Obraz Nowy Jork

Nikną małomiasteczkowe smuteczki / Zacznę wszystko na nowo, w starym Nowym Jorku... śpiewał kiedyś Frank Sinatra w New York, New York, jednej ze swoich najbardziej znanych piosenek. I choć tekst tego utworu tak naprawdę jest znacznie bardziej melancholijny niż się wydaje, jedno jest pewne: wielu osobom już sama myśl o ogromnym mieście, które nigdy nie śpi, potrafi poprawić humor! Czy Ty też zaliczasz się do wielbicieli tej wielkiej metropolii jaką jest Nowy Jork? Obraz będzie bardzo oryginalną i cudowną dekoracją zarówno mieszkania, jak i wnętrza firmowego – wszystko zależy od tego, jaki wzór wybierzesz! Chcesz mieć obraz na płótnie Nowy Jork, ale nie jesteś pewien, jak najlepiej go wykorzystać? Nie martw się: przygotowaliśmy dla Ciebie garść nowojorskich inspiracji!

Obraz Nowy Jork w akwareli

Obraz Nowy Jork w akwareli

Wysokie wieżowce na obrazie podkreślą eklektyczną stylizację mieszkania. Akwarela to łagodna dekoracja, która nie przytłoczy innych ozdób.
Obraz panorama metropolii

Obraz panorama metropolii

Panoramiczny obraz Nowego Jorku w kolorach zachodzącego słońca stanowi efektowny dodatek do nowoczesnej aranżacji.
57 obrazów
Obraz szkic z mostem

Obraz szkic z mostem

Duży obraz z czarno-białym szkicem urozmaici klasyczny wystrój salonu, wnosząc do niego wielkomiejską atmosferę.
Obraz Nowy Jork we mgle

Obraz Nowy Jork we mgle

Nowy Jork na mglistej fotografii spodoba się miłośnikom eklektycznych, nietuzinkowych aranżacji. Obraz możesz nie tylko powiesić na ścianie, ale również oprzeć o mebel.
Pastelowy obraz Nowy Jork

Pastelowy obraz Nowy Jork

Barwny obraz miasta sprawdzi się jako ozdoba pokoju dziennego. Dynamiczna grafika przyciąga uwagę.
Obraz Statua Wolności

Obraz Statua Wolności

Statua Wolności na barwnym obrazie to subtelna dekoracja ścienna, która świetnie sprawdzi się na tle szarych ścian.
Obraz ilustracja wielkiego miasta

Obraz ilustracja wielkiego miasta

Wystarczy jeden monochromatyczny obraz, by stylizacja przestrzeni stała się bardziej interesująca.
Obraz Nowy Jork retro

Obraz Nowy Jork retro

Efektowny obraz retro będzie ciekawym dopełnieniem industrialnego bądź eklektycznego wnętrza salonu.
Obraz z planem miasta

Obraz z planem miasta

Amerykańskie inspiracje - obraz stanowi uniwersalną ozdobę każdego rodzaju aranżacji. Możemy umieścić go np. w przedpokoju lub w sypialni.
Czarno-biały obraz Nowy Jork

Czarno-biały obraz Nowy Jork

Czarno-biała panorama Nowego Jorku umieszczona na białej ścianie podkreśli minimalistyczny wystrój sypialni.
Obraz w delikatnych barwach

Obraz w delikatnych barwach

Miłośnicy malarstwa będą zadowoleni - obraz z symbolem Nowego Jorku to połączenie klasyki z nowoczesnością.
Typograficzny obraz Nowy Jork

Typograficzny obraz Nowy Jork

Obraz z wieżowcami Nowego Jorku warto umieścić w szkole językowej. Amerykańska panorama będzie motywować do nauki!

 

Stolica świata przeniesiona na obrazy - Nowy Jork i jego różne oblicza

Jak na razie świat nie ma stolicy, ale gdyby ją miał, zdecydowanie byłby nią Nowy Jork. Obrazy z tym niesamowitym miastem, w którym dzieje się tyle rzeczy, mieszka tylu inspirujących ludzi, zainspirują także i Ciebie! Można się kłócić o to, jak ważny jest Nowy Jork na politycznej mapie świata, ale jedno jest pewne: wizualnie jest on najbardziej rozpoznawalną metropolią w historii. Empire State Building i Statuę Wolności rozpozna przecież każdy. Te i wiele innych widoków znajdziesz wśród inspirujących dzieł, jakimi są obrazy. Nowy Jork, czyli Wielkie Jabłko (tak czasem nazywa się Nowy Jork!), spowoduje, że każdy znajdzie motyw dla siebie: i ci, którzy chcą mieć czarno-białą dekorację ścienną jak z Manhattanu Woody'ego Allena, i ci, którzy kochają blask neonów i w związku z tym pragną mieć w swoim mieszkaniu nocne przedstawienie Nowego Jorku. Dopiero zastanawiasz się, jaki motyw będzie najlepszy? Czytaj dalej!

Minimalistyczne obrazy – Nowy Jork, który wpasuje się w każde wnętrze

Choć miejskie krajobrazy są motywem, który będzie wyglądał bardzo dobrze w wielu – jeśli nie w większości – nowoczesnych aranżacji, są dwa style, z którymi zgra się wyjątkowo dobrze: minimalizm i industrial. Do wnętrza urządzonego w stylu minimalistycznym (bez względu na to, czy będzie nim salon, czy sypialnia, a nawet kawiarnia czy restauracja) wybierz obraz Nowy Jork! Czarno-biały motyw nada się wprost idealnie jako interesujący pejzaż, który ożywi aranżację. Bez niego mieszkanie mogłoby się wydawać nieco nudne i monotonne.

Styl industrialny w znacznej mierze został zainspirowany fabrykami Wielkiego Jabłka, więc obraz Nowy Jork będzie tutaj poniekąd powrotem do korzeni! Tym bardziej, że przecież nie ma reguły, która nakazuje wykorzystywać wyłącznie najbardziej „pocztówkowe” widoki NYC: zdecydowanie warto sięgnąć także po te mniej znane, ale zapewne znacznie bardziej nastrojowe, takie właśnie jak zdjęcia ulic robotniczej (kiedyś!) Meatpacking District albo hipsterskiego Brooklynu. Każdy szanujący się nowojorczyk gardziłby sztampą, czemu więc my nie mielibyśmy tego zrobić? Pamiętaj jednak, że do stworzenia naprawdę imponującego wystroju potrzeba nieco więcej niż tylko obrazy. Nowy Jork w naszym sklepie, jest na wielu wzorach, ale warto zaopatrzyć się także w inne „bibeloty”, np. poduszki, figurki i wszystkie inne potrzebne elementy dekoracyjne!

Przestrzenne obrazy - New York powiększy Ci mieszkanie!

Większość pejzaży, zwłaszcza tych panoramicznych, szerokich, ma pewną bardzo korzystną właściwość: są w stanie odrobinę powiększyć wnętrze optycznie. Działają trochę jak lustro: oszukują oko patrzącego, sugerując mu, że tam, gdzie spodziewa się ściany, tak naprawdę jest... no cóż, Nowy Jork. Obrazy udekorują nieduże wnętrze, oczywiście pod warunkiem, że będzie to panoramiczny widok! Im większy format obrazu, tym mocniejszy efekt – bardzo pomoże także umieszczenie dekoracji w takim miejscu, które jest dobrze widoczne z każdego albo prawie każdego punktu wnętrza. Jeśli zawiesisz w swoim mieszkaniu obraz Nowy Jork, to burzenie ścian nie będzie konieczne!

Zielony Nowy Jork – obraz jako dekoracja biura

Nowy Jork jest światową stolicą biznesu (a może biznesową stolicą świata?): to przecież właśnie tam znajduje się słynna Wall Street, ale także i Central Park, który pomimo tego, że znajduje się w samym centrum wielkiego miasta, to emanuje zielenią!  Czy zatem można sobie wyobrazić lepszą dekorację firmy niż właśnie obraz Nowy Jork? Czarno-biały jak i zielony motyw będą idealną dekoracją ścienną – monochromatyczny temat doda elegancji, a zieleń pozwoli Twoim oczom odpocząć.

Dodatkowo,nie musisz się obawiać, że obrazy ulegną uszkodzeniu we wnętrzach, przez które codziennie przewija się wiele osób: dbamy o ich trwałość, tworząc je wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i wykorzystując nowoczesną technologię nietoksycznego i bezwonnego druku HP Latex, dzięki której nasze obrazy odznaczają się prawdziwie fotorealistyczną wiernością grafiki.