Naklejki wg kategorii - Miasta

Naklejki na ścianę miasto to uniwersalna i efektowna dekoracje. Graficzny akcent wykorzystasz do ozdoby ściany w salonie i sypialni. Naklejki miasta wprowadzą do przestrzeni ekspresję i dynamizm – ożywią ściany oraz nadają im wyrazisty wygląd. Dekoracja sprawdzi się doskonale również w industrialnej kuchni – będzie się dobrze prezentować w luce między wiszącymi szafkami, a kredensem. Naklejki na ścianę miasto znajdziesz w różnorodnych wersjach kolorystycznych i różnych odsłonach. Dzięki temu z łatwością wkomponujesz w swoją ścianę panoramę Nowego Jorku, Paryża czy Rzymu. Ozdoba uatrakcyjni przestrzeń i wyeksponuje wiodącą stylistykę.
482 naklejek

 

Naklejki na ścianę z panoramą miasta

Naklejki miasta znajdziesz w wersji efektownej panoramy z widokiem na wieżyczki, domy i biurowce. Taką dekorację z powodzeniem wykorzystasz w większości pomieszczeń, jeśli przeważają w nich gładkie ściany. Wyrazista ozdoba z miejskim wzorem nada wnętrzu atrakcyjny wygląd – miastowa sceneria wniesie do pomieszczenia pozytywną energię, witalność i dynamizm. Wśród różnorodnych panoram znajdziesz małe, urokliwe miasteczka i najsłynniejsze europejskie metropolie. Pierwsze upiększą tradycyjnie urządzone salony, z kolei akcenty ścienne z dużymi ośrodkami miejskimi i biurowcami zastosujesz do ozdoby wnętrz, urządzonych w nowoczesnym stylu.

  • Naklejki miasta sprawdzą się doskonale w minimalistycznych aranżacjach. Graficzny akcent stanie się stylową dekoracją sypialnianego łóżka i klasycznej kanapy, wykończonej w różnorodnych barwach. Polecamy dobrać wzory zgodnie z wiodącą kolorystyką wnętrza – w naszym asortymencie znajdziesz naklejki miasta nie tylko w czarnym odcieniu, ale i w brązie, granacie, czy bieli. Czerń będzie doskonała w eleganckiej przestrzeni i stworzy estetyczny kontrast w połączeniu ze śnieżną sofą i białą ścianą.

Miejskie akcenty w aranżacji wnętrz

Naklejki na ścianę panorama miasta znajdą swoje zastosowanie również w kuchennej przestrzeni. Fotograficzny kadr z powodzeniem wkomponujesz w lukę pomiędzy wiszącymi gablotkami, a kredensem – detal uatrakcyjni wygląd wyposażenia i całego wnętrza. Do dekoracji kuchni możesz wybrać fotografie ze słynnymi miastami lub grafiki z uroczymi, bajkowymi miasteczkami. Dekoracja ścienna sprawi, że pomieszczenie będzie ciepłe i przytulne. Naklejka miasta na ścianę będzie się pięknie prezentować w salonie zaaranżowanym w stylu skandynawskim. Czarny, graficzny akcent, ożywi przestrzeń i nada efektowną oprawę kanapie oraz drewnianemu stolikowi. Naklejki na ścianę miasto zdynamizują każdego rodzaju przestrzeń (sprawdzą się nie tylko w mieszkaniu, ale np. w restauracji czy kawiarni). Miejskie akcenty odświeżą wygląd wnętrza oraz zapewnią mu intrygującą ozdobę.

Naklejka miasto: efektowny detal inspirowany słynnymi stolicami

Naklejka miasto może być wykorzystana także do dekoracji mebli – szaf, gablotek, półek. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś wykorzystała popularny, miejski motyw, na przykład Wieżę Eiffla i estetycznie wkomponowała ją w wystrój swojego pomieszczenia. Graficzne akcenty, przedstawiające najsłynniejsze budowle w Rzymie, Londynie, Nowym Jorku i w Paryżu upiększą przestrzeń i zapewnią fascynujący wygląd dowolnym elementom wyposażenia.

  • Naklejki miasta stworzą w sypialni wyjątkowy klimat. Będą się dobrze prezentować w zestawieniu ze stylową lampką nocną i eleganckim stolikiem nocnym. Nalepkę możemy umieścić na dużej szafie przesuwnej, która z nudnego, klasycznego mebla przeistoczy się w nośnik stylu w naszym mieszkaniu.

Naklejki inspirowane miastami świata są tak samo uniwersalne jak naturalne motywy. Co z salonem? W tym konkretnym wnętrzu warto zdecydować się na duży i robiący wrażenie wzór – na przykład widok na wielką metropolię (jak Nowy Jork lub Londyn) z lotu ptaka. Wspaniałe wieżowce oraz drapacze chmur będą prezentować się niezwykle oryginalnie na ścianie naszego salonu – zwłaszcza, jeśli naklejkę umieścimy w najbardziej reprezentacyjnym oraz widocznym miejscu. Oprócz barwnych naklejek, w naszej galerii znajdziecie również klasyczne formy w czerni i bieli. Miasto ukazane nocą świetnie sprawdzi się w minimalistycznym pomieszczeniu, na ścianach w stonowanych kolorach. Z pomocą takiej naklejki całe wnętrze nabierze niepowtarzalnego i intrygującego charakteru, który na długo zostanie w pamięci odwiedzających nas gości.