Naklejki wg kategorii - Konie

Oryginalna naklejka na ścianę? Koń w majestatycznym galopie, pasący się na malowniczym pastwisku lub przemierzający pustynne, amerykańskie stepy to nasza propozycja. Takie przedstawienie spodoba się nie tylko miłośnikom zwierząt, ale także wielbicielom pięknych akcentów dekoracyjnych. W kolekcji Myloview znalazły się nie tylko plenerowe fotografie, ale również artystyczne, czarno-białe zdjęcia, a także malunki o zaskakujących, oderwanych od rzeczywistości formach i kolorach. Takie naklejki – konie w różnych odsłonach – będą pasować i do nowoczesnego salonu, i do nastrojowej sypialni, i do pokoju małego chłopca. W tym ostatnim przypadku będą nam natomiast potrzebne przedstawienia nawiązujące do filmów, których akcja toczyła się na Dzikim Zachodzie. Na szczęście i takie wzory mamy w naszej ofercie! 

50 naklejek

 

Malowana naklejka na ścianę – koń w tęczowych barwach

Sztuka nie zawsze pokazuje rzeczywistość taką, jaka jest naprawdę. Czasami swobodnie ją przekształca, dodając do tego emocjonalny pierwiastek. Doskonale widać to na przykładzie surrealizmu czy ekspresjonizmu. W Myloview lubimy stawiać na nietypowe rozwiązania, dlatego musiały się tutaj pojawić artystyczne naklejki ścienne. Konie to niezwykle majestatyczne zwierzęta, a jeśli zaprezentujemy je w nieco magiczny, nieco romantyczny sposób, spotęgujemy to wrażenie. Naszą propozycją są malarskie kompozycje, które ukazują sylwetkę zwierzęcia w formie rozmywających się barwnych plam. Tak, jak gdyby szybki galop zacierał jego kontury. Taki wzór będzie znakomicie wyglądał zarówno w minimalistycznie urządzonym salonie, jak i w nastrojowej, dziewczęcej sypialni. Zaletą takiej kompozycji jest to, że będzie się doskonale prezentować nie tylko na ścianie – nad łóżkiem lub kanapą, ale także na froncie przesuwnej szafy. W ten sposób uda nam się odświeżyć mebel, który jest z nami od wielu lat.

Galopujące konie - naklejki na ścianę do małego salonu

Wyobraźmy sobie, że siedzimy na kanapie w salonie, a przed naszymi oczami rozpościera się spektakularny krajobraz w postaci naklejki na ścianę. Konie, które całym stadem galopują po polnej łące, obsypanej śniegiem polanie lub dzikich bezdrożach, wprowadzą do wystroju nie tylko zachwycający pejzaż, który stanie się namiastką natury pod naszym dachem, ale także wrażenie o wiele większego metrażu. Takie zdjęcie, dzięki temu, że ukazuje rozległy widok i pędzące w naszym kierunku zwierzęta, zmienia płaską ścianę w otwartą przestrzeń. Taki wzór to jeden z najszybszych pomysłów na to, by optycznie powiększyć kameralny metraż. Jeśli urządziliśmy nasz pokój w stonowany i minimalistyczny sposób, to taka ozdoba sprawi, że salon przestanie się monotonnie prezentować i zyska efektowną dominantę. Jeśli dekorujemy naprawdę niewielkie pomieszczenie, wybierzmy zdjęcie utrzymane w jasnej kolorystyce, bo dzięki temu pokój również będzie się wydawał większy.

Czarno-białe naklejki ścienne – konie w minimalistycznej odsłonie

A co powiecie na to, by w Waszym wystroju pojawiła się czarno-biała naklejka na ścianę? Koń prezentuje się pięknie w każdym wydaniu, ale właśnie na monochromatycznych fotografiach nabiera prawdziwej elegancji. Takie przedstawienie wcale nie musi być rozbudowane. Nie musimy wybierać galopującego stada ani pasącego się na łące hucuła. Wystarczy portretowe ujęcie, na którym widać błyszczące, czarne oczy okolone rzęsami i miękkie chrapy. Takie zdjęcie uda nam się wkomponować nawet w niewielki fragment odsłoniętej ściany – wszędzie tam, gdzie rozległy widok się nie zmieści. Jedna z zasad aranżacji wnętrz brzmi „less is more” i znakomitą ilustracją tego są właśnie zaproponowane tutaj naklejki na ścianę. Konie w formie artystycznej fotografii sprawdzą się w praktycznie każdym wystroju – tradycyjnym, minimalistycznym, industrialnym czy romantycznym – dlatego możemy być pewni, że wybierając taki wzór, podejmujemy dobrą decyzję.

Idealne do chłopięcego pokoju naklejki - konie i Dziki Zachód

Choć westerny nie należą obecnie do najpopularniejszego gatunku filmowego, mali chłopcy wciąż wcielają się w rolę złoczyńców, kowbojów i szeryfów, przenosząc się za sprawą swojej wyobraźni na odległy Dziki Zachód. Amerykańskie pejzaże zainspirowały nas do tego, by wprowadzić do naszej kolekcji takie widoki i krajobrazy, które będą pasować jak ulał do dziecięcego pokoju. Jeśli nasz szkrab uwielbia właśnie takie klimaty, umieśćmy na ścianie korespondujące naklejki. Konie biegnące przez pokryte kaktusami stepy, kowboj w kapeluszu z lassem siedzący na swoim rumaku czy dwójka jeźdźców zmierzająca powoli w stronę zachodzącego słońca – takie przedstawienia sprawią, że nasz maluch poczuje się jak bohater niezwykłej opowieści. W takim wystroju może się także znaleźć puf w krowie łaty, obrazek z sukulentami i zrobiona z papieru czaszka byka w wyrazistym kolorze.