Obrazy wg kategorii - Rzeka

Obraz rzeka to propozycja dla wszystkich miłośników malowniczych pejzaży i dodatków wnętrzarskich, inspirowanych światem natury. Dekoracja ścienna, przedstawiająca urokliwą nadrzeczną scenerię, sprawdzi się doskonale we wnętrzach, zaaranżowanych rustykalnie. Obraz rzeki będzie się dobrze komponować w zestawieniu z wiklinowymi akcentami, drewnianym wyposażeniem i roślinnym wzornictwem. Efektowny krajobraz z powodzeniem wykorzystasz także do oprawy klasycznie urządzonego salonu i eleganckiej jadalni – detal ścienny wniesie do przestrzeni sielskość, urok i piękno przyrody. W kolekcji znajdziesz także obrazy rzek, przedstawiające pejzaże w soczystych, ciepłych barwach. Akcenty ścienne zapewnią pomieszczeniu bajkowy charakter i przytulny wygląd.
Obraz krajobraz z rzeką

Obraz krajobraz z rzeką

Malowniczy pejzaż utrwalony na płótnie stanie się fascynującym detalem w klasycznej przestrzeni, przykładowo w eleganckim salonie.
Obraz z rzeką do sypialni

Obraz z rzeką do sypialni

Ciepłe kolory krajobrazu z zachodem słońca uprzytulnią minimalistycznie zaaranżowaną sypialnię.
45 obrazów
Obraz czarno-biały pejzaż

Obraz czarno-biały pejzaż

Czarno-biała akwarela uzupełni aranżację wnętrza, która utrzymana jest w kolorystyce typowej dla stylu minimal.
Obraz edukacyjny - rzeka

Obraz edukacyjny - rzeka

Grafika obrazująca zanieczyszczoną rzekę to dobry materiał edukacyjny, pozwalający na propagowanie wiedzy na temat ekologii.
Obraz holenderski pejzaż

Obraz holenderski pejzaż

Zainspirowani pięknem Holandii proponujemy Wam dekoracyjny obraz, z pomocą którego wystrój pokoju dziennego stanie się ciekawszy.
Obraz jesień nad rzeką

Obraz jesień nad rzeką

Złociste liście drzew odbijają się w tafli wody, kreując wyjątkowy, romantyczny pejzaż.
Obraz pejzaż z rzeką

Obraz pejzaż z rzeką

Klasyczny pejzaż z rzeką powieśmy na ścianie w przedpokoju eklektycznie zaaranżowanego mieszkania.
Obraz rzeka w Chinach

Obraz rzeka w Chinach

Artyści Wschodu wypracowali swój charakterystyczny styl malarski. Ich prace wpisują się w aranżacje w typie minimalistycznym.
Obraz rzeka jesienią

Obraz rzeka jesienią

Jesienny widok przywołuje wspomnienia. Taki obraz powieszony w kuchni lub jadalni podkreśli rustykalny styl przestrzeni.
Obraz rzeka wieczorem

Obraz rzeka wieczorem

Zmierzch nad rzeką: ciemne barwy obrazu uzupełnią klimatycznie zaaranżowaną przestrzeń sypialni.
Obraz rzeki - akwarela

Obraz rzeki - akwarela

Za pomocą akwareli, artyści mogą wyczarować prawdziwe cuda! Ten wspaniały krajobraz sprawdzi się w roli dekoracji salonu lub sypialni.
Obraz słońce nad rzeką

Obraz słońce nad rzeką

Szukacie uniwersalnego motywu przewodniego dla Waszego wnętrza? Obraz z zachodzącym słońcem nad rzeką nigdy nie wygląda pretensjonalnie.

 

Obraz rzeka: krajobraz w klasycznie urządzonym wnętrzu

Malowniczy pejzaż z rzeką będzie się pięknie prezentować jako dekoracja w klasycznie urządzonej przestrzeni Obraz rzeka z powodzeniem wykorzystasz w salonie, w którym dominują dodatki, wykonane z naturalnych materiałów, roślinne desenie oraz szklane akcenty. Dekoracja ścienna stworzy w przestrzeni wspaniały klimat. Będzie sprzyjać wypoczynkowi i pozwoli uciec myślami od wielkomiejskiej codzienności. W kolekcji sklepu internetowego znajdziesz obraz krajobraz z rzeką Jana Brueghela, imitujący dzieło mistrza. Pejzaż będzie się dobrze prezentować w eleganckim salonie, którego bazę stanowią brązy, błękity i zielenie – detal stanie się efektowną oprawą drewnianej komody oraz roślin doniczkowych. Do ozdoby tradycyjnie urządzonej jadalni możesz wybrać urokliwy rzeka obraz, przywodzący na myśl dzieło wykonane akwarelą. Romantyczna sceneria, utrzymana w pastelowej palecie kolorystycznej nada wnętrzu piękny wygląd.

Malownicza sceneria w rustykalnej aranżacji

Rzeka obraz sprawdzi się doskonale jako element rustykalnie zaaranżowanych wnętrz – wyeksponuje charakter stylizacji i stworzy w przestrzeni inspirującą otoczkę. Dekoracja ścienna będzie się dobrze prezentować w zestawieniu ze stylizowanymi, rzeźbionymi meblami oraz dodatkami, inspirowanymi stylistyką vintage. W sielskiej stylizacji możesz wykorzystać wspomniany obraz krajobraz z rzeką Jana Brueghela. Efektowny detal podkreśli urodę elementów wystroju, nawiązujących do sielanki, natury i pór roku. W kolekcji obrazów znajdziesz pejzaże z rzeką na tle drzew, odbijających się w tafli wody oraz jesienne panoramy z widokiem na nadrzeczne tereny. Zimowy krajobraz możesz wykorzystać we wnętrzu, którego bazę stanowią bielone meble, ażurowe dekoracje i koronka. Urokliwa sceneria z romantycznym mostem na pierwszym planie zapewni rustykalnej sypialni ciekawą oprawę – obraz rzeki będzie się pięknie komponować w zestawieniu z wikliną, kwiatami i ceramiką.

Obraz rzeka: baśniowa oprawa przestrzeni

Wśród różnorodnych pejzaży możemy wyróżnić niezwykle bajkowe krajobrazy, przywodzące na myśl scenerię z "Jasia i Małgosi". Leśny pejzaż z drewnianą chatką, zlokalizowaną przy rzece, będzie się pięknie prezentować w dziecięcej sypialni. Dekoracje ścienne, utrzymane w żywej i ciepłej palecie kolorystycznej ożywią tradycyjnie urządzone wnętrze – ocieplą pomieszczenie i nadają mu przytulny wygląd.

Obraz rzeka, przedstawiający baśniowy domek na skraju lasu, wprowadzi do dziecięcego pokoiku magię i radość. Dekoracja ścienna będzie sprzyjać twórczym zabawom i rozwijać w dzieciach wyobraźnię – sprawi, że tradycyjna stylizacja zyska bajkowy wydźwięk. Rzeka obraz z urokliwym mostkiem i zabytkowym domkiem wśród kwitnących kwiatów, będzie dodatkiem do romantycznej sypialni, której bazę stanowią dodatki w stylu retro, zwiewne tkaniny. Magiczny krajobraz nada przestrzeni marzycielski charakter.