Plakaty wg kategorii - Pole

Krajobrazy wiejskie, pełne malowniczych pól, choć może nie zawsze są tak efektowne jak pejzaże górskie czy morskie, to jednak bez wątpienia potrafią wzbudzić zachwyt. Podświadomie wręcz kojarzą nam się ze spokojem, ciszą, beztroską... U niektórych przywołują dodatkowo przyjemne wspomnienia z dzieciństwa. Dlatego też szukając atrakcyjnej domowej dekoracji, warto zwrócić uwagę na plakaty z polem. Tego typu ozdoby są nie tylko niezwykle uniwersalne pod kątem aranżacyjnym, ale także bardzo zróżnicowane pomiędzy sobą, dzięki czemu łatwo możemy dopasować je do różnych rodzajów wnętrz. Jesteśmy niemal pewni, że i Was zaskoczy potencjał oferowany przez tego typu plakaty. Pole pełne kwiatów czy kłosów? A może jeszcze innych roślin? Decyzja należy do Was!

Plakat lawendowe pole

Plakat lawendowe pole

Jeśli chcesz poczuć się jak w Prowansji i rozkoszować widokiem niekończących się pól lawendy to udekoruj sypialnię naszym plakatem!
Plakat pole i stary dom

Plakat pole i stary dom

Sielski krajobraz umieszczony w salonie będzie przypominał Ci o dziecięcych czasach, kiedy spędzałeś beztroskie wakacje na wsi.
92 plakatów
Plakat pole o zachodzie słońca

Plakat pole o zachodzie słońca

Plakat ze wiejskim, niezmąconym niczym krajobrazem, wprowadzi do wnętrza atmosferę spokoju i ukojenia.
Plakat wiatrak w polu

Plakat wiatrak w polu

Stare wiatraki to jeden z najpiękniejszych elementów krajobrazu na polskiej wsi. Taki plakat idealnie będzie pasował do stylu rustykalnego.
Plakat wiejski krajobraz w Toskani

Plakat wiejski krajobraz w Toskani

Wprowadź do swojego domu namiastkę urokliwej Toskanii! Możesz tego dokonać dekorując ściany naszym posterem!
Plakat pole uprawne

Plakat pole uprawne

Mieszkańcom miast często brakuje kontaktu z wiejską przyrodą. Za sprawą plakatu z polem, możesz przenieść jej cząstkę do swojego domu.
Plakat czarno-biały z polem

Plakat czarno-biały z polem

Czarno-biały pejzaż z polem wkomponuje się do każdego wnętrza, bez względu na to, w jakim stylu zostało urządzone.
Plakat pole z lawendą

Plakat pole z lawendą

Plakat z polem lawendy pasuje nie tylko do mieszkania, ale również do klimatycznej francuskiej restauracji.
Plakat idylliczny krajobraz

Plakat idylliczny krajobraz

Jeśli szukasz dekoracji, która ożywi wnętrze, ale go nie zdominuje, wybierz grafikę z romantycznym widokiem na pole.
Plakat pole w górach

Plakat pole w górach

Jeśli nie możesz wyjeżdżać w góry tak często, jakbyś chciał, możesz sprawić, by przyjechały one do Ciebie w postaci naszego plakatu vintage!
Plakat pole jesienią

Plakat pole jesienią

Nastrojowy, niemal poetycki krajobraz, idealnie pasuje do sypialni. Dzięki niemu atmosfera stanie się bardziej intymna i kameralna.
Plakat polne rośliny

Plakat polne rośliny

Plakat z polnymi kwiatami i ziołami może zawisnąć w Twojej kuchni lub w lokalu, który serwuje zdrową, naturalną żywność.

 

Sielankowy plakat z polnym krajobrazem w relaksujących kolorach

Już antyczni poeci, jak grecki Teokryt czy rzymski Wergiliusz, dostrzegli zalety beztroskiego życia pośród pastwisk oraz pól, z dala od zatłoczonych, głośnych miast. Swojemu zachwytowi dali wyraz pisząc i tworząc. Tak właśnie powstały utwory literackie zwane sielankami – popularne w starożytności, ale także w renesansie (z polskich poetów ich autorem był między innymi Jan Kochanowski). Piękno wiejskiego krajobrazu, tak wysoko cenione przez wspomnianych artystów, w Myloview postanowiliśmy uchwycić projektując malownicze plakaty z polem. Tego rodzaju dekoracje, przepełnione atmosferą spokoju i beztroski, pasować będą niemal do wszystkich pomieszczeń, ale sprawdzą się zwłaszcza w sypialniach. Na tych wzorach celowo wykorzystaliśmy głównie pastelowe, łagodne kolory, tak aby patrzenie na nie pozwalało odpocząć naszemu zmysłowi wzroku i było dla nas relaksujące. Plakaty tego typu warto zawiesić także w pobliżu stanowiska pracy. Regularne odrywanie wzroku od ekranu komputera lub znad dokumentów i przenoszenie go na sielskie fotografie pól może mieć wręcz zbawienny wpływ dla naszych oczu.

Fioletowe plakaty: pole pełne wrzosów

Przeglądając w naszej ofercie plakaty z polami na pewno szybko zauważycie, iż są one bardzo zróżnicowane. Dominująca kolorystyka często wynika z tego, jakie rośliny na nich zobaczymy. Jedną z ciekawszych opcji bez wątpienia są wzory ukazujące olbrzymie fioletowe pola (czy też „dywany” jak się czasem mówi) wrzosów. Ich barwa jest niezwykle głęboka, a równocześnie wyjątkowo malownicza i wyrazista. Dzięki temu nawet niewielki plakat będzie atrakcyjnie prezentował się w wybranym przez nas pomieszczeniu. Tego rodzaju wzory szczególnie polecamy do kuchni – zwłaszcza takiej utrzymanej w jasnej kolorystyce (na przykład o białych ścianach lub kremowych meblach). W efektowny sposób urozmaicą one to wnętrze, nadając mu oryginalnego charakteru. Plakat z polnym krajobrazem pełnym wrzosów będzie również znakomicie prezentował się w otoczeniu elementów drewnianych. To sprawdzone i ponadczasowe połączenie, które gwarantuje nam spójność otrzymanej kompozycji. Fiolet jest także kolorem bardzo eleganckim, dzięki czemu takie plakaty to również dobry wybór do klasycznego salonu albo tradycyjnego gabinetu.

Kuchenne plakaty: pole podczas zbiorów

Wrzosy nie są jednak jedynym motywem, który warto rozważyć jako dekorację kuchni. W tym pomieszczeniu doskonale sprawdzają się wszelkie ozdoby o tematyce kulinarnej oraz ukazujące produkty spożywcze. A do tej grupy należą właśnie plakaty z polami sfotografowanymi podczas żniw lub zbiorów. Tego rodzaju zdjęcia wykonywane są zwykle późnym latem lub jesienią, co oznacza, iż na dekoracjach tych dominować będą ciepłe barwy. Plakaty o takiej kolorystyce skutecznie uatrakcyjnią więc jasne, kuchenne wnętrza – zarówno te nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne. Spośród licznych dostępnych wzorów łatwo wybierzemy ozdobę odpowiednią dla nas. Gwarantujemy, iż posiłki sporządzane w otoczeniu dekoracji ukazujących malownicze, polne krajobrazy będą smakować przepysznie!

Nie tylko zdjęcia – rysunkowe plakaty z polem

Do tej pory pisaliśmy wyłącznie o wzorach posługujących się fotografiami. Podczas poszukiwania dekoracji ukazującej wiejski krajobraz nie jesteśmy jednak do nich ograniczeni. Jeśli preferujemy nieco inną estetykę, to zdecydowanie warto sięgnąć po rysunkowe plakaty. Pole w formie ilustracji (przypominającej szkic lub malunek wykonany farbami), to bardzo ciekawa alternatywa dla zdjęć. Rysunki posiadają niemal wszystkie ich zalety, dodatkowo posługując się zazwyczaj jeszcze łagodniejszą i subtelniejszą estetyką. Tego typu plakaty są dość uniwersalne pod kątem aranżacyjnym, choć należy zaznaczyć, iż atrakcyjniej będą prezentować się we wnętrzach klasycznych. Oczywiście w pomieszczeniach nowoczesnych również możemy z nich skorzystać, choć w takim przypadku nieco więcej uwagi powinniśmy poświęcić na dobranie odpowiedniego, spójnego wzoru.