Naklejki wg kategorii - Taksówki

Znaleźliśmy nietypowy sposób, żeby wprowadzić do wnętrza wielkomiejski charakter za pomocą motoryzacyjnej naklejki. Taksówki w wyrazistym, żółtym kolorze to prawdziwa wizytówka Nowego Jorku. Jeśli jesteśmy zafascynowani tą metropolią i chcemy, żeby jej wizerunek ozdobił nasze mieszkanie, to niebanalnym pomysłem okażą się właśnie mknące ulicami samochody. Czy taki akcent może być efektowny, a nawet elegancki? Jak najbardziej. W zależności od tego, jaki wzór wybierzemy, możemy za pomocą naklejki z taksówkami ozdobić i salon, i pokój nastolatka. Zaletą takiego gadżetu jest to, że możemy go przykleić nie tylko na ścianie, ale także na różnego rodzaju sprzętach, co otwiera przed nami zupełnie nowe, aranżacyjne możliwości.

40 naklejek

 

Idealne do industrialnego salonu naklejki: taxi w centrum uwagi

Industrialne aranżacje mają to do siebie, że możemy w nich puścić wodze naszej fantazji, wyczarowując najbardziej nawet nietypowe stylizacje. Estetyka ta, bazując na fabrycznych wnętrzach i produkcyjnych halach, zrywa z typowym wizerunkiem mieszkania, które jest przytulne i tradycyjnie urządzone. W takiej przestrzeni możemy sobie pozwolić na wszelkie zaskakujące ozdoby, które normalnie nie przyszłyby nam do głowy. Doskonałym przykładem są samochodowe naklejki. Taksówki na ścianie salonu mogą się wydawać dziwnym pomysłem, jeśli jednak postawiliśmy na chłodny w wyrazie, nowoczesny wystrój, to żółty akcent dekoracyjny okaże się strzałem w dziesiątkę. Industrialne wnętrza lubią nieszablonowe rozwiązania, dlatego śmiało sięgnijmy po wizerunek mknącego nowojorskimi ulicami samochodu i całkowicie odmieńmy naszą dotychczasową aranżację. Wśród dostępnych wzorów na szczególną uwagę zasługują dwie  propozycje. Pierwszą jest czarno-biała fotografia metropolii, na której jedynym barwnym akcentem jest właśnie żółta taksówka. Drugim pomysłem jest z kolei bardzo kolorowe, energetyczne przedstawienie, na którym znajduje się mknący przez Times Square samochód. Pełna kolorowych reklam dzielnica metropolii znakomicie ożywi industrialną stylizację.      

Wielkomiejskie naklejki z taksówkami w pokoju nastolatka

Wielkie miasta, jak Nowy Jork, od zawsze fascynowały nastolatków. Jest to bowiem miejscem pełne możliwości, w którym spełniają się najskrytsze nawet marzenia. Jeśli zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób odświeżyć młodzieżowy pokój szybko i efektownie, najlepszym pomysłem okażą się naklejki taxi. Metropolia ta kojarzy nam się z pewnością z wysokimi wieżowcami, Mostem Brooklińskim, Statuą Wolności czy Central Parkiem, jednak to właśnie żółte taksówki spotkamy na każdym kroku. Oryginalny i wyrazisty akcent sprawi, że zwykły wystrój nabierze charakteru i to w mgnieniu oka. Zamiast fotografii ukazującej zatłoczone ulice wielkiego miasta możemy zdecydować się na barwną grafikę w stylu flat design. Minimalistyczna ilustracja, która przyciąga uwagę zarówno wyrazistymi kolorami, jak i oryginalną formą, sprawdzi się w pokoju nastolatka perfekcyjnie. Choć mogłoby się wydawać, że rysunkowe przedstawienie będzie zbyt infantylne do młodzieżowej aranżacji, należy podkreślić, że grafiki utrzymane w tym stylu wcale nie są dziecinne i jesteśmy więcej niż pewni, że okażą się perfekcyjnym rozwiązaniem.

Wyraziste naklejki – taksówki, które ozdobią nasze sprzęty

We wstępie powiedzieliśmy, że nie tylko na ścianach znakomicie będą się prezentować nasze naklejki. Taksówki to oryginalny pomysł, żeby odświeżyć dobrze nam znane sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Po co taki zabieg? Z dwóch powodów. Po pierwsze, nawet uniwersalne i ponadczasowe meble po latach mogą nam się znudzić i będziemy chcieli jakiejś odmiany. Zwykła, biała lodówka w kuchni nabierze zupełnie nowej jakości, gdy pojawi się na niej wizerunek Nowego Jorku z mknącymi samochodami, a niewyróżniający się model laptopa będzie przyciągał wzrok żółtym akcentem na obudowie. Po drugie, korzystając z czegoś codziennie, sprawimy, że dany przedmiot przestanie się z czasem prezentować tak dobrze, jak zaraz po zakupie. Dotyczy to nie tylko wspomnianej lodówki czy laptopa, ale także szaf czy drzwi. Naklejki taxi pomogą nam zatuszować wszelkiego rodzaju rysy i zadrapania i spowodują, że używane rzeczy będą wyglądać jak nowe.