Naklejki wg kategorii - Słonecznik

Słoneczniki kojarzą się ze słońcem, a co za tym idzie: z energią, radością, optymizmem, ciepłem, dobrą zabawą i pozytywnym nastawieniem. Same przyjemne, rozkoszne skojarzenia, prawda? To uczucia, które zdecydowanie chcielibyśmy kojarzyć z domowym, a nierzadko nawet z firmowym wnętrzem. Teraz możesz to łatwo zrobić: pomoże Ci w tym naklejka na ścianę słoneczniki! Bez problemu wykorzystasz naklejki słoneczniki do ozdobienia ściany, lodówki, drzwi, szyb i wielu, wielu innych powierzchni – przekonasz się, że słonecznik - naklejka na ścianę - to nie wszystko i że możliwości jest tu znacznie więcej! Przeczytaj nasz krótki poradnik, a znajdziesz w nim garść inspiracji i rad, które pomogą Ci najlepiej dobrać naklejkę do wnętrza.

63 naklejek

 

Najbardziej optymistyczny z kwiatów: pełne blasku i radości naklejki słoneczniki

Niewiele rzeczy ma nazwę tak ściśle odpowiadającą rzeczywistości, jak słoneczniki. W końcu jeżeli o jakimkolwiek kwiecie można powiedzieć, że wygląda jak małe słoneczko, to właśnie o słoneczniku! Z tego powodu jesteśmy przekonani, że naklejki słoneczniki ją jedną z najbardziej pozytywnych, najskuteczniej wywołujących radość ozdób, jakie znaleźć można w naszym katalogu. Na pewno znajdziesz dla nich mnóstwo zastosowań – pozwól jednak, że przedstawimy Ci kilka naszych pomysłów!

Entuzjaści ogrodnictwa na pewno zaraz zaczną gorąco zaprzeczać i mówić, że to nie do końca prawda, ale umówmy się: słoneczniki są żółte. Słonecznie, gorąco, optymistycznie żółte. W aranżacji wnętrz kolor żółty bywa… podstępny. To znaczy: nie naprawdę podstępny, ale na pewno trudny do zastosowania. To trochę jak z ubraniami: mało kto wygląda naprawdę dobrze w żółtym. Dlatego wykorzystując do udekorowania wnętrza ozdobę tak intensywnie żółtą, jak naklejka na ścianę słoneczniki, powinieneś tyle puścić wodze fantazji, ile… zachować zdwojoną czujność. Nie musisz się jednak martwić: przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym stworzone przez Ciebie aranżacje zawsze będą wyglądać świetnie!

Naklejki słoneczniki: w jakich wnętrzach sprawdzą się najlepiej?

Osoby, które często odwiedzają naszą stronę – a zwłaszcza uważni czytelnicy naszego bloga – na pewno zauważyli, że za każdym razem, gdy mowa o kwiatowych wzorach, piszemy, że to motyw, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. W przypadku słoneczników zdecydowanie podtrzymujemy tę opinię! Naprawdę trudno wyobrazić sobie pomieszczenie, które nie zyskałoby na tego rodzaju słonecznej, stylowej dekoracji: słonecznik naklejka na ścianę równie dobrze wyglądać będzie w pokoju dziecięcym, jak w domowej kuchni, w restauracji czy nawet w niejednym biurze.

Klucz do sukcesu? Dopasowanie kolorystyczne! Unikaj naklejek o tym wzorze, jeżeli we wnętrzu, które masz zamiar ozdobić, dominują kolory, które będą nieprzyjemnie kontrastować z ich odcieniem żółtego. Żółty sam w sobie jest energetycznym, pobudzającym kolorem, ale zestawiony z inną równie mocną barwą może tworzyć we wnętrzu wrażenie niepokoju, napięcia i podenerwowania. Dobrą strategią jest wykorzystanie naklejki słoneczniki jako barwnego akcentu we wnętrzu, w którym poza nią nie ma zbyt wielu obiektów o mocnych, wyrazistych kolorach. Takie podejście ma dwie ważne zalety: z jednej strony tworzy harmonijny wystrój, w którym delikatne barwy mają przeciwwagę w postaci soczystego koloru, z drugiej – sprawia, że wszystkie spojrzenia kierują się  stronę naklejki!

Słoneczniki są wytrzymalsze, niż myślisz

Fakt, że naklejki z kwiatowym motywem po prostu wyglądają ładnie w rozmaitych wnętrzach, nie jest jedynym powodem, dla którego nasze naklejki słoneczniki możesz zastosować do ozdobienia różnego rodzaju przestrzeni. Równie istotny jest sposób, w jaki je tworzymy. Wykorzystujemy innowacyjną technologię druku lateksowego, dzięki której każda naklejka ma wspaniale nasycone kolory dokładnie odwzorowujące te, które możesz zobaczyć na symulacji w naszym katalogu. Co więcej, nadruk jest odporny na szereg niekorzystnych czynników (z wilgocią, intensywnym nasłonecznieniem i podwyższoną temperaturą na czele), a jednocześnie pozwala się łatwo i bezpiecznie przemywać, dzięki czemu utrzymanie dekoracji w czystości nie jest wcale trudne. Dodajmy, że nadruk lateksowy jest w pełni nietoksyczny i pozbawiony jakiegokolwiek zapachu, co czyni z naklejki słoneczniki wymarzoną dekorację pokoju małego dziecka.

Co możesz udekorować naklejką w słoneczniki?

Spośród wszystkich dekoracji, jakie możesz znaleźć w naszym katalogu, naklejki są prawdopodobnie najbardziej uniwersalne. Dlaczego akurat one? Ponieważ można ozdobić nimi naprawdę wiele różnych powierzchni! Tak naprawdę Twojej wyobraźni nie ogranicza prawie nic: możesz użyć naklejki, by udekorować ścianę, tak jak sugerowaliśmy to wyżej, ale możesz też  zastosować ją do ozdobienia lodówki, blatu stołu albo biurka, przepierzenia, drzwi szafy lub zwykłych drzwi, szyby… Możliwości jest nieskończenie wiele!