Fototapeta lew

Jeżeli jesteś miłośnikiem kotów (a na pewno jesteś, bo w przeciwnym razie czemu miałbyś oglądać tapety z lwami, które przecież są niczym innym, jak tylko wielkimi kotami?), to na pewno zauważyłeś, że lwy i dobrze nam znane domowe mruczki mają ze sobą zaskakująco wiele wspólnego. Czy wiesz, na przykład, że tak, jak kocięta uwielbiają ocierać się o ludzkie nogi, lwy ocierają się o siebie nawzajem, wyrażając w tej sposób swoje uczucia? Albo że lwy, podobnie jak koty, spędzają znaczną – nierzadko wyraźnie przeważającą – część swojego dnia na drzemaniu? Lwy i domowe koty mają coś jeszcze wspólnego: są szalenie fotogeniczne i inspirujące, czego dowodzi każda nasza fototapeta lew. 

Fototapeta lew czarno-biała

Fototapeta lew czarno-biała

Czarno-biała fototapeta z wizerunkiem lwa podkreśli charakter mieszkania. Niech znajdzie się na jednej ścianie, np. w salonie.
Fototapeta lew do sypialni

Fototapeta lew do sypialni

Odrobina afrykańskiego ciepła w sypialni - fototapeta z lwem stanowi intrygujący detal we wnętrzu!
88 fototapet
Fototapeta dwa lwy

Fototapeta dwa lwy

Fototapeta inspirowana Afryką ociepli każdą aranżację. Sprawdzi się w przestronnym salonie.
Fototapeta lew afrykański

Fototapeta lew afrykański

Afrykański lew na fototapecie i czarno-biała stylizacja? Eklektyczny salon w takim wydaniu prezentuje się oryginalnie.
Fototapeta lew i Księżyc

Fototapeta lew i Księżyc

Stylowa fototapeta w minimalistycznym nurcie wpisuje się w elegancki wystrój sypialni.
Fototapeta lew pośród traw

Fototapeta lew pośród traw

W restauracji serwującej dania kuchni afrykańskiej powieśmy fototapetę z wizerunkiem lwa wygrzewającego się w promieniach słońca.
Fototapeta samiec lwa

Fototapeta samiec lwa

Łącząc style (np. styl kolonialny i klasyczny) wykreujemy fascynującą aranżację. Bawmy się kolorami, teksturami i kształtami!
Fototapeta styl afrykański

Fototapeta styl afrykański

Ciemne drewno, naturalne materiały oraz dekoracje ścienne z egzotycznym widokiem, razem tworzą nowoczesną aranżację.
Fototapeta lew rzeźba

Fototapeta lew rzeźba

A gdyby tak zamiast wizerunku prawdziwego lwa wykorzystać kamienny posąg? Taka tapeta upiększy klasyczny salon.
Fototapeta portret lwa

Fototapeta portret lwa

Nudny przedpokój? Mamy na to sposób - fototapeta z lwem ożywi przestrzeń.
Fototapeta styl kolonialny

Fototapeta styl kolonialny

Styl kolonialny w nowym wydaniu! Afrykańskie motywy połączmy z nowoczesnymi meblami, a uzyskamy interesujący efekt.
Fototapeta szkic lwa

Fototapeta szkic lwa

Czarno-biały szkic z lwem przytwierdźmy do jednej ze ścian w pokoju nastolatka. Oryginalny detal odświeży wnętrze.

 

Król, choć nie dżungli: stylowe tapety lwy

O lwach często myśli się jak o agresywnych drapieżnikach: przecież lwa nawet nazywa się królem dżungli (mimo że, co interesujące, lwy wcale nie mieszkają w dżungli, lecz na sawannie), niby ze względu na to, że żadne inne zwierzę nie miałoby szans w starciu z nim. Lwy otacza aura tajemniczości i pewnego majestatu, sprawiająca, że ludzie od wielu wieków – ba, tysiącleci! - są nimi nieustannie zafascynowani, z wielką chęcią oglądając nie tylko filmy dokumentalne o życiu sawanny, ale także odwiedzając lwy mieszkające w ogrodach zoologicznych świata albo – w przypadku tych, którzy mają najwięcej szczęścia – podczas prawdziwego safari. Nic dziwnego więc, że lwie portrety najróżniejszego rodzaju są także popularnym motywem w sztuce i designie. Tapety z lwami, które Wam tutaj prezentujemy, są najlepszym dowodem na to, że te wielkie koty wciąż potrafią zadziwiać... i inspirować.

Fototapeta Król lew w pokoju dziecka

Król lew to według opinii wielu najlepszy animowany film Disneya. Ta zwierzęca, przeznaczona dla dzieci wersja Hamleta Szekspira (serio, to naprawdę Hamlet w świecie zwierząt!) podbiła serca entuzjastów animacji na całym świecie i na zawsze weszła do filmowego kanonu. Każde kolejne pokolenie odkrywa ją na nowo, na nowo zakochując się w tej emocjonującej, ale i podnoszącej na duchu opowieści o rodzinie, przyjaźni, władzy i bezlitosnych prawach natury. Jesteśmy więc pewni, że znajdzie się niejedno dziecko, które nasza fototapeta Król lew po prostu zachwyci! Można ją wykorzystać solo, po prostu jako interesujący dekoracyjny akcent w dziecięcym pokoju, ale może posłużyć także jako element wystroju tematycznego – na przykład takiego inspirowanego życiem zwierząt sawanny (podobno taki był motyw przewodni pierwszej sypialni księcia George'a, syna książęcej pary Wielkiej Brytanii, Williama i Kate) albo bajkami Disneya.

Fototapeta lew jako ozdoba szkoły lub przedszkola

Dzieciaki uwielbiają zwierzaki, dlatego nie ma wielu pomysłów na udekorowanie szkoły albo przedszkola lepszych niż wykorzystanie właśnie zwierzęcych wzorów. Może to być ich bajkowa wersja, jak fototapeta Król lew o której pisaliśmy wyżej, ale mogą to także być jak najbardziej realistyczne wzory: jak fototapeta lew na sawannie, na przykład. Tapety z lwami, podobnie jak wszystkie nasze fototapety, można przemywać, co pomoże w zachowaniu czystości i higieny w miejscu, w którym przebywają dzieci.

W stylu etno: fototapeta na ścianę lew

Styl etno czasem jest mniej popularny, a czasem bardziej, ale tak naprawdę nigdy nie znika na długo z dekoracyjnego horyzontu: i nic dziwnego! Jest przecież nie tylko niezwykle wyrazisty i ciekawy, ale także stosunkowo łatwy do osiągnięcia i, co nie bez znaczenia, różnorodny. Jeśli jakieś wnętrze w etnicznym stylu zainspirowanym kulturą i sztuką Afryki pragniesz uzupełnić dekoracją przedstawiającą najbardziej znane spośród afrykańskich zwierząt, tapeta lew będzie jak znalazł.

Masz do wyboru ogromne mnóstwo wzorów: od prostych, szkicowanych grafik zainspirowanych stylem minimalistycznym poprzez barwne desenie w stylu boho aż po zdjęcia prawdziwych lwów w ich naturalnym środowisku. Tylko od Ciebie zależy, na jaką się zdecydujesz: najlepiej wybrać taką, która będzie pasowała zarówno kolorem, jak i atmosferą do pomieszczenia, które planujesz udekorować!

Królewskie fototapety

Królowi dżungli (sawanny!) należy się wyłącznie królewska jakość, dlatego wszystkie nasze tapety lwy tworzymy, wykorzystując tylko najwyższej klasy materiały i niezawodną technologię druku. Dzięki temu nasze fototapety są wyjątkowo wytrzymałe na rozmaite niekorzystne czynniki, takie jak podwyższona temperatura i bezpośrednie nasłonecznienie oraz wysoka wilgotność czy nawet okazjonalne zachlapania. Fototapeta lew będzie wyglądała jak nowa przed długie lata po zamontowaniu, nie blaknąc  i nie tracąc wyrazistości – a przy tym naprawdę można zamontować ją wszędzie!