Plakaty wg kategorii - Kosmonauta

Kosmos owiany jest tajemnicą, choć stopniowo poznajemy go coraz lepiej. Swój wpływ na wzrost zainteresowania tą tematyką miały bez wątpienia hollywoodzkie filmy sci-fi, których akcja przenosi widza wprost do innych galaktyk. Kosmiczne inspiracje dotarły także do nas! Specjalnie dla wszystkich miłośników międzygwiezdnych podróży przygotowaliśmy wyjątkowe plakaty. Kosmonauta, gwiezdny podróżnik, człowiek w kosmosie – oto temat, który potrafi zafascynować. Nie musicie pracować w NASA, aby docenić jego zalety! Plakat astronauta jako główny motyw dekoracyjny sprawdzi się w różnych pomieszczeniach – od nowoczesnej sypialni po oryginalny salon.

50 plakatów

 

Niepowtarzalny plakat - kosmonauta w dziecięcym pokoju

Większość dzieci w pewnym wieku przechodzi fascynację lotami kosmicznymi i rakietami. W oczywisty sposób pociąga je to co nieznane: inne światy, być może zamieszkane przez obce rasy. Najmłodsi uwielbiają zwykle książki, filmy oraz komiksy, których bohaterowie powiązani są z kosmosem. Warto wspomnieć chociażby kultowego Buzza Astrala z „Toy Story”, rodzinę Jetsonów, czy odważnych Rebeliantów z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”... W naszej ofercie znajdziecie dopasowane specjalnie do pokoju dziecięcego plakaty. Astronauta z flagą, międzyplanetarny podróżnik w towarzystwie kosmitów, albo pilot siedzący za sterami kolorowej rakiety to wzory, które ożywią wnętrze, wprowadzając do niego przy okazji nastrój przygody. Bardzo interesującą opcją są też dekoracje odwołujące się bezpośrednio do dziecięcych marzeń– na przykład zdjęcie chłopca w hełmie astronauty wykonanym z kartonu. Mogą one pomóc rozbudzić zainteresowania malucha, stanowić inspirację do świetnej zabawy, a może nawet do zgłębienia wiedzy na temat kosmosu! Przystępując do ozdabiania dziecięcego pokoju, wszystkie nasze plany aranżacyjne skonsultujmy z jego małym mieszkańcem. Tym bardziej, że czasem trudno trafić w gust najmłodszych, nawet jeśli mniej więcej wiemy jaki wybrać plakat. Kosmonauta na ścianie będzie towarzyszył naszemu dziecku na co dzień, musi więc uzyskać jego akceptację!

Ozdobne plakaty: kosmonauta w salonie

Dekorowanie domów i mieszkań plakatami to ciekawy pomysł. Ilustracje często umieszcza się w ozdobnych ramach, a także eksponuje w widocznych miejscach. We wnętrzach urządzonych nowocześnie, taki plakat może z powodzeniem zastąpić klasyczne obrazy. Jeśli zdecydowaliście się na prosty, surowy wystrój, ciemne meble i jasne ściany, to na pewno docenicie możliwości, jakie da Wam czarno-biały plakat.

  • Jedną z naszych bardziej oryginalnych propozycji jest grafika przedstawiająca zwierzęta w strojach kosmonautów! Tego rodzaju wzór bez wątpienia przyciąga spojrzenie.
  • Plakat astronauty w wersji kolorowej (na przykład nawiązujący do grafiki komiksowej albo stylistyki disco) doskonale sprawdzi się we wnętrzu nowoczesnym, urządzonym z odrobiną luzu. Takie dekoracje pasują zwłaszcza do mieszkań osób obdarzonych dystansem, pragnących wpleść odrobinę humoru w swoje otoczenie.

Ulubiona dekoracja nastolatków – plakaty! Kosmonauta na ścianie sypialni

Plakaty to doskonały pomysł na ozdobienie pokoju nastolatka. Jednak zamiast najpopularniejszych tematów (zespołów muzycznych, piosenkarzy, aktorów, gwiazd sportu i celebrytów), warto zaproponować stylową oraz oryginalną ozdobę, która równocześnie trafi w gust nastolatka. Taką propozycją może być na przykład... wizerunek szkieletu, albo trupiej czaszki w stroju i hełmie kosmonauty! Oryginalnie, prawda? Odpowiedni rysunek lub grafika, umieszczona na ciemnym tle oraz ozdobiona dodatkowo rozmaitymi napisami, na pewno przypadnie do gustu młodym buntownikom. Tego typu plakat oprawiony w pasującą kolorystycznie prostą ramkę, można powiesić nad biurkiem albo łóżkiem. Na pewno będzie ozdobą intrygującą i przyciągającą spojrzenia!

W naszej ofercie znajdziecie również dekoracje pasujące do sypialni. Plakaty z kosmonautą dryfującym w przestrzeni kosmicznej na tle gwiazd, to widok bardzo uspokajający. Na tego rodzaju plakaty mogą zdecydować się na przykład miłośnicy kina. Popularność produkcji takich jak „Marsjanin”, „Grawitacja”, „Interstellar” albo „Gwiezdne Wojny” dobitnie pokazuje, że kosmiczne klimaty mają w sobie coś niezwykle pociągającego. Odwołujące się do nich plakaty najlepiej wyeksponować na jasnym, jednolitym tle, tak aby nie wprowadzały do pokoju wrażenia niespójności. W naszej ofercie odnajdziecie wiele wzorów, które pomogą stworzyć Wam efektowne kompozycje.