Plakaty wg kategorii - Sport • Plakaty na ścianę

Myliłby się ten, kto uważałby, że sport i sztuka to dwie dyscypliny zupełnie ze sobą niezwiązane. Jest wprost przeciwnie: od tysiącleci sport inspirował artystów wszelkiego rodzaju! Sportowe motywy to nieoklepany, bardzo świeży – i dodajmy, bardzo dynamiczny – sposób na udekorowanie wnętrza, czego najlepszym przykładem może być każdy plakat sportowy w naszej kolekcji. Mamy tutaj przegląd wszystkich możliwych dyscyplin, od piłki nożnej aż po tak niszowe sporty jak curling czy pływanie synchroniczne, dlatego znajdziesz tutaj i plakat sporty zimowe, i plakat zawody sportowe, i wzory zainspirowane sprzętem sportowym albo słynnymi boiskami czy stadionami, i podobizny sportowców. 

Motywacyjny plakat sportowy

Motywacyjny plakat sportowy

Plakat z mobilizującym hasłem nie tylko ozdobi wnętrze, ale również dostarczy nam dużą dawkę motywacji do treningu!
Plakat sporty wodne

Plakat sporty wodne

Plakat z surferem udekoruje nie tylko mieszkanie fana tego sportu! Stylistyka vintage sprawdzi się w eklektycznej przestrzeni.
574 plakatów
Plakat czerwony rower

Plakat czerwony rower

Amatorom rowerowych wycieczek proponujemy plakaty z dwukołowymi pojazdami. Doskonale prezentują się w przedpokoju.
Plakat sportowy dla nastolatka

Plakat sportowy dla nastolatka

W pokoju młodzieżowym powinien znaleźć się przynajmniej jeden plakat sportowy, nawiązujący do pasji nastolatka.
Plakat futbol amerykański

Plakat futbol amerykański

Dla fanów futbolu amerykańskiego przygotowaliśmy minimalistyczne plakaty inspirowane tą dyscypliną sportu.
Plakat samochód retro

Plakat samochód retro

Poster z czerwonym samochodem nawiązuje do off-road'u. Będzie wyrazistym akcentem dekoracyjnym w męskim salonie.
Plakat sportowy baseball

Plakat sportowy baseball

Duży plakat z motywem sportowym może znaleźć się na ścianie w salonie. Odciąży i urozmaici stylizację.
Plakat sportowy hokej

Plakat sportowy hokej

Plakat z hokejowym motywem ustawiony w pokoju nastolatka, będzie nietypowym i bardzo pomysłowym dodatkiem do całości stylizacji.
Plakat sportowy do salonu

Plakat sportowy do salonu

Sportowe plakaty to seria inspirujących grafik, którymi możemy ozdobić każde wnętrze - od salonu, przez pokój nastolatka, aż do przedpokoju!
Plakat dyscypliny sportowe

Plakat dyscypliny sportowe

Na ścianie szkolnego korytarza powieśmy plakat retro z ikonami symbolizującymi różne dyscypliny sportowe.
Plakat turniej kręglarski

Plakat turniej kręglarski

Kolorowy plakat będzie idealną dekoracją pubu lub kręgielni. Szczególnie polecamy grafiki w stylu retro.
Plakat vintage wędkarstwo

Plakat vintage wędkarstwo

Fanom relaksu nad wodą proponujemy stylowe plakaty, którymi z powodzeniem można udekorować wnętrze mieszkalne.

 

Stylowe plakaty sportowe  dla każdego

Związek sztuki i sportu jest i bliższy, i starszy, niż większość z nas podejrzewa. Już w starożytnej Grecji zwycięzcy igrzysk – byli opiewani w pieśniach przez najwyższej klasy poetów i portretowani przez słynnych rzeźbiarzy. Wystarczy wspomnieć słynnego Dyskobola Myrona, jedną z najbardziej znanych rzeźb świata starożytnego! Jeśli przykład starożytnych Cię nie przekonuje, nawet pobieżny rzut oka na przygotowane przez nas plakaty sportowe powinien to zrobić: zebraliśmy tutaj najbardziej interesujące, najoryginalniejsze i najbardziej stylowe grafiki, jakie tylko udało nam się znaleźć w naszym katalogu. Jesteśmy przekonani, że bez względu na to, czy potrzebny jest Ci plakat sportowy do udekorowania pokoju dziecka lub nastolatka, czy raczej ozdoba odpowiednia do reprezentacyjnego wnętrza domu czy nawet firmy, na pewno znajdziesz tutaj coś, co będzie w sam raz! Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy kilka propozycji tego, w jaki sposób możesz wykorzystać sportowe wzory do stworzenia nietuzinkowej, bardzo intrygującej dekoracji. Gotów? To… start!

Do pokoju nastoletniego fana sportu: plakat imprezy sportowej

Grafika ścienna nawiązująca do jakiejś imprezy sportowej to jedna z tych dekoracji, które sprawdzą się zdecydowanie nie w każdym wnętrzu. Jesteśmy wręcz zdania, że wybierając wzory tego rodzaju należy być bardzo ostrożnym. W nieodpowiednim otoczeniu taka ozdoba… cóż, wcale nie będzie ozdobą, a raczej niepasującym i rzucającym się w oczy elementem wystroju. Pokój nastolatka, który interesuje się na przykład fotografią reportażową, to idealnie miejsce na plakat. Sport na grafice, będzie dobrze wyglądał solo, ale jeżeli chcesz pójść na całość, wykorzystaj go jako jeden z elementów wystroju tematycznego zainspirowanego konkretną dyscypliną na przykład sportem zimowym.

Plakat "sport to zdrowie" do klubu sportowego lub szkoły

Klub sportowy to jedno z oczywistych miejsc, do których udekorowania warto wykorzystać nasze plakaty. Wspaniale ożywią to miejsce, idealnie wpisując się w jego atmosferę! Siedziby klubów sportowych, siłownie czy kluby fitness rzadko bywają dekorowane, ponieważ ich właściciele wychodzą z założenia, że w zasadzie nikt nie przychodzi tam, żeby podziwiać widoki: a to błąd, bo odpowiednio dobrany plakat sportowy nie tylko sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało lepiej i ciekawiej, ale także stanie się rewelacyjną motywacją.

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest uczenie dzieci zasad zdrowego stylu życia. Sport jest jednym z jego najważniejszych elementów, dlatego od najmłodszych lat należy zachęcać maluchy do jego regularnego uprawiania. Jednym z dobrych pomysłów na szerzenie wśród dzieci i młodzieży takiej „sportowej propagandy” może być nasz plakat „Sport to zdrowie” zawieszony w dobrze widocznym i ruchliwym miejscu szkoły np. nieopodal szkolnej sali gimnastycznej albo którejś z szatni lub przy wyjściu na boisko!

Nietypowy plakat sportowy do sypialni lub salonu

Podobno prawdziwy fan sportu budzi się i zasypia z myślą o swojej ulubionej drużynie. Cóż, jeśli to prawda, to nasze plakaty zdecydowanie Ci to ułatwią: znajdziesz tutaj wzory na tyle eleganckie i stylowe, by bez problemu mogły posłużyć do udekorowania sypialni albo salonu! Wybierz niemal abstrakcyjny wzór zainspirowany jakimś sprzętem sportowym na przykład plakat z charakterystycznie kanarkowymi piłeczkami tenisowymi, coś w stylu sportów zimowych albo czarno-białą podobiznę ulubionego sportowca.