Naklejki wg kategorii - Ptaki

Bez względu na to, czy potrzebny jest Ci wizerunek drapieżnego ptaka do odstraszania namolnych gołębi, czy raczej szukasz stylowych dekoracji, które uzupełnią wystrój twojego domowego albo firmowego wnętrza, znalazłeś się w odpowiednim miejscu: zebraliśmy tutaj najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej oryginalne naklejki ptaki, jakie tylko można było znaleźć w naszym  katalogu. Znajdziesz tutaj i naklejki na ścianę ptaki w locie, i wzory, które wykorzystasz do odświeżenia mebli, i wiele, wiele innych. A do tego wszystkiego przygotowaliśmy dla Ciebie także miniporadnik, w którym pokażemy Ci, jak i dlaczego warto je wykorzystać! Czytaj dalej, a na pewno znajdziesz tutaj liczne inspiracje.

78 naklejek

 

Orły, pawie, gołębie: naklejki ptaki na okna i inne powierzchnie

Ptaki kojarzone są przede wszystkim z wolnością i swobodą – te wspaniałe, często niezwykle majestatyczne stworzenia, ze względu na swoją zdolność wznoszenia się w przestworza, fascynowały nas od niepamiętnych czasów.

Od równie niepamiętnych czasów ptaki były także inspiracją dla artystów: Egipcjanie niektórych swoich bogów przedstawiali z ludzkimi ciałami i głowami ptaków, Grecy odmalowywali wiele gatunków ptactwa na swoich wazach a Rzymianie chętnie sięgali po ptasie motywy, szczególnie mitologiczne, układając swoje mozaiki, które w niektórych miejscach podziwiać możemy do dzisiaj. Można więc powiedzieć, że nasze naklejki ścienne ptaki są kontynuacją długiej, sięgającej czasów starożytnych tradycji! Co więcej, mają szereg zastosowań – i to nie tylko dekoracyjnych, jak się wkrótce okaże. Dzisiaj opowiemy Wam o niektórych z nich – i mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj inspirację do swoich własnych eksperymentów i poszukiwania możliwie jak najlepszych rozwiązań!

Stylowe naklejki ścienne ptaki: jak wybrać najlepszą?

Naklejki na ścianę ptaki, w locie i nie tylko, są tak liczne i różnorodne, jak liczne i różnorodne są gatunki ptaków. Jesteśmy przekonani, że każdy zdoła znaleźć tutaj coś dla siebie, ponieważ w niniejszej kategorii zebraliśmy tak różne ptaki, jak królewskie pawie, ponure kruki, wesołe sikorki i modne flamingi – i wiele, wiele innych! Co w naturalny sposób nasuwa pytanie: jak wybrać najlepszy wzór naklejki? Mamy dla Was kilka wskazówek.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę nastrój, jaki ma panować w pomieszczeniu, oraz jego styl, który jest z nim przecież bezpośrednio związany. O co chodzi? To proste: wiele ptaków kojarzy się w jakiś sposób z szeregiem stylów dekoracyjnych. Wspomniane już pawie idealnie sprawdzą się w charakterze uzupełnienia dekoracji utrzymanej w stylu neobarokowym albo eklektycznym, podczas gdy dekoracje przedstawiające gołębie albo urocze wróbelki będą świetnie komponowały się ze stylami takimi jak sentymentalny shabby chic czy nawet modny scandi. Uruchom skojarzenia, a na pewno znajdziesz odpowiednie naklejki ptaki dla siebie i dekorowanego wnętrza!

Kolorystyka ma kluczowe znaczenie. Zwróć na nią szczególną uwagę przy wyborze swojej naklejki ptaki! Wzór naklejki powinien być dobrany do wnętrza na podstawie harmonii albo kontrastu, ale nigdy przypadkowo. Pamiętaj, że każdy wzór możemy wydrukować dla Ciebie także w wersji czarno-białej albo w sepii – wystarczy, że zaznaczysz odpowiednią opcję podczas składania zamówienia.

Piękne i pożyteczne: naklejki ptaki na szyby

Miejskie ptactwo bywa naprawdę uciążliwe: zwłaszcza gołębie często stają się zmorą mieszkańców miast. Jednym ze sposobów na poradzenie sobie z tymi zdecydowanie niepożądanymi towarzyszami człowieka, jest wykorzystanie naklejki, najczęściej takiej, która swoim kształtem sugeruje obecność większego, drapieżnego ptaka. Tego rodzaju dekoracja-straszak powinna skutecznie zniechęcić strachliwe gołębie do siadania na naszych balkonach i parapetach – a przy okazji taka naklejka ptaka drapieżnego może całkiem nieźle wyglądać! Spośród naszych propozycji bez problemu wybierzesz takie naklejki, które będą wyglądać dobrze oglądane zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz, a do tego odstraszą natrętne gołębie.

Naklejki ptaki: dlaczego warto?

Długo moglibyśmy mówić o tym, dlaczego nasze naklejki na ścianę ptaki w locie to świetny wybór! Zazwyczaj jednak wolimy, by jakość naszych produktów mówiła sama za siebie. Aby wyprodukować nasze naklejki, wykorzystujemy nowoczesną technologię druku lateksowego, która sprawia, że nie tylko wyglądają one świetnie, ale także odznaczają się imponującą trwałością i wytrzymałością na różnego rodzaju szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne. Co więcej, można z powodzeniem montować je na dowolnej równej, gładkiej powierzchni – zawsze będą wyglądać tak samo dobrze!