Obraz kosmos

Kosmos od zawsze fascynował człowieka. Gigantyczne przestrzenie wypełnione gwiazdami, planetami i asteroidami do dziś skrywają niezliczone tajemnice, równocześnie budząc podziw swoją niezwykłą estetyką. Dlatego też wszystkie inspirowane nimi grafiki, ilustracje oraz zdjęcia znakomicie sprawdzają się po przeniesieniu na obraz. Kosmos jako temat domowej dekoracji prezentuje się niemniej zachwycająco, niż obserwowany przez profesjonalny teleskop! Jeżeli więc poszukujecie oryginalnej, nowoczesnej ozdoby do Waszych mieszkań, z pewnością powinny zainteresować Was astronomiczne obrazy na ścianę. Kosmos na wszystkich wzorach od Myloview przyciąga wzrok swoim pięknem i tysiącami kolorów!

Obraz astrofotografia

Obraz astrofotografia

Inspirujący obraz kosmosu stanie się wyrazistym akcentem salonu, stanowiąc motyw przewodni całej stylizacji.
Obraz galaktyka Andromedy

Obraz galaktyka Andromedy

Galaktyka Andromedy jest jedną z najjaśniejszych struktur w kosmosie. Na obrazach prezentuje się spektakularnie!
304 obrazów
Obraz kolorowa mgławica

Obraz kolorowa mgławica

Dyptyk z barwną mgławicą wpisuje się w trend galaxy, który szturmem podbił serca miłośników nowoczesnej stylizacji wnętrz.
Obraz kosmos dla dzieci

Obraz kosmos dla dzieci

Umieszczając taki obraz w pokoju dziecka, rozbudzimy w najmłodszych chęć poznawania tajemnic Wszechświata!
Obraz kosmiczna supernowa

Obraz kosmiczna supernowa

Obraz z kosmiczną eksplozją będzie mocnym detalem w aranżacji wnętrza. Dyptyk zdynamizuje przestrzeń.
Obraz kosmos 3D

Obraz kosmos 3D

Ciekawy motyw utrwalony na obrazie podkreśli nowoczesną aranżację salonu, bądź minimalistycznego przedpokoju.
Obraz przestrzeń kosmiczna

Obraz przestrzeń kosmiczna

Decydując się na motywy kosmosu nie jesteśmy skazani na monotematyczność. Printy galaxy współgrają z abstrakcją i stylem klasycznym.
Obraz tajemnice kosmosu

Obraz tajemnice kosmosu

Inspirująca astrofotografia oraz artystyczne wizje kosmosu uzupełnią minimalistyczne, chłodne przestrzenie.
Obraz kosmos czarno-biały

Obraz kosmos czarno-biały

Minimalistyczny, ale jednocześnie dynamiczny print na obrazie ściennym, to recepta na szybkie urozmaicenie stylizacji wnętrza.
Obraz kosmos dla nastolatka

Obraz kosmos dla nastolatka

Nastolatkom proponujemy minimalistyczny obraz z planetami Układu Słonecznego - oprócz funkcji dekoracyjnej będzie też niezłą ściągawką z astronomii!
Obraz kosmos Uran

Obraz kosmos Uran

Dlaczego Uran jest niebieski? Swój wyjątkowy kolor zawdzięcza chmurom metanu, które unoszą się w atmosferze tej planety.
Obraz niebo nocą do sypialni

Obraz niebo nocą do sypialni

Obraz nieba w czerni i bieli powieśmy na ścianie przy łóżku w sypialni. W subtelny sposób urozmaici wnętrze.

 

Kierunek: kosmos! - Obraz dla marzycieli

W zamierzchłych czasach ludzie wpatrujący się w nocne niebo szukali różnych wytłumaczeń dla tego, co widzą. Gwiazdy postrzegano więc jako ślady po dawnych herosach, siedzibę potężnych bogów albo miejsce, gdzie udają się duchy zmarłych. Postęp nauki (a zwłaszcza astronomii) położył jednak kres tym wierzeniom. Nie oznacza to jednak, iż kosmos stał się w naszych oczach mniej tajemniczy i magiczny. O tym, jak niezwykłym jest miejscem, możecie przekonać się sięgając po dowolny, zaprojektowany w Myloview obraz. Kosmos na naszych wzorach nie jest pusty! Wypełniają go bowiem planety, mgławice, gwiazdy, pasy asteroidów, komety, a nawet tak tajemnicze obiekty jak czarne dziury. Obrazy z kosmosem są pełne barw, a ich estetyka każdemu wnętrzu nada niepowtarzalnego wyglądu. Znakomicie będą się one prezentować między innymi w sypialni, gdzie pomogą nam marzyć i śnić o międzygalaktycznych podróżach.

Efektowne obrazy: kosmos w trzech wymiarach

Przestrzenne dekoracje z każdym rokiem zyskują na popularności. Ich atrakcyjny efekt 3d najlepiej sprawdza się na wzorach, które w pełni pozwalają docenić iluzję głębi. Obrazy z kosmosem bezsprzecznie należą do tej grupy! Wypełniona gwiazdami, nieskończona przestrzeń sama w sobie jest motywem niezwykle ciekawym i oryginalnym wizualnie. Gdy dodatkowo wzbogacimy ją o wrażenie trójwymiarowości, to otrzymamy prawdziwie zachwycający obraz! Kosmos nawet w tak wyrazistej wersji pozostaje jednak tematyką dość uniwersalną. Wybrane przez nas wzory z powodzeniem możemy umieścić więc w różnych pomieszczeniach domu. Obrazy 3D z kosmosem sprawdzą się zarówno w nowoczesnym salonie, pokoju nastolatka, jak i gabinecie astronoma-hobbysty.

Pastelowe obrazy kosmosu na ścianę sypialni

Obrazy przedstawiające przestrzeń kosmiczną nie muszą być koniecznie realistyczne. Kto w końcu nie lubi puścić wodzy fantazji rozważając podróże pośród gwiazd? W Myloview przygotowaliśmy więc również dekoracje dla niepoprawnych marzycieli. Osobom które kochają nastrojowe, nieco sentymentalne ozdoby z pewnością spodoba się obraz przedstawiający huśtającą się kobietę na księżycu. Taki nieco oniryczny motyw (budzący skojarzenia choćby z “Małym Księciem”) to wspaniała dekoracja do spokojnie urządzonych wnętrz, którym chcielibyśmy dodać nieco klimatu. Obrazy z kosmosem ukazanym w bajkowy sposób przepięknie będą się prezentować nad łóżkiem w sypialni lub w przeznaczonym do relaksu i czytania kącie gabinetu.

Kolorowy kosmos - obraz do pokoju dziecięcego

Pozostając w temacie bardziej oryginalnych dekoracji inspirowanych przestrzenią kosmiczną nie możemy pominąć wzorów przeznaczonych do pokoju dziecięcego. W ich przypadku również będziemy mieć do czynienia z bardzo charakterystyczną estetyką. Ozdoby przeznaczone dla dzieci muszą bowiem być kolorowe i barwne, tak aby trafiać w gust najmłodszych. Dobrze wiedzieliśmy o tym w Myloview, projektując nasze kosmiczne obrazy dla maluchów. Część z nich może pełnić funkcję edukacyjną. Dzieci dowiedzą się z nich jak ułożone są planety w naszym układzie słonecznym, a także jakie noszą nazwy. W naszej ofercie odnajdziecie także wzory dedykowane młodszym odkrywcom kosmosu. Wesołe obrazy dla maluchów pełne są dzielnych astronautów, kolorowych planet oraz sympatycznych ufoludków.

Wieloczęściowe obrazy na ścianę - kosmos na dyptykach i tryptykach

Pragnąc wprowadzić do naszego mieszkania oryginalną estetykę nie musimy wcale szukać najbardziej wyszukanych obrazów z kosmosem. Atrakcyjne efekty jesteśmy w stanie uzyskać przy pomocy nawet bardzo prostych wzorów przedstawiających przestrzeń kosmiczną. Gdy chcemy jednak ozdobić nimi większą przestrzeń, warto zastosować pewien prosty trik. Zamiast jednego dużego obrazu lepiej jest zdecydować się na płótno podzielone na dwie lub trzy części (czyli tak zwany dyptyk lub tryptyk). Taka dekoracja nawet w sytuacji gdy ukazuje dość jednorodny motyw (jak właśnie pełen gwiazd kosmos) to skutecznie przyciąga wzrok swoim oryginalnym wyglądem. Dyptyki i tryptyki polecamy szczególnie do dużych, przestronnych salonów urządzonych nowocześnie.