Plakaty wg kategorii - Delfin

Plakaty z delfinami będą nieszablonową dekoracją różnorodnych wnętrz. Postery prezentują zwierzaki, które budzą przyjemne wrażenia u ludzi – mogą stać się efektowną i pozytywną dekoracją pomieszczeń urządzonych w sposób niezobowiązujący oraz nowoczesny. W ofercie marki Myloview znajdują się nie tylko podwodne kadry, ale także urokliwe ilustracje w różnorodnych paletach kolorystycznych. Plakaty delfiny świetnie sprawdzą się w sypialniach maluchów – wniosą do nich radość, beztroskę, szczyptę przygody w podwodnym świecie natury.

38 plakatów

 

Plakaty z delfinami w pokoju dziecka

Barwne postery z motywem delfinów mogą zostać wykorzystane w pokojach dziecięcych – to tu często rozgrywa się prawdziwa przygoda, a wyobraźnia nie zna granic. Wnętrze zyska na przytulnym i budzącym pozytywne emocje, akcencie. Motyw wodnego ssaka sprawdzi się świetnie w pomieszczeniach inspirowanych oceaniczną scenerią i w nowoczesnych, inspirowanych północnoeuropejskim designem, stylizacjach. Poniżej prezentujemy garść propozycji na wykorzystanie motywu delfina w dekoracji dziecięcej sypialni.

GRAFIKA Z DELFINEM NA JASNYM TLE

Plakaty z delfinami będą się dobrze prezentować w jasnych pomieszczeniach – doskonale wkomponują się w przestrzenie, w których wykorzystano odcienie bieli i pluszowe, skandynawskie dodatki. Postery mogą przedstawiać ssaka w swojej realnej formie lub nieco bardziej abstrakcyjnej – wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. W tym drugim wypadku zyskamy oryginalną ozdobę ścienną. Jednobarwna sylwetka delfina to propozycja dla miłośników minimalizmu. W pokoju dziecięcym estetycznie wpasuje się między kolorowe zabawki i drobne bibeloty.

MORSKA KOMPOZYCJA

Plakaty delfiny warto wykorzystać w dziecięcej sypialni także w formie nietuzinkowej kompozycji. Na ścianie możemy powiesić poster prezentujący urokliwy deseń, przywodzący na myśl stylistykę retro. Ilustrowane delfiny będą wdzięczną oprawą biurka, łóżka, komody – ożywią i odświeżą przestrzeń pokoju. Kompozycja może także budzić skojarzenia z akwarelą i malarskimi płótnami. Plakaty delfiny w takim wydaniu znajdą zastosowanie w sypialni małej miłośniczki tajemnic przyrody i morskich głębin.

PODWODNE KADRY

Plakat delfin w fotograficznej odsłonie to propozycja dla starszych dzieci. Kadry przedstawiające morskie głębiny będą zachęcać do odkrywania natury i pogłębiania wiedzy z zoologii. Taka dekoracja ścienna sprawdzi się świetnie u chłopców pasjonujących się przyrodą – wkomponowana w ścianę pokoju stanie się radosną odskocznią od świata za oknem i napełni ich pozytywną energią. Plakat delfin wniesie do sypialni beztroskę, optymizm, a także feerię pięknych barw. Warto wybrać poster, by ożywić stylizację i zmobilizować chłopca do realizacji celów i marzeń o nurkowaniu na drugim krańcu globu.

Plakaty delfiny: efektowna oprawa nowoczesnego salonu

Plakaty sprawdzą się także do dekoracji salonu urządzonego w stylu modern. Zwierzęce akcenty odświeżą monochromatyczne wnętrza i dodają im kolorytu. Decydując się na delfinie motywy wprowadzimy do pomieszczenia błękit. Pamiętajmy, że takie rozwiązanie stanowi doskonały sposób, by wyeksponować niebieskie dodatki w przestrzeni salonu. Oto dwie propozycje od marki Myloview:

BŁĘKITNY PEJZAŻ

Plakaty prezentujące delfiny na tle błękitu wody i nieba mogą zostać zestawione z detalami i elementami wystroju w chłodnej palecie – będą się dobrze prezentować w połączeniu z designerskim, niebieskim fotelem i oryginalnym stolikiem o falistym kształcie. Postery doskonale oddają charakter inspirowanej morzem, aranżacji. Delfiny stworzą we wnętrzu radosną atmosferę i nadają mu przytulniejszy wygląd. Jeśli zależy nam na ociepleniu pomieszczenia, postawmy na kadr z wynurzającymi się z wody zwierzętami na tle zachodu słońca.

MALARSKA GRAFIKA

W salonie, podobnie jak w dziecięcym pokoju, grafika z delfinem sprawdzi się znakomicie – pozwoli oderwać się myślami od codzienności i przeniesie nas w podwodny świat. Polecamy zastosować tu plakat imitujący malarskie płótno. Dekoracja ścienna stworzy w salonie przyjemny klimat i odświeży wystrój. Grafika może także zostać wykorzystana jako prezent dla osoby szczególnie lubiącej motyw delfinów.