Tapety wg kategorii - Bieganie

Wszyscy pragniemy, aby nasze mieszkania były dla nas miejscem komfortowym i przyjaznym. Zadbajmy, aby wystrój pomieszczeń nawiązywał do naszych pasji, w tym do ulubionego rodzaju aktywności fizycznej. Jesteśmy w stanie to osiągnąć za pomocą różnego rodzaju dodatków: gadżetów, obrazów czy plakatów. Pomocne będą wszelkie dekoracje, w tym oczywiście tapety. Bieganie, jazda na rowerze albo gimnastyka, to tylko kilka z możliwych tematów. Dziś jednak skoncentrujemy się na tym pierwszym. Jogging cieszy się coraz większą popularnością pośród ludzi, którzy chcą zachować dobrą formę fizycznąi. Do regularnego uprawiania sportu czasem jednak trudno się zmotywować. Czemu by więc nie ułatwić sobie sprawy, urządzając nasze mieszkanie tak, aby codziennie przypominało nam o pożytku płynącym z aktywnego trybu życia? W osiągnięciu takiego efektu pomóc mogą właśnie tapety biegowe!

Tapeta rodzinne bieganie

Tapeta rodzinne bieganie

W pokoiku dziecięcym umieśćmy tapetę z radosnymi postaciami. Aktywna rodzinka zmotywuje do biegania!
Tapeta z kolorowym napisem

Tapeta z kolorowym napisem

Tapety z napisami są chętnie wybierane przez młodzież. Postawmy na kolorowe motywy.
Tapeta motywująca do biegania

Tapeta motywująca do biegania

Niezwykła dekoracja: motyw sportowy sprawdzi się w pokoju nastolatka - miłośnika biegania.
Minimalistyczna tapeta z butami

Minimalistyczna tapeta z butami

Czarno-biała tapeta ścienna odciąży kolorową aranżację przestrzeni pokoju młodzieżowego.
Tapeta ćwiczenia na bieżni

Tapeta ćwiczenia na bieżni

Zabawny motyw ścienny najlepiej prezentuje się w dziecięcej aranżacji. Tapeta będzie główną ozdobą wnętrza.
Tapeta jogging - czarno-biała

Tapeta jogging - czarno-biała

Aby gęsty wzór nie zdominował wnętrza, umieśćmy tapetę na fragmencie ściany - na przykład przy biurku.
Tapeta sportowe napisy

Tapeta sportowe napisy

W pokoju dziewczynki uwielbiającej sport, umieśćmy dekoracyjną tapetę z napisami nawiązującymi do aktywności fizycznej.
Tapeta symbole biegowe

Tapeta symbole biegowe

Jak połączyć minimalizm z dynamicznymi motywami sportowymi? Zainspirujcie się powyższą, bardzo stylową aranżacją!
Tapeta wyścig biegaczy

Tapeta wyścig biegaczy

Nie ma nic lepszego niż aktywne spędzanie wolnego czasu - graficzna tapeta zainspiruje nawet największego leniucha!
Tapeta ze sprinterem

Tapeta ze sprinterem

Minimalistyczny motyw biegowy to propozycja do męskiej sypialni. Nowoczesna tapeta urozmaici przestrzeń.
Tapeta buty do biegania

Tapeta buty do biegania

Barwna tapeta może znajdować się przy łóżku w pokoju dziecka. Będzie tłem dla całej kompozycji wnętrza.
Tapeta motyw sportowy

Tapeta motyw sportowy

W pokoju dziecka nie powinno zabraknąć kolorów, a nowoczesna tapeta jest ich doskonałym nośnikiem.

 

Przykładowe tapety dla biegaczy

Istnieje wiele powodów, dla których to właśnie jogging jest tak chętnie wybieraną przez ludzi dyscypliną sportową. Przede wszystkim w tym sporcie natrafimy na niewiele ograniczeń. Nie potrzebujemy drogiego sprzętu (wystarczy wygodne ubranie i dobre buty), jesteśmy w stanie ćwiczyć o dowolnej porze dnia, a co więcej odpowiednie miejsce do ruchu znajdziemy już za progiem naszego domu. Wszystko to sprawia, iż na tę aktywność mogą zdecydować się nawet osoby bardzo zapracowane. A skoro jest ona tak popularna, to nic dziwnego iż trafiła również na tapety. Bieganie może zostać ukazane na dekoracjach na wiele sposobów.

  • Bardzo często spotykanym motywem są na przykład powtarzające się wizerunki postaci w ruchu. Szereg tego rodzaju wzorów odnajdziecie właśnie w ofercie Myloview. Codzienna styczność z grafiką ukazującą  aktywność fizyczną może okazać się doskonałym sposobem aby zmotywować samego siebie do wysiłku.

Otoczenie zawsze miało spory wpływ na naszą podświadomość – czemu by więc nie sprawdzić jak podziałają na nas tapety biegowe? Oczywiście tego typu wzory nie koniecznie muszą służyć jako dekoracja domu czy mieszkania. Doskonale prezentować będą się również na siłowni (w pobliżu bieżni) albo w sklepie z obuwiem sportowym.

Dynamiczne tapety: bieganie to tematyka pełna energii

Chęć wprowadzenia do swojego otoczenia dekoracji zachęcających do zdrowego trybu życia i regularnego wysiłku to tylko jeden z powodów, dla których warto sięgnąć po tematykę związaną z bieganiem. Kierować mogą nami jednak tylko względy estetyczne. Tapety dla biegaczy posiadają przecież bardzo wiele cech, które czyni je atrakcyjnymi również dla innych osób. Tego typu wzory są przede wszystkim bardzo dynamiczne, dzięki czemu skutecznie ożywią każdy rodzaj wnętrza. Wprowadzone przez nie wrażenie ruchu sprawia, iż my także czujemy się pobudzeni i pełni energii w ich otoczeniu. Warto zastanowić się jednak, w jakim pomieszczeniu chcielibyśmy umieścić takie tapety. Bieganie jako tematyka dynamicznego wzoru w oczywisty sposób pasować będzie do miejsca, gdzie ćwiczymy. Oznaczać to może bardzo różne wnętrza – salon, mały pokój, poddasze. Każda z tych opcji jest na swój sposób dobra. Po dynamiczne tapety dla biegaczy możemy śmiało sięgać wszędzie tam, gdzie potrzebny jest nam jasny, pogody i energetyczny wzór, którego estetyka ma przełożyć się na atmosferę całego pomieszczenia.

Nowoczesne tapety biegowe – wzory geometryczne i graficzne

Kolejną naszą propozycją są wzory stawiające na nowoczesność. Tego rodzaju tapety także odwołują się tematycznie do biegania, jednak przedstawiają je w nieco mniej standardowy sposób. Postacie złożone z figur geometrycznych, rysunki rozmywające się w smugi, grafiki wykonane komputerowo – to tylko niektóre z opcji, oferowanych przez takie dekoracje. Wszystkie z nich śmiało możemy połączyć z pomieszczeniami modernistycznymi i minimalistycznymi. Dlatego też tego rodzaju wzory doskonale sprawdzą się we wspomnianych już wcześniej miejscach komercyjnych: siłowniach, klubach fitness czy sklepach sportowych.

Takie wnętrza zwykle nie posiadają żadnych mebli ani dodatków, a więc innymi środkami musimy sprawić żeby nie sprawiały wrażenia pustych – na przykład właśnie z pomocą tapet.

Buty – symbol biegania

Wspominaliśmy już o biegnących postaciach jako najbardziej oczywistym ze sposobów przedstawienia joggingu na dekoracjach. Jakie inne motywy można wykorzystać do tego celu? Dobrym przykładem są przedstawiające buty tapety. Bieganie oraz ruch ukazane w ten sposób również będą kojarzyć się nam pozytywnie i pobudzać do aktywności. Tak naprawdę więc decyzja dotycząca konkretnego wzoru powinna być podyktowana naszym gustem.