Naklejki wg kategorii - Storczyk

Kwiaty są jednym z najbardziej uniwersalnych i popularnych motywów dekoracyjnych. Wzorów z nimi nie zabrakło więc również i w Myloview. Spośród wszystkich pięknych, różnokolorowych gatunków do naszych kwiatowych faworytów należy storczyk. Naklejka na ścianę z tym rośliną jest ozdobą, która zwróci uwagę wszystkich miłośników łagodnej oraz delikatnej estetyki. Jednak i inne osoby z pewnością może zainteresować tego rodzaju florystyczna naklejka. Storczyk przeniesiony na kolorową dekorację jest bowiem w stanie dodać urokliwego wyglądu nie tylko pomieszczeniom, ale także meblom czy konkretnym przedmiotom.

71 naklejek

 

Piękny storczyk - naklejka na ścianę w wybranym kolorze

Osoby, które interesują się kwiatami, z pewnością wiedzą, iż nazwa “storczyk” odnosi się do więcej niż jednej rośliny. Aktualnie (w zależności od zastosowanego podziału) botanicy rozróżniają kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt ich odmian. Jaki ma to jednak wpływ na domowe dekoracje, takie jak naklejka? Storczyk świetnie sprawdza się jako temat ozdób gdyż zachwyca swoją różnorodnością. Wzory z tym kwiatem nie są zdominowane przez jeden kolor, ani konkretną estetykę. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć je z różnymi stylistykami. W każdym pomieszczeniu znajdziemy zastosowanie dla dekoracji, na których widnieje barwny storczyk. Naklejka tego typu to więc ozdoba uniwersalna. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji i inspiracji na jej wykorzystanie.

  • Sypialnia - to wnętrze, w którym znakomicie sprawdzają się motywy kwiatowe, dodające otoczeniu spokojnej i relaksującej atmosfery. Interesującym pomysłem może być wykorzystanie w tym pomieszczeniu wielu wzorów, na których przedstawione zostały różne kwiaty, między innymi storczyk. Taki zabieg pozwoli nam przenieść piękno wiosennego ogrodu prosto pod nasz dach!

  • Salon - w tym reprezentacyjnym pomieszczeniu warto sięgać po dekoracje o eleganckim charakterze. A do takich zdecydowanie należą florystyczne naklejki. Storczyk przeznaczony do salonu niekoniecznie musi być przedstawiony za pomocą zdjęcia. W tej części domu niezwykle gustownie prezentują się wzory wykorzystujące ilustracje oraz grafiki.

  • Łazienka - to przykład wnętrza, którego charakter idealnie łączy się z tematyką florystyczną. Wzory pasujące do tego pomieszczenia warto dobrać kierując się spójnością kolorystyczną - szczególnie zainteresować powinny nas storczyki w pastelowych, subtelnych tonacjach. Dobrym pomysłem będzie również zwrócenie uwagi na naklejki, na których kwiaty zostały przedstawione nad taflą wody lub na tle kropel deszczu.

Efektowne naklejki: orchidea to wyjątkowy kwiat

Mianem orchidei nazywa się najpiękniejsze, dekoracyjne odmiany storczyków uprawiane w specjalnych szklarniach. Kwiaty o tak wyjątkowym wyglądzie obowiązkowo musiały trafić także na nasze naklejki. Orchidea idealnie sprawdza się jako temat dekoracji przeznaczonej do kameralnego, nastrojowego wnętrza - na przykład sypialni. Decydując się na tego typu wzór, możemy mieć pewność, iż finalny efekt będzie bardzo oryginalny, ale równocześnie i subtelny. Pragnąc nadać naszej sypialni prawdziwie spokojnego, odprężającego charakteru powinniśmy sięgnąć po jasne, pastelowe naklejki. Orchidea (podobnie jak i inne storczyki) występuje w bardzo wielu odcieniach. Znalezienie w ofercie Myloview wzoru odpowiedniego pod kątem kolorystycznym do naszej sypialni nie powinno sprawić więc żadnych trudności. Naklejki z orchideami można z powodzeniem wykorzystać również jako dodatek w wielu stylistykach. Przykładowo świetnie spiszą się one jako uzupełnienie aranżacji orientalnych lub inspirowanych estetyką Dalekiego Wschodu. 

Wielobarwny storczyk - naklejka na ścianę, która ożywi każde wnętrze

Kwiaty zyskały olbrzymią popularność jako temat dekoracji między innymi ze względu na swoje wspaniałe, żywe i intensywne kolory. Dlatego też w naszej ofercie nie brakuje również wzorów podkreślających to, jak barwną rośliną może być storczyk. Naklejka wykorzystująca kreatywne, artystyczne ilustracje nie musi ograniczać się wyłącznie do jednego koloru. Przeglądając dostępne wzory z pewnością zwrócicie uwagę na dekoracje, na których kwiaty te zostały przedstawione na kontrastowym tle czy nawet w kilku odcieniach jednocześnie. Gdzie jednak w naszym domu najlepiej spisze się tego rodzaju, efektowna naklejka? Storczyk o żywych kolorach może posłużyć między innymi do ożywienia pomieszczenia zbyt ciemnego - niewielkiej kuchni, pozbawionej okien łazienki czy wąskiego korytarza. Dobrym pomysłem jest również udekorowanie za pomocą takich ozdób mebli. Wystarczy nawet jedna kolorowa naklejka, aby biurko lub stół nabrały całkiem nowego, oryginalnego wyglądu.