Plakaty wg kategorii - Piłka nożna

Nie trzeba być nawet okazjonalnym fanem sportu, żeby dobrze wiedzieć, że piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na całym świecie. Może i żaden piłkarz nie dzierży obecnie tytuły najlepiej zarabiającego sportowca, ale w niczym nie zmienia to faktu, że futbol jest oszałamiająco popularny! Nic dziwnego, że nasze plakaty piłkarskie należą do najchętniej kupowanych wśród naszych plakatów o tematyce sportowej. Plakat piłka nożna to dekoracja, która dobrze sprawdzi się nie tylko w pokoju dziecka albo nastolatka czy po prostu w mieszkaniu zagorzałego kibica, ale także w innych wnętrzach powiązanych ze sportem. Czytaj dalej, a pokażemy Ci, w jaki sposób plakat piłki nożnej może być wykorzystany do stworzenia dekoracji, która jednocześnie tworzy klimat sportowej rywalizacji i jego bardzo stylowa!

Plakat boisko piłkarskie

Plakat boisko piłkarskie

Duży plakat inspirowany piłką nożną będzie wyjątkową ozdobą pokoju nastoletniego kibica.
Plakat piłka nożna 3D

Plakat piłka nożna 3D

Efektowny motyw piłki w 3D dodaje nowoczesnego wyrazu całej stylizacji wnętrza. Plakat może zdobić biuro redakcji sportowej.
61 plakatów
Plakat mecz piłki nożnej

Plakat mecz piłki nożnej

W mieszkaniu fana piłki nożnej nie może zabraknąć sportowych akcentów, w tym klasycznych plakatów piłkarskich!
Plakat motyw piłki nożnej

Plakat motyw piłki nożnej

Minimalistyczna kolorystyka plakatu inspirowanego piłką nożną, uzupełnia nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń.
Plakat motyw sportowy do pubu

Plakat motyw sportowy do pubu

Prowadzisz pub, w którym kibice mogą oglądać mecze? Podkreśl styl wnętrza za pomocą plakatów z motywami piłkarskimi!
Plakat piłka nożna do salonu

Plakat piłka nożna do salonu

W salonie kibica postawmy na minimalistyczne, choć bardzo wymowne motywy piłkarskie - np. w postaci plakatu.
Plakat piłkarski dla nastolatka

Plakat piłkarski dla nastolatka

Na ścianie w pokoju młodzieżowym powieśmy jeden duży plakat z piłką, bądź stwórzmy tematyczną kompozycję złożoną z kilku posterów.
Motywacyjny plakat piłkarski

Motywacyjny plakat piłkarski

Poster z motywacyjnym hasłem zmotywuje dzieci i młodzież do większej aktywności fizycznej.
Plakat piłkarski vintage

Plakat piłkarski vintage

Plakat w estetyce vintage przełamie monotonną aranżację, stanowiąc kontrast dla nowoczesnego wystroju wnętrza.
Plakat sportowy z piłką

Plakat sportowy z piłką

Plakaty o piłkarskiej tematyce mogą znaleźć się na ścianie szkolnego korytarza lub klubu sportowego.
Plakat sylwetka piłkarza

Plakat sylwetka piłkarza

Plakat z sylwetką piłkarza to jedna z propozycji, która z pewnością spodoba się fanom piłki nożnej.
Plakat turniej piłkarski

Plakat turniej piłkarski

Dla miłośników piłki nożnej na najwyższym poziomie, przygotowaliśmy serię plakatów inspirowanych najważniejszymi turniejami piłkarskimi.

 

Mistrzostwa świata w wystroju wnętrz: plakaty piłkarskie do domu i firmy

Wymienienie wszystkich powodów, dla których miliony – dziesiątki, jeśli nie setki milionów! - ludzi na całym świecie uwielbiają piłkę nożną, zajęłoby niemało czasu. Moglibyśmy zacząć od tego, że jest to sport, z którym mnóstwo ludzi ma do czynienia już od najmłodszych lat, i to bezpośrednio. Potem dodalibyśmy, że rozgrywki piłki nożnej dostarczają niesamowitych emocji nawet tym, którzy oglądają je w domowym zaciszu, a co dopiero osobom, które obserwują je osobiście ze stadionowych trybun. Na koniec pewnie wspomnielibyśmy coś poczuciu wspólnoty i solidarności z innymi kibicami ulubionej drużyny…

Mówiliśmy, że na ten temat można by długo pisać! Tym jednak, co dla nas jest najbardziej interesujące, nie jest ani kibicowanie, ani wspólnota, ani nawet prosta fizyczna radość biegania za piłką (choć każda z tych rzeczy, przyznajemy, jest bardzo istotna), lecz to, jak to wszystko wygląda. A wygląda fascynująco! Kolorowe stroje piłkarzy wyraziście odcinają się od soczyście zielonego tła murawy, klasyczna piłka składa się z bardzo charakterystycznych czarnych i białych pięciokątów, stadiony, zwłaszcza te największe, są iście spektakularnymi budowlami… Doprawdy, było czym się inspirować, kiedy tworzyliśmy nasze plakaty piłkarskie. Mamy więc nadzieję, że z kolei nam uda się zainspirować Was do tego, by wykorzystać któryś nasz plakat piłka nożna do udekorowania mieszkania albo firmy!

Plakaty polskich piłkarzy: idealny prezent dla kibica

Czy w Twoim życiu jest osoba, która naprawdę uwielbia piłkę nożną? Nigdy nie zdarza jej się przegapić ważnych rozgrywek, nie może przeżyć, jeśli choć raz w tygodniu nie obejrzy meczu w telewizji, zawsze próbuje wyciągnąć swoich znajomych na prawdziwy mecz na żywo i do tego potrafiłaby podać wyniki wszystkich najważniejszych spotkań z ostatniej dekady? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealny pomysł na prezent: to plakaty piłkarzy! Wśród proponowanych przez nas wzorów znajdziesz nie tylko plakaty polskich piłkarzy, ale także dekoracje z podobiznami zawodników wielu różnych najważniejszych reprezentacji. Ładnie oprawione plakaty piłkarzy – albo, w nieco innym stylu, jedyny w swoim rodzaju plakat meczowy piłka nożna – to podarunek, który wywoła szczery zachwyt u każdego kibica!

Plakaty piłkarskie w pokoju dziecka i nastolatka

Wielu spośród najbardziej zagorzałych kibiców piłkarskich to dzieci i nastolatki. I nic dziwnego: to przecież dwie grupy wiekowe, których przedstawiciele najchętniej nie tylko oglądają rozgrywki, ale także faktycznie grają w nogę! Jeśli więc w Twoim domu mieszka taki właśnie mały (albo i nie taki znowu całkiem mały) piłkarz, założymy się, że będzie zachwycony, jeśli zafundujesz mu piłkarski wystrój pokoju: a ten nie obędzie się bez dekoracji takiej jak plakaty piłkarskie! Możesz wybrać plakaty piłkarzy, których Twoje dziecko lubi najbardziej, ale równie dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po „ogólnie piłkarskie" motywy, jak widok na stadion czy nawet wzór minimalistycznych, czarno-białych piłek. Proste wzory, takie jak właśnie ten z piłkami, mają tę zaletę, że z łatwością wpasują się w różnego rodzaju aranżacje.

Na żywo wśród sportowych emocji: plakat piłka nożna jako dekoracja pubu

Puby sportowe to wspaniałe miejsca, w których można dzielić się swoją ekscytacją z innymi osobami uwielbiającymi tę samą dyscyplinę sportu. Ich wystrój zdecydowanie powinien to odzwierciedlać! Plakat piłka nożna nada się wprost idealnie do udekorowania pubu sportowego. Nie tylko pojedynczy plakat zresztą, a – najlepiej! - szereg plakatów, na przykład prezentujących rozmaite piłkarskie drużyny albo stadiony z całego świata. Plakat piłki nożnej można uzupełnić dekoracjami nawiązującymi do innych dyscyplin sportu, ale można także wykorzystać go do stworzenia czysto piłkarskiego wystroju tematycznego: wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju pub sportowy prowadzisz!