Naklejki wg kategorii - Storczyk

Storczyki to kwiaty, które odznaczają się rzadkim, wyrafinowanym pięknem. Ich szczególny urok zawiera się przede wszystkim w różnorodności wyszukanych form: zdecydowanie nie są to kwiaty, które docenią miłośnicy prostych, zwyczajnych "kwiatków", co dobrze ilustruje niejedna nasza naklejka dekoracyjna storczyk. Kwiatostany niektórych odmian orchidei nierzadko mają kształty tak wymyślne, że w ogóle nie przypominają kwiatów, a raczej coś, czego można by się spodziewać na kartach powieści science fiction... Nietrudno więc domyślić się, dlaczego naklejki orchidea są jednymi z najbardziej różnorodnych spośród naszych "kwiecistych" dekoracji: po prostu jest z czego wybierać! Trudno o gatunek jednocześnie równie wyrafinowany i równie fascynujący, jak storczyk: naklejka na ścianę ze zdjęciem lub rysunkiem tego kwiatu to coś, co będzie pasowało do intrygującego wnętrza i zarazem coś, co doda przestrzeni niepowtarzalnej atmosfery. 

71 naklejek

 

Kwiaty nocy, kwiaty dnia: naklejka dekoracyjna storczyk

Kwiatowe dekoracje, choć nie tracą popularności od wielu tysiącleci, uchodzą czasem za niezbyt wyszukane. Innymi słowy: kwiaty to sposób na udekorowanie wnętrza lub przedmiotu tak łatwy, że aż nieco banalny! To stąd właśnie wzięły się frazy w rodzaju "kwiatki bratki" czy "esy-floresy": po prostu często kwiatowe wzory kojarzą się z czymś niepoważnym. Cóż, każdy, kto zobaczy nasze naklejki orchidea, szybko zmieni zdanie! Naklejki ozdobione tymi kwiatami to - jak za chwileczkę sam się przekonasz - ozdoba zaskakująco szykowna.

  • Gdybyśmy mieli wskazać typ wnętrza, w którym storczyk - naklejka na ścianę ze storczykiem - sprawdzi się najlepiej, zdecydowanie wymienilibyśmy te, które mają nie tylko pięknie wyglądać, ale także roztaczać atmosferę luksusu i wyrafinowania. Poniżej prezentujemy kilka przykładów takich wnętrz, a także sposoby na to, jak naklejka storczyk może być w nich twórczo zastosowana.

Naklejki ze storczykami w domowym salonie

Wszyscy chcemy, aby nasze mieszkania były przytulne i pełne tej trudno uchwytnej, "domowej" atmosfery, która sprawia, że nawet najpiękniejsze pomieszczenia nie wyglądają po prostu jak kartki z magazynu wnętrzarskiego, lecz raczej jak realne, zamieszkane przez prawdziwych ludzi wnętrza. W przypadku salonu zwykle zależy nam jednak również na tym, aby - jako reprezentacyjne pomieszczenie - miał on w sobie pewną dozę elegancji. Duża naklejka storczyk umieszczona na ścianie, drzwiach szafy czy innej większej płaskiej powierzchni, pomoże Ci osiągnąć ten rezultat! Subtelny, choć niebanalny kwiatowy wzór ożywi wnętrze, sprawiając zarazem, że wyda się ono znacznie bardziej szykowne. Szczególnie polecamy tutaj wzory z białymi storczykami: zarówno dlatego, że biel jest kolorem elegancji, jak i ze względu na to, że łatwo dopasować ją do każdego koloru we wnętrzu.

Piękne otoczenie i otoczenie dla piękna: naklejka storczyk w salonie kosmetycznym

Nie ma nic bardziej przygnębiającego niż brzydko, niechlujnie czy po prostu nijako urządzony salon kosmetyczny. Jak klientki mają zaufać osobom, które będą zajmować się ich wyglądem, jeśli widzą, że nie potrafią one zadbać nawet o estetykę swojego najbliższego otoczenia? Staranne, gustowne udekorowanie gabinetu to w przypadku tej branży po prostu marketingowa konieczność, nie ma co do tego wątpliwości. Naklejka storczyk sprawdzi się w takim otoczeniu idealnie, ponieważ orchidee nie tylko ślicznie wyglądają, ale także kojarzą się z wyjątkowym, nietuzinkowym pięknem. A przecież każda klientka salonu piękności chce czuć się właśnie tak: piękna i wyjątkowa. Ważną zaletą, dla której naklejkę warto zastosować do udekorowania tego wnętrza, jest także jej odporność na czyszczenie: mycie dekoracji nie stanowi problemu, co ułatwi zachowanie salonu w nienagannej czystości.

Wysmakowane wnętrze: storczyk naklejka na ścianę eleganckiej restauracji

Dzięki naszym naklejkom elegancka restauracja może mieć orchidee nie tylko we flakonikach na każdym ze stołów, ale także na ścianach! Naklejka storczyk to idealna dekoracja restauracyjnej sali: nie tylko wygląda pięknie, co pomaga wyróżnić lokal na tle konkurencji, ale także jest bardzo łatwa  montażu (nie potrzeba żadnych długotrwałych remontów odsuwających w czasie datę udostępnienia lokalu dla gości!), daje się bez problemu przemywać i, co istotne w miejscu, w którym serwuje się potrawy, jest całkowicie nietoksyczna i nie wydziela żadnych dziwnych zapachów, i to na żadnym etapie użytkowania. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twoja restauracja przyciągała klientów nietuzinkowym, szykownym wyglądem, ale myślisz o kwestiach aranżacji perspektywicznie i chcesz, aby wszystkie elementy aranżacji były trwałe i dobrej jakości - koniecznie sięgnij po nasze naklejki ze storczykami.