-45%   PROMOCJA

Płatności

Z myloview możesz wybrać dogodny sposób płatności

W sklepie myloview możesz wybrać najwygodniejsze dla Ciebie rozwiązanie płatnicze: zwykły przelew bankowy lub transakcje PayPal albo Dotpay, realizowane za pomocą karty kredytowej lub e-przelewu. Przelewy za pośrednictwem PayPal i Dotpay są realizowane natychmiast, co skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia.Wszystkie formy płatności dostępne w sklepie myloview są podporządkowane najwyższym standardom bezpieczeństwa Twoich danych.

Dotpay

Dotpay to istniejący od 2000 roku w pełni bezpieczny system oferujący obsługę finansową, która obejmuje transefy pieniężne między kupującym a sprzedającym dokonywane za pośrednictwem Internetu. Działa nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim.

Paypal

PayPal to system płatności internetowych, który umożliwia dokonywanie szybkich, wygodnych i bezpłatnych transakcji bez wychodzenia z domu. Jako lider w swojej dziedzinie, który swoim zasięgiem obejmuje 190 krajów i regionów, PayPal kładzie nacisk na maksymalne bezpieczeństwo zakupów dokonywanych za jego pośrednictwem.

Płatności