Obraz kosmos

Kosmos od zawsze fascynował człowieka. Gigantyczne przestrzenie wypełnione gwiazdami, planetami i asteroidami do dziś skrywają niezliczone tajemnice, równocześnie budząc podziw swoją niezwykłą estetyką. Dlatego też wszystkie inspirowane nimi grafiki, ilustracje oraz zdjęcia znakomicie sprawdzają się po przeniesieniu na obraz. Kosmos jako temat domowej dekoracji prezentuje się niemniej zachwycająco, niż obserwowany przez profesjonalny teleskop! Jeżeli więc poszukujecie oryginalnej, nowoczesnej ozdoby do Waszych mieszkań, z pewnością powinny zainteresować Was astronomiczne obrazy na ścianę. Kosmos na wszystkich wzorach od Myloview przyciąga wzrok swoim pięknem i tysiącami kolorów!

Obraz kosmos z Saturnem

Obraz kosmos z Saturnem

Inspirujący obraz kosmosu stanie się wyrazistym akcentem każdego pokoju, stanowiąc motyw przewodni całej stylizacji.
Obraz vintage z motywem kosmicznym

Obraz vintage z motywem kosmicznym

Miłośnicy kosmicznych podbojów uwielbiają motywy, które przypominają im o początkach poznawania tej nieznanej przestrzeni pozaziemskiej.
304 obrazów
Obraz księżyc w stylu galaxy

Obraz księżyc w stylu galaxy

Trend galaxy w połączeniu ze zwierzętami morskimi podbije serca miłośników nowoczesnej stylizacji wnętrz.
Realistyczny obraz kosmos

Realistyczny obraz kosmos

Umieszczając taki obraz w swojej sypialni, wprowadzimy tam tajemniczą, nieco mroczną aurę.
Obraz z księżycem

Obraz z księżycem

Obraz z akwarelowym księżycem na białym tle będzie pięknym detalem w aranżacji minimalistycznego wnętrza.
Obraz kosmos do salonu

Obraz kosmos do salonu

Ciekawy motyw utrwalony na obrazie podkreśli nowoczesną aranżację salonu, bądź minimalistycznego biura.
Obraz kolorowe galaxy

Obraz kolorowe galaxy

Decydując się na kosmiczne motywy nie jesteśmy skazani jedynie na kosmonautów i rakiety. Printy galaxy będą idealnie współgrać z każdym wnętrzem.
Abstrakcyjny obraz kosmos

Abstrakcyjny obraz kosmos

Inspirująca astrofotografia oraz artystyczne wizje kosmosu uzupełnią minimalistyczne przestrzenie.
Obraz kosmos i astronauta

Obraz kosmos i astronauta

Kolorowy, graficzny print na obrazie ściennym, to recepta na szybkie urozmaicenie młodzieżowego pokoju.
Obraz do pokoju nastolatka z rakietą

Obraz do pokoju nastolatka z rakietą

Nastolatkom proponujemy ciekawy obraz z rakietą, który będzie oryginalnym, kolorowym dodatkiem.
Obraz lądowanie na księżycu

Obraz lądowanie na księżycu

Lądowanie na księżycu to przełomowe wydarzenie dla całej ludzkości, które teraz może zostać uwiecznione na obrazie dla małych marzycieli.
Obraz kosmos 3D

Obraz kosmos 3D

Zdjęcie astronauty w kosmosie to świetny, nieco magiczny dodatek do pokoju fana science-fiction.

 

Kierunek: kosmos! - Obraz dla marzycieli

W zamierzchłych czasach ludzie wpatrujący się w nocne niebo szukali różnych wytłumaczeń dla tego, co widzą. Gwiazdy postrzegano więc jako ślady po dawnych herosach, siedzibę potężnych bogów albo miejsce, gdzie udają się duchy zmarłych. Postęp nauki (a zwłaszcza astronomii) położył jednak kres tym wierzeniom. Nie oznacza to jednak, iż kosmos stał się w naszych oczach mniej tajemniczy i magiczny. O tym, jak niezwykłym jest miejscem, możecie przekonać się sięgając po dowolny, zaprojektowany w Myloview obraz. Kosmos na naszych wzorach nie jest pusty! Wypełniają go bowiem planety, mgławice, gwiazdy, pasy asteroidów, komety, a nawet tak tajemnicze obiekty jak czarne dziury. Obrazy z kosmosem są pełne barw, a ich estetyka każdemu wnętrzu nada niepowtarzalnego wyglądu. Znakomicie będą się one prezentować między innymi w sypialni, gdzie pomogą nam marzyć i śnić o międzygalaktycznych podróżach.

Efektowne obrazy: kosmos w trzech wymiarach

Przestrzenne dekoracje z każdym rokiem zyskują na popularności. Ich atrakcyjny efekt 3d najlepiej sprawdza się na wzorach, które w pełni pozwalają docenić iluzję głębi. Obrazy z kosmosem bezsprzecznie należą do tej grupy! Wypełniona gwiazdami, nieskończona przestrzeń sama w sobie jest motywem niezwykle ciekawym i oryginalnym wizualnie. Gdy dodatkowo wzbogacimy ją o wrażenie trójwymiarowości, to otrzymamy prawdziwie zachwycający obraz! Kosmos nawet w tak wyrazistej wersji pozostaje jednak tematyką dość uniwersalną. Wybrane przez nas wzory z powodzeniem możemy umieścić więc w różnych pomieszczeniach domu. Obrazy 3D z kosmosem sprawdzą się zarówno w nowoczesnym salonie, pokoju nastolatka, jak i gabinecie astronoma-hobbysty.

Pastelowe obrazy kosmosu na ścianę sypialni

Obrazy przedstawiające przestrzeń kosmiczną nie muszą być koniecznie realistyczne. Kto w końcu nie lubi puścić wodzy fantazji rozważając podróże pośród gwiazd? W Myloview przygotowaliśmy więc również dekoracje dla niepoprawnych marzycieli. Osobom które kochają nastrojowe, nieco sentymentalne ozdoby z pewnością spodoba się obraz przedstawiający huśtającą się kobietę na księżycu. Taki nieco oniryczny motyw (budzący skojarzenia choćby z “Małym Księciem”) to wspaniała dekoracja do spokojnie urządzonych wnętrz, którym chcielibyśmy dodać nieco klimatu. Obrazy z kosmosem ukazanym w bajkowy sposób przepięknie będą się prezentować nad łóżkiem w sypialni lub w przeznaczonym do relaksu i czytania kącie gabinetu.

Kolorowy kosmos - obraz do pokoju dziecięcego

Pozostając w temacie bardziej oryginalnych dekoracji inspirowanych przestrzenią kosmiczną nie możemy pominąć wzorów przeznaczonych do pokoju dziecięcego. W ich przypadku również będziemy mieć do czynienia z bardzo charakterystyczną estetyką. Ozdoby przeznaczone dla dzieci muszą bowiem być kolorowe i barwne, tak aby trafiać w gust najmłodszych. Dobrze wiedzieliśmy o tym w Myloview, projektując nasze kosmiczne obrazy dla maluchów. Część z nich może pełnić funkcję edukacyjną. Dzieci dowiedzą się z nich jak ułożone są planety w naszym układzie słonecznym, a także jakie noszą nazwy. W naszej ofercie odnajdziecie także wzory dedykowane młodszym odkrywcom kosmosu. Wesołe obrazy dla maluchów pełne są dzielnych astronautów, kolorowych planet oraz sympatycznych ufoludków.

Wieloczęściowe obrazy na ścianę - kosmos na dyptykach i tryptykach

Pragnąc wprowadzić do naszego mieszkania oryginalną estetykę nie musimy wcale szukać najbardziej wyszukanych obrazów z kosmosem. Atrakcyjne efekty jesteśmy w stanie uzyskać przy pomocy nawet bardzo prostych wzorów przedstawiających przestrzeń kosmiczną. Gdy chcemy jednak ozdobić nimi większą przestrzeń, warto zastosować pewien prosty trik. Zamiast jednego dużego obrazu lepiej jest zdecydować się na płótno podzielone na dwie lub trzy części (czyli tak zwany dyptyk lub tryptyk). Taka dekoracja nawet w sytuacji gdy ukazuje dość jednorodny motyw (jak właśnie pełen gwiazd kosmos) to skutecznie przyciąga wzrok swoim oryginalnym wyglądem. Dyptyki i tryptyki polecamy szczególnie do dużych, przestronnych salonów urządzonych nowocześnie.