Plakaty wg kategorii - Żyrafa

Plakat żyrafa to propozycja dla wielbicieli zwierzęcych akcentów w wystroju pomieszczeń. Przy użyciu dekoracji ściennej wyeksponujesz słoneczną paletę we wnętrzu. Wśród posterów dostępnych znajdziesz subtelne grafiki ze zwierzakiem w bajkowej odsłonie – sprawdzą się świetnie do dekoracji dziecięcych pokoików. Do oprawy przestrzeni służącej do zabawy wykorzystasz wyraziste ilustracje z głową zwierzęcia i pozytywne, żyrafie kompozycje w nowoczesnym stylu. Do skandynawskich salonów możesz przemycić plakaty z żyrafą w czarno-białej, uniwersalnej kolorystyce.

71 plakatów

 

Plakaty z żyrafą: radosny zwierzak w przestrzeni dziecięcej sypialni

Plakat żyrafy doskonale spełni swą rolę w dziecięcym pokoiku. Dekoracja ścienna wniesie do niego sporo radości – stworzy wesołą atmosferę i ociepli klasyczną aranżację. Wśród wielu różnych wariantów znajdziemy różnorodne odsłony tego nieszablonowego i pozytywnego motywu. Warto przyjrzeć się bliżej kilku propozycjom. Przemyślany dobór plakatu żyrafa pozwoli nam efektownie podkreślić kolory we wnętrzu i nadać pokojowi wygląd sprzyjający wyobraźni, bezpieczeństwu i beztroskim figlom.

Do ozdoby dziecięcego pokoju doskonale sprawdzą się plakaty przedstawiające zwierzaki w bajkowej odsłonie. Kolorowe grafiki i ilustracje z bajek odświeżą aranżację i zapewnią jej przyjazną, sprzyjającą wyobraźni, oprawę. Barwna dekoracja ścienna wniesie do wnętrza feerię radosnych kolorów oraz optymizm – uprzyjemni także maluchom zabawę w samotności. Uśmiechnięte zwierzaki stworzą pozytywną otoczkę w przestrzeni i ożywią stylizację obfitującą w jasne, delikatne kolory.

Kolorowa żyrafa w pokoju dziecka

Plakat żyrafa prezentujący zwierzaka na białym tle sprawdzi się świetnie w otoczeniu elementów charakterystycznych dla skandynawskiej stylistyki i w zestawieniu ze śnieżnymi ścianami. Dekorację ścienną wykorzystasz w zestawieniu z cegłą, wikliną, drewnem oraz różnorodnymi pledami, kocami i pluszowymi dywanikami. Grafika z żyrafą ociepli stylizację i wniesie do niej szczyptę koloru. W galerii znajdziesz subtelne, pastelowe kompozycje. Ilustracje możesz razem zastawić i w ten sposób wykonać na ścianie radosną galerię plakatów.

  • Motyw może zostać wykorzystany także w kolorowych oraz ekspresyjnych wnętrzach. W ofercie znajdziesz dekorację ścienną z żyrafą na intensywnym, żółtym tle – plakat wyeksponuje słoneczne barwy w wystroju i nada pokoikowi przytulny wygląd. Wśród kolorowych ilustracji możemy wyróżnić także zwierzaki na tle zieleni oraz żyrafie kompozycje w nowoczesnym, graficznym wydaniu. Plakaty z żyrafą ożywią aranżację oraz uwydatnią wyraziste, barwne elementy stylizacji.

U starszych dzieci warto zastosować plakat z żyrafą w formie fotografii. Krajobrazy z sawanną sprawdzą się świetnie do stworzenia we wnętrzu inspirującej, sprzyjającej ciekawości świata, atmosfery i ożywienia tradycyjnej aranżacji. Do dekoracji pomieszczenia możesz wybrać kadry prezentujące żyrafy na łonie przyrody – będą się dobrze prezentować w zestawieniu z ciepłymi barwami i zielonymi dodatkami. Pejzaż będzie źródłem energii i pozwoli zatrzymać w zasięgu wzroku klimatyczne, afrykańskie zakątki.

Plakat z żyrafą we wnętrzach w stylu safari

Plakat z afrykańskim zwierzęciem znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach użytkowanych przez dzieci. Zielone oraz nastrojowe kadry sprawdzą się doskonale w salonach i sypialniach zaaranżowanych w stylu safari. Przy pomocy plakatu z żyrafą efektownie wyeksponujesz stylistykę i dodasz przestrzeni wyrazistości. Efektowny krajobraz prezentujący zwierzę na tle drzew, będzie się pięknie komponować w połączeniu z drewnianymi meblami, rattanowymi detalami oraz akcentami zaczerpniętymi ze świata przyrody. Plakat przedstawiający żyrafę na plaży stworzy w pomieszczeniu wyjątkowy klimat i estetycznie wpasuje się w przestrzeń nad skórzanym fotelem lub elegancką komodą.