Naklejki wg kategorii - Gruszki

Pysznie smakują, zawierają wiele witamin i wartości odżywczych, ale także wspaniale prezentują się na zdjęciach, zachwycając swoimi kolorami... Mowa tu oczywiście o owocach. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy, ale jeden szczególnie zainspirował ekipę Myloview, dzięki czemu trafił na nasze naklejki. Gruszki doceniliśmy nie tylko za ich przepyszny, słodki smak, ale także za niepowtarzalny, unikatowy kształt. Choć wzory wykorzystujące wizerunki tych konkretnych owoców mogą wydawać się Wam dekoracją prostą, o niewielkim potencjale, to zapewniamy, że jest wręcz odwrotnie. Mamy całą masę pomysłów, na ciekawe i oryginalne aranżacje, w których główną rolę odgrywa właśnie taka naklejka. Wielka gruszka w formie ściennej dekoracji może robić naprawdę wielkie wrażenie!
65 naklejek

 

Elegancka naklejka: gruszka jako element martwej natury

Owoce – w tym oczywiście i gruszka – mogą być przedstawione na dekoracjach na najróżniejsze sposoby. Część ze wzorów jest niezwykle barwna oraz żywa (czy wręcz pstrokata) – inne będą się posługiwać natomiast stonowanymi kolorami, zachowując znacznie spokojniejszy charakter. W tej drugiej grupie szczególnie warto zwrócić uwagę na naklejki wpisujące się w nurt martwej natury. Przedstawiają one kompozycje złożone z przedmiotów codziennego użytku, kwiatów oraz owoców. Gruszki na takich wzorach, choć umieszczone są pośród innych elementów martwej natury, to szybko przyciągają wzrok swoim kolorem oraz kształtem. Dekoracje utrzymane w tym nurcie sprawdzą się znakomicie w pomieszczeniach eleganckich i tradycyjnych. Martwa natura posiada długą tradycję w malarstwie oraz w fotografii, zgrabnie łącząc dobry smak z estetycznym umiarem. Klasyczny salon, stonowana sypialnia czy staromodny gabinet to wszystko miejsca, w których śmiało możemy sięgnąć po takie właśnie naklejki. Gruszki mogą być sposobem na połączenie gustownej elegancji z żywymi kolorami i pogodną atmosferą.

Wesoła naklejka – wielka gruszka z wielkim uśmiechem

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, dekoracje z owocami posiadają również swoje drugie oblicze. Mogą być one wielobarwne, efektowne, wręcz przepełnione pozytywną energią i intensywnymi kolorami. Do takich ozdób należą właśnie nasze naklejki z gruszkami dedykowane dzieciom. Słodkie owoce na nich przedstawione nie tylko wykorzystują przyjemną dla oka, pogodną kolorystykę, ale także wesołą stylistykę, przywodzącą na myśl filmy animowane lub ilustracje z bajek. Takie wzory na pewno trafią w gusta niejednego malucha. Na części z nich gruszki narysowano jako radosne, uśmiechnięte postacie. Gruszka jako kumpel ze ściany? Czemu nie! Tego rodzaju ozdoby możemy wykorzystać do stworzenia większych kompozycji, zapełniając pokój naszej pociechy najróżniejszymi sympatycznymi owocowymi postaciami. Pamiętajmy także o dodatkowych korzyściach, jakie oferuje nam taka naklejka. Gruszka bez wątpienia jest zdrowa i odżywcza, warto więc aby wzbudzała u dziecka pozytywne oraz przyjemne skojarzenia. Dzięki temu nasza pociecha być może częściej niż po słodycze będzie sięgać po owoce.

Kuchenne naklejki: gruszki pośród innych owoców

Jednym z najbardziej oczywistych miejsc, w którym możemy umieścić ścienną naklejkę z gruszką bezsprzecznie jest kuchnia. W tym pomieszczeniu znakomicie sprawdzają się wszelkie dekoracje o tematyce kulinarnej i spożywczej. Także w tym przypadku warto jednak poświęcić chwilę na wybór najodpowiedniejszego wzoru. Jeśli nasza kuchnia jest utrzymana w chłodnej kolorystyce oraz oszczędna pod kątem dekoracyjnym, to powinniśmy sięgnąć po stonowane, pastelowe ilustracje gruszek. Będą się one dobrze prezentować na ścianach, na meblach i na lodówce. Jeśli jednak nasza kuchnia jest nowoczesna oraz kolorowa, to nie bójmy się wykorzystać efektownych naklejek na bazie artystycznych zdjęć.

Przyciągająca wzrok naklejka: wielka gruszka jako reklama 

Owocowe naklejki możemy wykorzystać z powodzeniem również poza domem. Doskonale sprawdzą się one jako forma reklamy sklepu lub lokalu, a także jako ozdoba uatrakcyjniająca miejsce pracy. Na początek przyjrzyjmy się pierwszej z tych opcji. Gruszka jest owocem o wielu zastosowaniach, wykorzystywanym zarówno w słodkich deserach, jak i daniach słonych (przykładowo w towarzystwie sera, czy nawet mięs). Dlatego też jej wizerunek idealnie komponować się będzie z wnętrzem cukierni oraz lodziarni, ale także restauracji albo lokalu typu bistro. Oczywiście, aby osiągnięty przez nas efekt był spójny, musimy zadbać o wybór odpowiedniego wzoru. Kram z owocami, sklep z ekologiczną żywnością oraz stoisko ze świeżo wyciskanymi sokami to kolejne opcje, gdzie będą pasować takie naklejki. Gruszki to także motyw na tyle uniwersalny, że wykorzystujące go dekoracje znakomicie sprawdzą się jako ozdoba w miejscu pracy. Wnętrzom biur i gabinetów dodadzą nieco koloru oraz żywej atmosfery, równocześnie nie odrywając uwagi od obowiązków.