Naklejki wg kategorii - Kolarstwo

W ofercie Myloview nie mogło zabraknąć rowerowej naklejki. Kolarstwo to jedna z lepszych dyscyplin, ponieważ do jej uprawiania potrzebujemy tylko roweru, a zaczynając przygodę z tym sportem wcale nie musimy posiadać najnowszego modelu z wszelkimi udogodnieniami. Odrobina chęci, dwa kółka i roztaczający się wokół nas świat – to przepis nie tylko na znakomitą zabawę i przygodę, ale również sposób na zachowanie zdrowego i wysportowanego ciała. Nie ważne, czy mieszkamy w centrum miasta, czy na wsi – rowerem można jeździć wszędzie, a jeśli teren jest naprawdę wymagający, wystarczy, że zainwestujemy w kask i ochraniacze. Naklejki kolarskie sprawdzą się i w naszym salonie, jeśli będą prezentować malowniczy widok, i w sportowym sklepie, jeśli ich nacisk położony będzie na specjalistyczny strój i sprzęt

45 naklejek

 

Eleganckie naklejki: kolarstwo jako nietypowa ozdoba szykownego salonu

Jeśli powiemy Wam, że sportowe przedstawienia mogą się prezentować stylowo i elegancko, pewnie większość z Was nam nie uwierzy. Tymczasem wszystko zależy od odpowiedniego ujęcia tematu. Zmęczony, pozbawiony sił kolarz, pokonujący pięćdziesiąty kilometr swojej trasy w pełnym słońcu, z pewnością nie będzie zjawiskowo wyglądał. Jeśli jednak sięgniemy po malownicze naklejki? Kolarstwo ma tę zaletę, że uprawiane jest zazwyczaj na świeżym powietrzu, więc możemy udać się wszędzie tam, gdzie tylko uda nam się dojechać na dwóch kółkach. Sylwetka sportowca odcinająca się na tle zachodzącego słońca, rowerzysta przemierzający szlak u wybrzeży morza lub wykonujący zapierające dech w piersiach tricki na górzystym terenie – to zaledwie kilka propozycji, które pozwolą nam udekorować elegancki salon. Urzekająco piękne plenery to jednak nie jedyna możliwość. Jakie jeszcze przygotowaliśmy naklejki? Kolarstwo to nie tylko czynnik ludzki, ale także sprzęt. Jeśli postawiliśmy w naszym pokoju na minimalistyczny wystrój, możemy ozdobić ścianę rowerowym detalem – albo przedstawieniem ukazującym szprychy koła, albo charakterystycznie zakrzywioną kierownicą przywodzącą na myśl rogi dzikiego zwierzęcia.

Kolorowe naklejki kolarskie w młodzieżowej aranżacji pokoju

Naklejki kolarskie to także ciekawa propozycja, żeby udekorować pokój nastolatka, który chętnie jeździ na rowerze. Z oferty Myloview wybraliśmy dwa typy wzorów, które naszym zdaniem będą się dobrze prezentować w młodzieżowym wystroju, ale pamiętajmy, że opcji do wyboru jest znacznie więcej.

  • Naszym pierwszym pomysłem jest graficzna naklejka. Kolarz w formie efektownego, pełnego ekspresji rysunku, nie tylko zdynamizuje pokój, ale nada mu także charakteru. Zamiast zwykłego zdjęcia wybierzmy przedstawienie przywodzące na myśl zrobiony z połyskujących neonów szyld, wykonany farbami akwarelowymi delikatny malunek lub minimalistyczny w wyrazie szkic, który będzie dobrą przeciwwagą, jeśli w aranżacji dużo się dzieje.
  • A jeśli nie kolarz, to wizerunek roweru, bez którego o kolarstwie nie mogłoby być mowy. Do salonu proponowaliśmy zdjęcie z wybranym detalem – kierownicą albo kołem. W pokoju nastolatka postawmy na sylwetkę całego pojazdu, ale zamiast fotografii wybierzmy nowoczesny, malarski wzór. Taką naklejką ozdobimy nie tylko ścianę. Jeśli chcemy, żeby zwykły laptop zamienił się w niepowtarzalny model, umieśćmy taką dekoracją na obudowie naszego komputera.

Profesjonalna naklejka: kolarz na tle przyrody w wystroju sportowego sklepu

Istnieje jeszcze jedno miejsce, w którym musi się pojawić nasza naklejka. Kolarz, uchwycony na tle malowniczej przyrody, stanie się zapierającą dech w piersiach ozdobą sportowego sklepu. Warto pamiętać, że każda dyscyplina uprawiana na świeżym powietrzu, to nie tylko wysiłek, trud i zmęczenie, ale także wszelkie plusy, jakie wynikają z obcowania z naturą. W przypadku jazdy na rowerze jest to podziwianie przepięknych krajobrazów, których na co dzień, będąc w mieście, nie moglibyśmy zobaczyć. Ten aspekt może zachęcić wielu z nas do rozpoczęcia przygody z tym sportem. A jeśli umieścimy takie naklejki kolarskie w sklepie, to być może zachęcimy do takiego kroku także odwiedzających nas klientów, którzy do tej pory ćwiczyli tylko na siłowni lub w fitness klubie. Aby podnieść walory ściennej ozdoby, wybierzmy wizerunek kolarza w specjalistycznym ubraniu, ochraniaczach i kasku, które staną się wskazówką przy robieniu zakupów.