Plakaty wg kategorii - Rolnicze

Czy plakaty rolnicze to element dekoracyjny, który sprawdzi się tylko w sklepach z ciężkimi maszynami, służącymi do uprawiania pola i w gospodarstwach agroturystycznych? Wcale nie. Takie przedstawienia będą się także znakomicie prezentować w naszej kuchni i jadalni, a także w restauracji, która kupuje tylko i wyłącznie zdrowe produkty, pochodzące z polskich upraw i farm. Mogłoby się wydawać, że znajdziemy tutaj przede wszystkim plakaty maszyn rolniczych: traktorów, ciągników czy snopowiązałek. Tymczasem to tylko kilka możliwości z całkiem pokaźnej oferty wzorów, jakie przygotowaliśmy. Inne propozycje to malownicze krajobrazy, minimalistyczne grafiki, ilustracje w stylu retro, a nawet typograficzne przedstawienia.

Plakat szczęśliwa farma do bistro

Plakat szczęśliwa farma do bistro

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych do kuchni, czy restauracji, skorzystaj z naszej propozycji plakatu z krową.
Plakat ekologiczne rolnictwo

Plakat ekologiczne rolnictwo

Plakat vintage z farmą na tle zachodzącego słońca będzie ciekawym akcentem w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach.
44 plakatów
Plakat w stylu vintage do jadalni

Plakat w stylu vintage do jadalni

Grafika vintage przywodząca na myśl tradycyjną amerykańską farmę, dobrze wkomponuje się w beżowe, jasne wnętrza.
Plakat minimalistyczny z kogutem

Plakat minimalistyczny z kogutem

Czarnobiały plakat z kogutem będzie doskonałą dekoracją ścian kawiarni i restauracji serwujących zdrowe, ekologiczne jedzenie.
Plakat z kłosami zboża

Plakat z kłosami zboża

Fani ekologicznych produktów mogą urozmaicić wnętrze jadalni plakatem ze zbożowym deseniem.
Plakat z farmerem do kuchni

Plakat z farmerem do kuchni

Zwyczajna, niewyróżniająca się kuchnia nabierze charakteru dzięki naszej grafice z farmerem w stylistce retro.
Plakat z miodem i pszczołami

Plakat z miodem i pszczołami

Jeśli miód jest jednym z Twoich ulubionych przysmaków, powieś w swojej jadalni gustowny plakat z pszczołami.
Plakat z ekologicznymi roślinami

Plakat z ekologicznymi roślinami

Żyjesz w zgodzie z naturą? Zaakcentuj to plakatem utrzymanym w jasnej kolorystyce z ekologicznymi roślinami.
Plakat czarno-biały z krową

Plakat czarno-biały z krową

Sylwetka pasącej się krowy idealnie wpasuje się w jasne wnętrza, ze stonowanymi kolorami ścian.
Plakat minimalistyczny z sierpem

Plakat minimalistyczny z sierpem

Jeśli znudziły Ci się puste ściany w Twojej kuchni, udekoruj je ciekawym plakatem z sierpem i zbożem.

 

Plakaty rolnicze, czyli kuchnia udekorowana w duchu eko

Nasze aranżacyjne propozycje rozpoczniemy od wystroju kuchni, ponieważ to właśnie tutaj wykorzystujemy owoce, warzywa i zboża, rosnące na polach uprawnych. Plakaty rolnicze wydają się być więc odpowiednim pomysłem na dekorację tej części naszego mieszkania. Zrezygnujmy z wizerunków wielkich traktorów czy pługów i skupmy się na zachwycająco pięknej przyrodzie. Sięgnijmy po malownicze zdjęcie, ukazujące złote pole pszenicy lub uprawę żółtego rzepaku, nad którym rozciąga się granatowe, burzowe niebo. Możemy także postawić na graficzne, oszczędne w wyrazie ilustracje. Znakomitym wyborem okażą się delikatne kłosy zbóż lub wzór z napisem „Harvesting days”. Taki plakat będzie się świetnie prezentował obok półki, na której ustawiliśmy puszki z różnego rodzaju mąkami lub w pobliżu chlebaka, w którym chowamy świeże, ziarniste pieczywo. W przypadku kuchni urządzonej w stylu vintage, zdecydujmy się na przedstawienia w korespondującej stylistyce. Retro grafika z farmerem będzie pasować jak ulał.

Plakaty maszyn rolniczych – przepis na jadalnię z widokiem

Dekorując jadalnię, warto pomyśleć o niej jak o przedłużeniu kuchni. Gdy oba te pomieszczenia będą się odznaczać analogiczną estetyką, wówczas wyczarujemy niezwykle efektowną i pełną harmonii aranżację. Jeśli w kuchni postawiliśmy na rolnicze akcenty dekoracyjne, również tutaj nie powinno ich zabraknąć. Nasza propozycja to trzy plakaty maszyn rolniczych i już spieszymy z wyjaśnieniem naszego pomysłu. W pierwszej chwili, gdy usłyszymy o takim rozwiązaniu, prawdopodobnie nie wykażemy zbyt wielkiego entuzjazmu. Ciężkie pojazdy w wystroju jadalni? To nie brzmi zachęcająco. Kluczem do sukcesu jest jednak dobór odpowiednich przedstawień. Rolnicze maszyny mogą być jedynie dodatkiem do kompozycji. Wybierzmy pole z zachodem słońca, zielone uprawy, nad którymi rozciąga się błękitne niebo i złote morze pszenicy, a na każdym z tych pejzaży niech pojawi się sylwetka charakterystycznego traktora o wielkich kołach.

Plakaty rolnicze w restauracji, czyli wiesz, co jesz

Pozostając w temacie aranżacji miejsc, w których jadamy, zajmijmy się teraz wystrojem restauracji. Plakaty rolnicze będą znakomitym rozwiązaniem dla takich lokali gastronomicznych, które przykładają wielką wagę do produktów, z których przygotowują potrawy, a zakupów dokonują o rodzimych rolników i hodowców. Zdrowa żywność z ekologicznych upraw to niezwykle cenne dobro we współczesnych czasach, dlatego restauracje, które serwują takie dania, powinny się tym szczycić. Na ścianach zawieśmy więc plakaty – nowoczesne i minimalistyczne lub takie w stylu vintage – i podkreślimy atuty tego miejsca. Znakomicie prezentuje się prosty wzór z sylwetką koguta i napisem „Fresh and organic”, przestawienie krowy z hasłem „Organic happy farm” lub rycina w typie vintage ukazująca farmę w starym stylu.

Gospodarstwo agroturystyczne na plakacie

Współcześnie żyjemy w niesamowitym pośpiechu, dlatego coraz więcej osób z chęcią wyjeżdża na wieś, by odpocząć od miejskiego zgiełku. Modne, agroturystyczne gospodarstwa cieszą się niesłabnąca popularnością już od wielu lat. I choć stawia się w nich na naturalność, autentyczność i bliski kontakt z naturą, jesteśmy zdania, że kuchnię, jadalnię czy pokój, w którym śpią goście, można odpowiednio udekorować, podkreślając właśnie wyjątkowy charakter tego miejsca. Plakaty maszyn rolniczych w formie czarno-białych fotografii lub proste ryciny prezentujące gatunki hodowlanych zwierząt, sprawdzą się tutaj perfekcyjnie. Dzięki nim wnętrza staną się bardziej przytulne, a my poczujemy sielski charakter zanim jeszcze zdążymy opuścić dom i udać się na poszukiwanie autentycznej, polskiej wsi.