Obrazy wg wnętrz - Salon Kosmetyczny

Przy wyborze gabinetu kosmetycznego, klientki kierują się przede wszystkim zdolnościami wykwalifikowanej obsługi, ale także zwracają uwagę na wygląd i estetykę salonu. Aby stworzyć przytulne, ale także klimatyczne i eleganckie miejsce, możesz wykorzystać obrazy do salonów kosmetycznych, które dodadzą pustym ścianom charakteru. Będą również ciekawą ozdobą. Obrazy do salonu kosmetycznego mogą przedstawiać motywy charakterystyczne dla oferowanych przez salon zabiegów np. sylwetki kobiet lub mężczyzn poddających się zabiegom masażu. Mogą to być również obrazy nawiązujące do natury, ukazujące piękne kwiaty lub malownicze pejzaże. 
36 obrazów

 

Obrazy do salonu kosmetycznego – zachęcająca recepcja

Aby klienci dobrze czuli się w salonie kosmetycznym, powinien on być schludny, a także tak zaaranżowany, aby zachęcał do wejścia i pozostania w nim na dłużej. Pierwsze miejsce, jakie klient widzi po przekroczeniu progu salonu to recepcja, która powinna być jak najbardziej reprezentacyjna. Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt, pomocne mogą okazać się obrazy do salonów kosmetycznych, które urozmaicą ściany, a także stworzą niepowtarzalny klimat.

W takim miejscu najlepiej sprawdzą się obrazy przedstawiające naturę – mogą to być motywy kwiatowe takie jak storczyki, róże lub rośliny wykorzystywane w kosmetyce takie jak np. aloes. Na ścianę główną, znajdującą się na wprost od wejścia, odpowiednie będą duże, przyciągające uwagę obrazy . D salonu kosmetycznego polecamy kreatywne i kolorowe desenie. Mogą one przedstawiać abstrakcyjną postać kobiety, zbliżenie na samą twarz lub inną barwną kompozycję. Dzięki odpowiednio dobranym dekoracjom możemy wykreować niepowtarzalny styl wnętrza, który wyróżni nasz salon pośród konkurencji. Obrazy, fototapety, czy plakaty, to nieograniczone morze inspiracji, z których warto skorzystać. Należy również pamiętać o odpowiednim, delikatnym oświetleniu. Zbyt jasne lub zbyt mocne światło może odstraszać klientki. Dodatkowo jest pobudzające, a w salonie piękności powinno się odpoczywać i relaksować się, prawda!

Obrazy do salonu kosmetycznego – strefa relaksu

Po przejściu do strefy, gdzie odbywają się zabiegi kosmetyczne klienci powinni czuć się swobodnie. Pomoże im w tym wystrój gabinetów zapewniający dyskrecję, a także komfort. Należy zapewnić klientom zaciszne miejsce, w którym będą mogli przebrać się i przygotować do zabiegu. Gabinet powinien być dość przestronny, ale również przytulny. Ważna jest odpowiednia temperatura, a także przyciemnione oświetlenie. Dobrym rozwiązaniem jest również włączenie cichej i spokojnej muzyki, która stanie się idealnym tłem dla zabiegów upiększających. Na ścianach powinny znaleźć się obrazy do salonów kosmetycznych, które nawiążą do wykonywanych zabiegów. Wśród wielu motywów bez problemu znajdziemy sylwetki lub portrety kobiet po zabiegach pielęgnacyjnych. 

Typografia to zawsze dobry wybór!

Obrazy do salonu kosmetycznego mogą również prezentować znane i lubiane cytaty odnoszące się do dbania o urodę lub piękna. Sprawdzą się tutaj sentencje wypowiedziane przez ikony piękna takie jak Marylin Monroe czy Coco Chanel. Obrazy z napisami to modny dodatek do każdego wnętrza, dlatego idealnie wkomponują się w stylową przestrzeń salonu piękności. Pamiętajmy o potędze dodatków: obrazy do salonu kosmetycznego pomogą stworzyć przyjazną i miłą atmosferę, która z pewnością wpłynie na pozytywną ocenę gabinetu przez klientów. Dzięki temu z przyjemnością tu wrócą i polecą gabinet swoim znajomym!