Plakaty wg kategorii - Warzywa

Plakat z warzywami spodoba się szczególnie miłośnikom kolorowych akcentów w wystroju wnętrz oraz darów natury w codziennym jadłospisie. Smakowity dodatek podkreśli nasze przywiązanie do zdrowej diety oraz wyeksponuje charakter kuchni urządzonej w różnorodnych stylach. Niezobowiązujący motyw będzie doskonałą dekoracją pomieszczeń zaaranżowanych w duchu tradycji i zgodnie z nowoczesnymi trendami. Wśród propozycji od marki Myloview odpowiedni plakat. Warzywa znajdą dla siebie zarówno zwolennicy ciepłych, przytulnych wnętrz, jak i wielbiciele minimalizmu.

59 plakatów

 

Smakowity plakat – warzywa jako dekoracja kuchennych wnętrz

Motyw warzyw posiada uniwersalne wykorzystanie w przestrzeni domów – doskonale eksponuje charakter pomieszczenia oraz zachęca do spożywania zdrowych posiłków. Plakat prezentujący kolorowe smakołyki sprawdza się świetnie zarówno w przestrzeniach monochromatycznych, które pragniemy ożywić oraz w klasycznych wnętrzach, które chcemy ocieplić przyjemnym akcentem. Poniżej prezentujemy garść inspiracji na to jak możesz wykorzystać plakat. Warzywa to idealna ozdoba kuchennych pomieszczeń.

  • KOLOROWA ILUSTRACJA Dekoracja w formie ilustrowanej przypadnie do gustu osobom ceniącym kolorowe akcenty w wystroju. Warzywna kompozycja w takim wydaniu będzie się dobrze prezentować w otoczeniu gładkich, jasnych mebli oraz dodatków zaczerpniętych ze skandynawskiej stylistyki. Plakat z warzywami warto oprawić w ramę i powiesić w kuchni wykończonej monochromatycznie i nowocześnie – ożywi i odświeży wystrój oraz wprowadzi do niego nieco kolorytu. Ilustracja doda pozornie chłodnej stylizacji przytulności i uatrakcyjni wnętrze, którego bazę stanowią drewniane powierzchnie.

  • GRAFIKA W ODCIENIACH TĘCZY Warzywa w graficznej odsłonie może zostać wykorzystany do oprawy wnętrz urządzonych w stylu modernistycznym. Nowoczesna kuchnia zyska w ten sposób na wyrazistym akcencie. Warto zdecydować się na taki plakat. Warzywa na kuchennym stole to barwna dekoracja ścienna, wniesie do przestrzeni kolor i ekspresję oraz zmobilizuje do zdrowego odżywiania się całą rodzinę. Grafika może zostać wykorzystana na nieumeblowanej ścianie – estetycznie wkomponuje się w przestrzeń, w której przeważają geometryczne, proste meble oraz kontrastowe detale zaczerpnięte ze współczesnego designu.

  • PLAKAT W STYLU RETRO czyli stylizowany plakat - warzywa będą się dobrze prezentować w kuchniach urządzonych rustykalnie i inspirowanych poprzednią epoką. Dekoracja ścienna w stylu retro stworzy w przestrzeni wyjątkowy klimat i uwydatni charakter aranżacji, której bazę stanowią drewniane, rzeźbione meble, dodatki o sentymentalnym wydźwięku oraz pastelowe naczynia o nieco cukierkowym wzornictwie. Tutaj sprawdzi się doskonale plakat. Warzywa i owoce stylizowane na starą reklamę będą efektowną oprawą kuchennego wnętrza – świetnie sprawdzą się także do ozdoby klimatycznych restauracyjek i nieszablonowo urządzonych lokali serwujących zdrową żywność.

Plakat zachęcający do jedzenia warzyw i owoców – motywacyjna ozdoba wnętrza

Plakat może nie tylko pełnić funkcję dekoracyjną – świetnie sprawdzi się także w roli motywacji, by pokonać złe nawyki i postawić na zdrowe, a przy tym smaczne jedzenie. W kolekcji marki Myloview znajdziesz kadry prezentujące smakowite dania wegetariańskie i warzywne – wpłyną pozytywnie na apetyt i zmobilizują do przestrzegania odpowiedniej diety. Wesoły akcent znajdzie odbiorców wśród dzieci i dorosłych – do zmiany nawyków żywieniowych pozytywnie nastroi całą rodzinę. Plakat zachęcający do jedzenia warzyw i owoców może zostać także wykorzystany jako prezent dla bliskiej osoby – zmotywuje do dbania o swoje zdrowie oraz spożywania wartościowych posiłków. Doskonale do tego celu sprawdzą się fotografie prezentujące warzywa w otoczeniu ziół oraz grafiki przedstawiające oryginalne obrazy z motywem zieleniny. Taki dodatek może zostać wykorzystany w formie wiszącej oraz stojącej – uczyni kuchnię miejscem sprzyjającym zdrowemu stylowi życia.