Naklejki wg kategorii - Galaktyka

Kosmos od zawsze fascynował człowieka. Mimo, iż nasza wiedza na jego temat stale się poszerza, to każda zdobyta informacja rodzi kolejne pytania. Przełomowym momentem było ustalenie, iż nasza galaktyka – Galaktyka Mlecznej Drogi – jest tylko jedną z wielu tworzących znany nam Wszechświat. Piękno kosmosu również dla nas stały się inspiracją. Postanowiliśmy więc przenieść je na nasze naklejki. Galaktyka w formie ściennej ozdoby to motyw atrakcyjny i wyrazisty, a przy tym niezwykle oryginalny. Z pomocą takich dekoracji jesteśmy w stanie uzyskać stosunkowo niewielkim kosztem bardzo ciekawe efekty. Jeśli więc pasjonujesz się astronomią, czerpiesz przyjemność z patrzenia w gwiazdy, albo po prostu lubisz filmy z gatunku space-opera, to na pewno do gustu przypadnie Ci taka naklejka. Galaktyka wzywa – ruszaj odkrywać kosmos!

40 naklejek

 

Wielobarwna naklejka na ścianę – galaktyka i jej kolory

W wielkim błędzie znajduje się ten, kto sądzi, że kosmos jest ciemny, ponury i pozbawiony kolorów. Gwiazdy, planety, mgławice oraz pozostałe obiekty posiadają często bardzo intensywne, wyraziste barwy. Za sprawą ich wzajemnego przeplatania się potrafi powstać prawdziwie zachwycająca, kosmiczna mozaika! W Myloview nie mogliśmy oczywiście przeoczyć takiej inspiracji! Do naszej oferty trafiły więc atrakcyjne i wielobarwne, gwiezdne naklejki. Galaktyka w formie ozdoby, której efekt opiera się na grze kolorów, sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Taką naklejkę możemy umieścić między innymi w salonie, jako główną dekorację tego wnętrza. Warto jednak zakupić wtedy dość duży wzór, tak aby był on dobrze widoczny i nie „zgubił się” pośród mebli oraz innych ozdób. Tego rodzaju dekoracje posiadają jeszcze jedną zaletę – oferują całkiem sporą swobodę kolorystyczną. Choć galaktyki niemal zawsze będą ukazane na ciemnym tle, to mogą posiadać bardzo różne barwy: niebieską, fioletową, pomarańczową, a nawet turkusową.

Zakręcona naklejka – galaktyka to spirala!

Galaktyki są atrakcyjnym motywem dekoracyjnym nie tylko ze względu na swoje kolory. Interesujący, a przede wszystkim bardzo charakterystyczny jest również ich kształt. Każdy, kto choć trochę interesuje się astronomią, wie że przypominają one nieco kręcące się spirale. Doskonale obrazują to nasze naklejki na ścianę. Galaktyka ukazana z daleka, widoczna w całości, to motyw, który najpewniej spodoba się w pierwszej kolejności pasjonatom astronomii oraz astrofizyki. Tego typu wzory również dobrze będą prezentowały się w większym formacie, w wyeksponowanych miejscach. Śmiało możemy zawiesić je na przykład nad drzwiami albo naprzeciwko okna.

Graficzne naklejki – galaktyka rysunków!

Choć wydawać by się mogło, że o tak abstrakcyjnym pojęciu jak galaktyka trudno mówić za pomocą symboli i rysunków, to w Myloview nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Zwłaszcza kiedy temat jest tak... kosmiczny! Naklejka pełna ilustracji powiązanych z podróżami międzygwiezdnymi to pomysłowa ozdoba, którą z powodzeniem możemy wykorzystać w bardzo różnych miejscach. Gdzie na przykład? Pierwszym z naszych pomysłów jest kuchnia. Choć zazwyczaj pomieszczenia te utrzymane są w spokojnym, stonowanym stylu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby trochę poeksperymentować i zaszaleć. Łazienka to kolejne z miejsc, gdzie pasować będzie taka naklejka. Galaktyka złożona z prostych, czarno-białych rysunków zwykle świetnie komponuje się z kolorami już obecnymi w tym pomieszczeniu. Łazienka ozdobiona więc takimi naklejkami będzie spójna pod kątem estetycznym, a równocześnie oryginalna i nietypowa.

Kosmiczne naklejki na ścianę: galaktyka w pokoju dziecięcym

Podróż po bezkresnej galaktyce za sterami własnego statku kosmicznego to marzenie niejednego dziecka. Wielu małych astronautów snując swoje fantazje odwiedza nieznane planety przeżywając pasjonujące przygody. W Myloview całkiem poważnie podchodzimy do tego rodzaju dziecięcych marzeń. Dlatego też przygotowaliśmy specjalne naklejki dedykowane wszystkim małym odkrywcom kosmosu. Na tego rodzaju wzorach zobaczymy oczywiście galaktyki (zwykle w wersji rysunkowej), ale także ich mieszkańców oraz gości – wesołych kosmitów i odważnych astronautów. Starszym dzieciom mogą przypaść do gustu nieco poważniejsze wzory. W końcu akcja słynnej, łączącej pokolenia sagi „Gwiezdnych Wojen” dzieje się właśnie „dawno temu, w odległej galaktyce...”

Kontrastowe naklejki: galaktyka pełna gwiazd

Kiedy patrzymy nocą w niebo, to nasz podziw wzbudzają przede wszystkim gwiazdy. To one właśnie stanowią podstawowy „budulec” galaktyk. Wiele naszych naklejek również koncentruje się właśnie na tych ciałach niebieskich. Najbardziej realistyczne dekoracje z galaktykami będą więc dość ciemne, ale wypełnione jasnymi punkcikami gwiazd. Tego typu gwiezdne naklejki ciekawie prezentują się na sprzętach codziennego użytku (choćby na komputerze lub lodówce). Nadają się one również jako nastrojowa ozdoba do sypialni.