Plakaty wg kategorii - Afryka

Plakat Afryki to propozycja dla wszystkich miłośników egzotycznych akcentów we wnętrzach. Dekoracyjne detale sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach, inspirowanych naturą, a także zaaranżowanych w kolonialnej stylistyce. Plakat o Afryce będzie także pięknym tłem dla drewnianego wyposażenia, glinianych wazonów i wzorzystych tkanin. Fotografika z powodzeniem wyeksponuje urodę wnętrz urządzonych w stylu safari. W kolekcji znajdziesz malownicze krajobrazy, desenie z cętkami i zwierzęce fotografie. To pozwoli Ci efektownie udekorować przestrzeń i stworzyć w niej afrykański klimat. Plakat Afryka wprowadzi do pomieszczeń powiew przygody i tajemnicy, a także nada im wyrazisty charakter.

50 plakatów

 

Afrykańskie akcenty w naturalnych stylizacjach

Afrykańskie pejzaże sprawdzą się doskonale do ozdoby wnętrz inspirowanych światem przyrody. Krajobrazy z niebem nad sawanną będą piękną oprawą drewnianych, mosiężnych mebli i dodatków wykonanych z naturalnych materiałów – gliny, kamienia, drewna. Jasne wnętrza zyskają na wyrazistości, jeśli do dekoracji ścian wybierzesz plakat o Afryce,  przedstawiający motywy etniczne. Ilustracje będą się dobrze komponować w zestawieniu z kolorowymi poduszkami, zielonymi roślinami i lnianymi zasłonami. Stylizację, której bazę stanowią długie gałązki stojące w wysokich, fikuśnych wazonach, ceramiczna podłoga, puchate dywany, możesz dodatkowo upiększyć plakatami przedstawiającymi afrykańską roślinność. W kolekcji Myloview znajdziesz urokliwe zachody słońca – stworzą w przestrzeni wyjątkowy klimat. Kolorowe dekoracje ścienne ukazujące zwierzęce kolaże z powodzeniem wykorzystasz w pokoju dziecka – plakat o Afryce zapewni wnętrzu intrygującą oprawę – będzie sprzyjać twórczym zabawom w zaciszu własnego pokoju.

Plakat Afryka w kolonialnych wnętrzach

Ozdoby ścienne przedstawiające afrykańską florę i faunę wyeksponują urok kolonialnej aranżacji. Plakaty ze zwierzętami na tle sawanny, będą doskonałą oprawą klasycznych mebli i egzotycznych detali. Ilustracje ukazujące malownicze krajobrazy podkreślą urodę rattanowych koszy, drewnianych komód w angielskim stylu, pamiątek z egzotycznych podróży. Afrykańskie motywy staną się efektowną dekoracją we wnętrzu, którego bazę stanowią przygaszone, ziemiste barwy – beż, brąz oraz zielenie.

Na podłodze mogą się pojawić dywaniki przywodzące na myśl skóry zwierząt, a w oknach rolety i kwiatowe zasłony. Na ścianach możesz powiesić plakaty Afryka inspirowane afrykańskimi posążkami i ludowym rękodziełem. W kolonialnie urządzonym salonie sprawdzą się także dekoracje ścienne z motywem zwierzęcych pasków. Stylistykę możesz dodatkowo ubarwić przy użyciu kolorowego parawanu! Tak zaaranżowana przestrzeń spodoba się miłośnikom dalekich wypraw i marzycielom, którzy chcieliby w przyszłości odwiedzić Czarny Ląd. Dziś, przy pomocy dekoracyjnych grafik ściennych, możecie zamieszkać w samym środku safari!

Plakat o Afryce: styl safari

Dekoracje ścienne z motywem Afryki wyeksponują stylistykę safari – sprawią, że pomieszczenie zyska na wyrazistości i efektownym wyglądzie. Akcenty z dzikimi zwierzętami będą doskonałą oprawą dla gliny, drewna i skóry. Przy ich użyciu podkreślisz urok wyposażenia – skórzanej sofy i szafy z litego drewna oraz klimatycznych dodatków. Plakat Afryka będzie się dobrze prezentować we wnętrzu, w którym przeważają afrykańskie dodatki – ludowe rzeźby, tajemnicze maski, a także zwierzęce desenie na tkaninach i naczyniach.

  • Ozdoby ścienne utrzymane w ognistych, nasyconych barwach z powodzeniem ocieplą wnętrze i zapewnią mu przytulniejszy wydźwięk. Wśród wzorów na plakacie o Afryce znajdziesz nie tylko wizerunki dzikich ssaków – słoni, tygrysów, lwów, żyraf, ale także afrykańskie ptactwo i barwną roślinność.
  • Nastrojowe pejzaże pozwolą Ci zatrzymać magię sawanny w zasięgu swojego wzroku na dłużej – detale wniosą do przestrzeni powiew radosnej afrykańskiej przygody.

Co warto zauważyć, afrykańskie inspiracje można wykorzystać nie tylko jako główną ozdobę wnętrza. Mogą stanowić one dodatek do eklektycznego salonu lub sypialni. Spokojne krajobrazy w formie plakatów umieszczone na ścianie w pokoju dziennym, dodadzą przestrzeni oryginalnego wydźwięku. Poster z afrykańską mozaiką to ciekawy sposób na urozmaicenie wystroju kawiarni lub pubu. Styl safari jest fascynujący, dlatego przyjrzyjmy się mu uważnie i wyciągnijmy z niego to, co najciekawsze!