Fototapeta iluzja

Inspirowana geometrią fototapeta iluzja to propozycja dla miłośników wnętrz zaaranżowanych w duchu nowoczesności. Dekoracja ścienna sprawdzi się świetnie tam, gdzie przeważają minimalistyczne rozwiązania, geometryczne detale i oryginalne, utrzymane w klimacie sztuki współczesnej, akcenty. Fototapety iluzja optyczna sprawią, że przestrzeń będzie wydawać się większa– dodatkowo zyska na nieszablonowej, nieco ekstrawaganckiej oprawie. Fototapeta wyeksponuje urok kontrastowych połączeń i wyrazistych, zaczerpniętych z futuryzmu, przedmiotów. W galerii nie zabrakło abstrakcyjnych kompozycji, awangardowych wzorów i figur przestrzennych – wszystkie stanowią doskonały sposób na wyeksponowanie charakteru nowoczesnego salonu.

Fototapeta abstrakcyjna iluzja

Fototapeta abstrakcyjna iluzja

Kolorowa fototapeta z iluzją optyczną najlepiej prezentuje się w przestronnym wnętrzu. Wyrazisty motyw stanowi główną ozdobę wnętrza.
Fototapeta złudzenie optyczne

Fototapeta złudzenie optyczne

Iluzja na ścianie: fototapeta w tym stylu wzbogaci aranżację wnętrza w nurcie modernistycznym.
57 fototapet
Fototapeta barwna iluzja 3D

Fototapeta barwna iluzja 3D

Wyrazisty motyw może zajmować całą ścianę, podczas gdy aranżacja wnętrza utrzymana jest w minimalistycznym tonie.
Fototapeta iluzja - do sypialni

Fototapeta iluzja - do sypialni

Decydując się na abstrakcyjną iluzję w sypialni należy pamiętać, by pozostałe ściany były pokryte łagodnym, jednolitym kolorem.
Fototapeta iluzja dla nastolatka

Fototapeta iluzja dla nastolatka

W pokoju nastolatka możemy postawić na wyraziste kolory i mocny motyw przewodni - iluzja optyczna sprawdzi się tu doskonale!
Fototapeta iluzja do biura

Fototapeta iluzja do biura

Czerń i biel świetnie ze sobą współpracują - nawet na fototapecie z iluzją optyczną tworzą bezbłędny duet!
Fototapeta iluzja optyczna

Fototapeta iluzja optyczna

Pas fototapety z motywem abstrakcyjnej iluzji to dodatek, który ożywi każdą monotonną przestrzeń.
Fototapeta kolorowa iluzja

Fototapeta kolorowa iluzja

W przedszkolnej sali zabaw umieśćmy bogatą kolorystycznie fototapetę, której motyw doda energii maluchom!
Fototapeta kolorowe fale

Fototapeta kolorowe fale

Aby motyw iluzji nie przytłoczył wnętrza, skontrastujmy go z surowymi materiałami i minimalistycznym designem.
Fototapeta motyw 3D

Fototapeta motyw 3D

Efektowne iluzje optyczne mogą stanowić motyw przewodni w stylizacji pubu lub kawiarni.
Fototapeta nowoczesna iluzja

Fototapeta nowoczesna iluzja

Kreatywny motyw ścienny dynamizuje wnętrze i pobudza wyobraźnię. Taka fototapeta może zdobić wnętrze biura.
Fototapeta szachownica 3D

Fototapeta szachownica 3D

Propozycja dla odważnych miłośników nowoczesnego stylu: pas fototapety z szachownicą zachwyci każdego pasjonata estetyki op-art!

 

Fototapety iluzja optyczna: efekt czarno-białego kontrastu

W minimalistycznych i eklektycznych pomieszczeniach fototapety iluzja optyczna sprawdzą się doskonale, jeśli bazowym kolorem wszystkich aranżacji będzie biel. Bardzo efektowny, czarno-biały kontrast doda wyrazistości monochromatycznym przestrzeniom, w których przeważają proste detale i geometryczne meble. Abstrakcyjna kompozycja optycznie powiększy wnętrze a jej trójwymiarowa forma podkreśli nowoczesny charakter wnętrz. Fototapeta iluzja utrzymana w czerni oraz bieli będzie się najlepiej prezentować w salonach, inspirowanych modernizmem, futuryzmem i geometrią. Dekoracja odda klimat urządzonych w tym klimacie pomieszczeń i uwydatni urok oryginalnych elementów wystroju. Fototapety iluzja 3d, przedstawiające tunele, radzimy zestawić z meblami o gładkiej fakturze i dodatkami w stonowanych odcieniach. Minimalistyczna aranżacja, w której chcesz wykorzystać czarno-biały kontrast w formie szachownicy lub oryginalnych, geometrycznych figur, może się składać z modernistycznego narożnika, bądź jasnej, klasycznej sofy, profilowanych krzeseł i stolika utrzymanego w duchu współczesnego designu.

Fototapety iluzja w eklektycznych stylizacjach

Przestrzenie zaaranżowane eklektycznie będą się dobrze prezentować w zestawieniu z czarno-białą szachownicą – wyrazista ozdoba wniesie do wnętrza ekspresję i zapewni mu kontrastową oprawę w nowoczesnym stylu. Wśród deseni, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, łączących w sobie modernistyczne formy i detale, inspirowane poprzednimi epokami, możemy wyróżnić faliste i abstrakcyjne kompozycje. Fototapety iluzja, pięknie odbijające światło i przywodzące na myśl syreni ogon, będą się dobrze komponować w zestawieniu z szykowną sofą na nóżkach, stylowym, geometrycznym stolikiem w kształcie koła i detalami, zaczerpniętymi ze sztuki współczesnej. Miłośnikom awangardy polecamy fototapety iluzja 3d, przywodzące na myśl modernistyczne, tajemnicze korytarze i trójwymiarowego wzory, inspirowane światem nietypowych oraz przestrzennych figur. Dekoracja z takim motywem wyeksponuje charakter artystycznego atelier i kreatywnego studia. Jeśli przestrzeń charakteryzuje się niewielkim metrażem, ozdoba ścienna nie tylko ożywi i zdynamizuje wnętrze, ale także sprawi, że będzie się wydawać większe niż w rzeczywistości. Wzory zaczerpnięte z geometrii świetnie sprawdzają się w eklektycznych pomieszczeniach – estetycznie wpasowują się w większość trendów, zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym wydźwięku.

Fototapety iluzja: uniwersalne motywy

Poniżej prezentujemy desenie, które stworzą złudzenie optyczne przy jednoczesnym zachowaniu subtelnego charakteru stylizacji. Atrakcyjne motywy sprawdzą się w większości aranżacji.

WZORY WITRAŻOWE Wielbiciele kolorowych akcentów mogą wybrać barwne dekoracje, przypominające formą witraże w oknach. Kunsztowna i ekspresyjna ozdoba odświeży monochromatyczne wnętrza – uwydatni urodę dodatków wykonanych z barwionego szkła, a w połączeniu z bielą i beżami stworzy ciekawy kontrast oraz nada przestrzeni reprezentatywny wygląd.

WZORY GEOMETRYCZNE Drobne desenie z mnóstwem figur w różnorodnych konfiguracjach to propozycja dla wielbicieli designerskich i wyszukanych ozdób. Niewielkie akcenty ale w ścisłym skupisku – dodatkowo utrzymane w stonowanej palecie, będą dynamiczną i jednocześnie elegancką oprawą wnętrz. Kompozycje będą się dobrze prezentować w pomieszczeniach, w których przeważają minimalistyczne i przytulne elementy, zachowane w duchu nowoczesności i skandynawskiego designu.

MOZAIKA Artystyczny efekt osiągniesz z pewnością tam, gdzie wykorzystasz fototapety z mozaiką. W klimatycznych, inspirowanych modernizmem przestrzeniach możesz zastosować te o łagodnych liniach i w przygaszonej palecie. W pomieszczeniach zaaranżowanych eklektycznie i kreatywnie, radzimy wybrać mozaikę w tęczowych lub pastelowych kolorach – odświeży wystrój i wyeksponuje urodę barwnych detali.