułą, Big Ben hipnotyzuje tykającymi wskazówkami zegara, a London Eye w kółko przyciąga nasz wzrok. I na co się zdecydować? W takiej sytuacji najlepiej dopasować wzór do układu naszego salonu.

  • Jeśli dysponujesz szeroką, przestronną ścianą, zdecyduj się na obraz London przedstawiający panoramę miasta lub Tower Bridge. Będzie się doskonale prezentował zawieszony nad kanapą lub jadalnym stołem.
  • W sytuacji, gdy potrzebujesz wypełnić wąską, ale długą przestrzeń, doskonale sprawdzi się obraz Londynu z Big Benem lub czerwoną budką telefoniczną.
  • Z kolei, jeśli układ mebli zasłaniała znaczną część ścian, zdecyduj się na niewielkie przedstawienie Londynu, które będzie stylistycznie i kolorystycznie pasować do wystroju, a brytyjski charakter spotęguj wybierając odpowiednie naklejki na drzwi lub meble.

Czarno na białym - monochromatyczny obraz Londynu

Czarno-białe, minimalistyczne obrazy w dużym formacie to świetna dekoracja nowoczesnego salonu. Wyrazisty, monochromatyczny obraz Londyn będzie się znakomicie prezentował w minimalistycznej oraz industrialnej aranżacji.

  • W oszczędnie urządzonym pokoju, w którym znajdują się tylko najpotrzebniejsze meble oraz minimum dodatków, obraz Londynu na ścianie będzie zasadniczą dominantą organizującą przestrzeń. W zależności od zagospodarowania pokoju możesz sięgnąć po pionowy obraz London przedstawiający Big Bena lub horyzontalny z London Bridge
  • Doskonałym sposobem na ożywienie stonowanej kolorystyki w salonie jest obraz Londyn czerwony autobus. Czarno-białe przedstawienie miasta z jednym barwnym akcentem urozmaici wystrój zachowując jednocześnie umiar i harmonię.
  • Jeśli dysponujesz wystarczająco dużym salonem, warto skomponować swój własny tryptyk składający się z angielskich akcentów. Obrazy Londyn przedstawiające trzy najbardziej charakterystyczne punkty, na przykład Big Ben, Parlament i London Eye, sprawią, że popołudniowa herbata nabierze brytyjskiego smaku! 

Big Ben i czerwony autobus, czyli brytyjskie akcenty w pokoju dziecka

Jeśli Twoje dziecko kocha naukę języka angielskiego albo z zapartym tchem śledzi przygody serialowego Sherlocka Holmesa, to obraz London musi się znaleźć w jego pokoju! Szeroki wybór wzorów dedykowany specjalnie naszym najmłodszym klientom sprawi, że bez problemu wybierzesz coś ciekawego dla swojej pociechy. Obraz Londyn czerwony autobus z charakterystycznym dwukondygnacyjnym pojazdem lub z czerwoną budką telefoniczną sprawdzi się w pokoju dziecka. U malucha świetnie będą się prezentować rysunkowe obrazy Londyn przypominające ilustracje z bajek lub książek do nauki języka angielskiego. Trójkolorowa angielska flaga, zabawnie narysowana gwardia królewska w charakterystycznych puchatych czapkach czy uproszczone wizerunki najbardziej znanych zabytków Londynu obudzą w dziecku nie tylko pasję do nauki obcego języka, ale także zainteresowanie kulturą i podróżowaniem. Jeśli chcemy stworzyć prawdziwie brytyjskie królestwo, warto zestawić obraz Londyn z tematycznie powiązanymi naklejkami na ścianę tworząc korespondującą ze sobą całość. Na jednej ścianie panorama miasta, na drugiej Big Ben i London Eye w postaci naklejek, a po środku nasze zadowolone dziecko – to doskonały sposób na urządzenie pokoju!

Obraz Londynu w szkole językowej

Jeśli prowadzisz szkolę języka angielskiego i chcesz, aby Twoi uczniowie czuli się komfortowo w salach lekcyjnych, warto ozdobić je typowo brytyjskimi akcentami. Przedstawienie Mostu Londyńskiego, Parlamentu, katedry Św. Pawła czy charakterystycznych czerwonych budek telefonicznych sprawi, że nauka skomplikowanej gramatyki i kolejnej porcji nowych słówek stanie się o wiele bardziej przyjemna. Obraz Londynu dostępny w szerokiej gamie rozmiarów sprawia, że bez kłopotów dopasujesz go zarówno do przestronnej, jak i kameralnej sali. Dodatkowo atrakcyjna cena sprawia, że nie musisz decydować się tylko na jeden wzór. Obrazy Londyn zestawione w formę tryptyku sprawią, że Twoi uczniowie poczują się jak na zagranicznym kursie językowym!