Fototapety samochody

Szum silnika, pisk opon, poczucie wolności, które daje prędkość - to wszystko, co najbardziej kochamy w samochodach. I nieważne, czy jeździmy trabantem, czy nowiutkim Audi. Dla miłośników motoryzacji liczy się przyjemność z majsterkowania pod maską i radość z każdej minuty spędzonej za kółkiem. To właśnie dla takich jak Wy przygotowaliśmy wspaniałe fototapety samochody - ozdoby ścienne, które każdy pokój zamienią w prawdziwy raj motoryzacji. Jeśli miarowy pomruk silnika jest balsamem na Wasze uszy, to tapeta z samochodem będzie pociechą dla Waszych oczu. Wsiadajcie więc z nami za kierownicę ukochanej maszyny i razem ruszajmy ku przygodzie!

Fototapeta samochód sportowy

Fototapeta samochód sportowy

W męskiej sypialni znajdźmy miejsce na dekoracje z charakterem, taką jak fototapeta z nowoczesnym samochodem.
Fototapeta samochód retro

Fototapeta samochód retro

Fototapeta z samochodem jest wyrazistym detalem wnętrza, dlatego najlepiej sprawdza się w minimalistycznych przestrzeniach.
124 fototapet
Fototapeta samochód F1

Fototapeta samochód F1

Fani wyścigów Formuły 1 mogą udekorować swój pokój efektowną tapetą z pędzącym bolidem.
Fototapeta samochód dla nastolatka

Fototapeta samochód dla nastolatka

Pokój nastolatka bez samochodowych akcentów? Nie ma mowy! Fototapeta z autami zdynamizuje kolorowe wnętrze.
Fototapeta samochód dla dziecka

Fototapeta samochód dla dziecka

Czarny samochód policyjny na ścianie - taka fototapeta spodoba się najmłodszym!
Fototapeta samochód Bugatti

Fototapeta samochód Bugatti

Luksusowe Bugatti w mieszkaniu? Fototapeta z samochodem nie pozostanie niezauważona. Przyklejmy ją na ścianę w salonie.
Fototapeta samochody NASCAR

Fototapeta samochody NASCAR

Czy są tutaj fani wyścigów NASCAR? Fototapeta z pędzącymi autami urozmaici Wasze stylowe mieszkania.
Fototapeta samochody do salonu

Fototapeta samochody do salonu

Klasyka jest zawsze w modzie! Fototapeta z samochodami to rozwiązanie zarówno do mieszkania, jak i do stylowego pubu.
Fototapeta czerwone auto

Fototapeta czerwone auto

Paryski widok na fototapecie zadowoli wszystkich miłośników klasycznego piękna w duchu retro.
Fototapeta czarny samochód

Fototapeta czarny samochód

Fototapeta z samochodem to sposób na podkreślenie dynamicznej kompozycji wnętrza salonu lub kawiarni.
Fototapeta bolid Formuły 1

Fototapeta bolid Formuły 1

Wyścigi Formuły 1 mogą stać się motywem przewodnim całej stylizacji przestrzeni - mieszkania, a także pubu.
Fototapeta auta: Hawana

Fototapeta auta: Hawana

Odrobina kubańskiego klimatu w Waszych wnętrzach! Fototapeta z zabytkowymi autami dopełni stylizację w typie kolonialnym.

 

Tapeta samochód - nasz nowy Manifest Futurystyczny

Obrazki na ścianę z motoryzacyjnymi motywami to ozdoby, które zyskały ostatnio sporą popularność. Nic w tym zresztą dziwnego, bo wszystko, co kojarzy się z przygodą, prędkością i aktywnym trybem życia, jest dziś przyjmowane z entuzjazmem. Społeczeństwo XXI wieku stara się porzucić bierność na rzecz nieustannego odkrywania nowości. Nie akceptujemy nudy, a wieczór spędzony na kanapie przed telewizorem zaliczamy do mniej udanych. W zetknięciu z opisaną rzeczywistością, coś tak prostego w swej wymowie jak fototapeta z samochodem może stać się dla nas symbolem - znakiem aktywności, zaprzeczeniem bylejakości. Podobne spostrzeżenie poczynił zresztą (już na początku XX wieku) sam Filippo Tommaso Marinetti, artysta, który chciał wyrwać sztukę z okowów przewidywalności, tworząc nurt o znamiennej nazwie “futuryzm”. W swym Manifeście Futuryzmu pisał między innymi: Oświadczamy, że wspaniałość świata wzbogaciła się o nowe piękno: piękno szybkości! Samochód wyścigowy ze swoim pudłem zdobnym w wielkie rury podobne do wężów o ognistym oddechu... ryczący samochód, który zdaje się pędzić po taśmie karabinu maszynowego, jest piękniejszy od Nike z Samotraki. Samochód jest więc nie tylko maszyną pełną zaworów i skomplikowanych połączeń, ale przede wszystkim wehikułem o szczególnym znaczeniu: nie tylko dostarczającym estetycznych wrażeń, ale także przenoszącym nas w upragnione miejsce - kiedy i którędy tylko chcemy. Jakże bylibyśmy ograniczeni, gdyby nie samochody! Spójrzmy więc na nie w szerszej perspektywie i uczyńmy je symbolem naszego własnego manifestu - buntu wobec przewidywalnego trybu życia.

Fototapeta samochód niezastąpiona w każdym wnętrzu

Tapeta z samochodem pasuje do różnego rodzaju wnętrz. W sklepie Myloview znajdziecie ogromny wybór wzorów z tym motywem, dzięki czemu pasują one do:

  • salonu
  • pokoju dziecięcego
  • przedpokoju
  • sypialni
  • biura

Jeśli chcecie pokazać światu Wasze zamiłowanie do motoryzacji, najlepszym wyborem będzie powieszenie tapety samochód w salonie - pokoju, który jest sercem domu. Jeśli zdecydujecie się na taką “odważną” ozdobę ścienną, na pewno nie spotka się ona z obojętnym odbiorem ze strony Waszych gości. W zależności od tego, jakie auta preferujecie, na Waszej ścianie może zagościć tapeta z samochodem nowoczesnym, albo w stylu retro - Garbuskiem, Małym Fiatem i tak dalej. A może macie jedną jedyną, ulubioną markę czterokołowców? W takim wypadku do salonu może “wjechać” Wasz własny samochód - tapeta z jego podobizną będzie wyjątkowym i niepowtarzalnym elementem dekoracji.

Samochód - tapeta dla tych, którzy nie boją się jechać w nieznane

Grafika ze środkami transportu jest doskonałą propozycją także dla młodszych domowników. Pokój dziecięcy, który ozdabiać będzie tapeta samochód, może być miejscem, gdzie wyklują się marzenia o byciu rajdowcem lub mechanikiem. Pamiętajmy, że nawet najdrobniejsze elementy otoczenia mogą stanowić inspirację dla nas i naszych bliskich! Symbol samochodu jako znaku aktywności i dążenia ku przygodzie znakomicie wpisuje się w charakter dziecięcej i nastoletniej natury. Ciekawość życia i niemożność “usiedzenia” w jednym miejscu, tak typowe dla naszych pociech, to cechy, które w przyszłości mogą zaowocować sukcesami na gruncie zawodowym i prywatnym. Nie studźmy więc zapału naszych dzieci, ale wzniecajmy go za pośrednictwem drobnych elementów otoczenia - takich jak fototapety samochody wyścigowe.

Fototapeta samochód najlepsza do niestandardowych stylizacji

Tapeta samochód godnie ozdobi także takie wnętrza, o których często zapominamy - na przykład hol i przedpokój. Pokażmy gościom już od progu, że nasze mieszkanie jest inne niż wszystkie. A jeśli chcemy uzyskać prawdziwy “efekt wow”, zastanówmy się nad umieszczeniem grafiki z samochodem w swojej sypialni. Nie mamy tu jednak na myśli zwykłej tapety z motywem pojazdu na czterech kołach, lecz coś zupełnie wyjątkowego. Niech Waszą sypialnię ozdobi fototapeta 3d samochody! Efekt trójwymiarowości doda wnętrzu magicznego charakteru, sprawiając, że nie będziecie chcieli z niego wychodzić. Takie rozwiązanie stylistyczne na pewno spodoba się także Waszym dzieciom, śmiało możecie więc zastosować je w ich sypialni. Fototapeta 3d samochody to nieszablonowy dodatek, który raz na zawsze odgoni nudę z Waszego mieszkania. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.