Plakaty wg kategorii - Kalendarze • Plakaty na ścianę

Komu przydadzą się nasze kalendarze plakatowe? Nastolatkom, pracownikom biurowym, a może freelancerom? Każdemu, kto potrzebuje trzymać się grafiku i nie może sobie pozwolić na przeoczenie ważnej daty czy deadline’u. Choć każdy z nas ma kalendarz w telefonie, to przejrzysta, graficzna forma zawieszona w widocznym miejscu jest najlepszym sposobem, by wszystko mieć pod kontrolą. Wystarczy jeden rzut oka na nadchodzący tydzień czy miesiąc i przypomnimy sobie wszystkie zaplanowane zadania. W jakich wzorach występuje taki plakat? Kalendarz z autorskiej kolekcji Myloview może odznaczać się eleganckim minimalizmem, kwiatowym wdziękiem lub barwnymi akcentami, które przyciągają wzrok. Zaznaczmy na nim najważniejsze daty, zadania i terminy i cieszmy się zarówno praktyczną, jak i efektowną dekoracją.   

6 plakatów

 

Kalendarze plakatowe – znane rozwiązanie w zupełnie nowej odsłonie

Z pewnością rozwiązanie, jakim są kalendarze plakatowe, nie jest niczym nowym. Na pewno większość z nas miewała je u siebie w domu prawdopodobnie przyczepione magnesami do lodówki w kuchni. Kupowane najczęściej w sklepach papierniczych nie odznaczały się niczym wyjątkowym. Pozbawione były dekoracji, a jeśli już je coś zdobiło, był to mały obrazek z martwą naturą lub pejzażem. Biorąc pod uwagę fakt, jak często korzystamy z kalendarza, sprawdzając datę święta lub zaznaczając ważny termin, warto zainwestować w efektowny egzemplarz, który będzie nam przecież towarzyszył przez cały rok. W kolekcji Myloview znajdują się oryginalne, autorskie wzory, utrzymane w bardzo odmiennych stylistykach. Dostępne są zarówno minimalistyczne rozwiązania, jak i roślinne propozycje, czarno-białe i kolorowe przedstawienia. Dzięki temu uda nam się dobrać taki egzemplarz, który będzie pasował do naszego pokoju lub służbowego biura. Kalendarze plakatowe możemy jednak kupić nie tylko dla siebie. To także znakomity pomysł na prezent. Artystyczny wzór wydrukowany na wysokiej jakości papierze i oprawiony w antyramę z pewnością ucieszy bliską nam osobę.

Usiany kwiatami plakat – kalendarz w dziewczęcym wydaniu

Jakie motywy dekoracyjne odznaczają się ponadczasowym i uniwersalnym charakterem? Są to z pewnością roślinne ornamenty. Właśnie dlatego jako pierwsze bierzemy pod lupę floralne kalendarze plakatowe. 2020 rok, jak każdy nowy rok, jest dla nas wielką niewiadomą. Jednak już teraz możemy sprawdzić, by usłany był kwiatami – i to dosłownie. Wzory inspirowane naturą to nasza propozycja zarówno do pokoju nastolatki, salonu, jak i służbowego biura. W zależności od tego, jakie przedstawienie wybierzemy, plakat będzie miał mniej lub bardziej oficjalny charakter. W młodzieżowym wystroju znakomicie będą się prezentować kolorowe, egzotyczne rośliny lub rozłożyste liście palm. Z kolei w służbowym pomieszczeniu możemy zawiesić oszczędny w wyrazie, monochromatyczny wzór z gałązkami usianymi listkami.

Czym warto się kierować, dobierając plakat? Kalendarz powinien nie tylko odpowiadać naszym gustom. Najlepiej będzie, gdy dopasujemy go także do estetyki pokoju, w którym chcemy go zawiesić. Wówczas całość wystroju będzie znakomicie wyglądać. Jeśli chcemy, by kalendarz prezentował się elegancko, dobrym pomysłem może być oprawienie go w antyramę. A co wtedy, gdy zechcemy zaznaczyć na nim ważną datę? Rozwiązaniem będzie specjalny pisak do szkła. Sprytne? Sprytne, a także praktyczne, bo gdy plany ulegną zmianie, bez trudu go zmażemy i naniesiemy poprawkę.

Kalendarze plakatowe – 2020 rok zacznij w wielkim stylu!

Kalendarze plakatowe mogą być efektowne, wyraziste i eleganckie, a jednocześnie oszczędne w wyrazie lub wręcz minimalistyczne. Jak to możliwe? Wszystko dzięki wyjątkowym projektom naszych grafików. Jeśli wyznajecie zasadę „im mniej, tym lepiej”, z pewnością znajdziecie w naszej kolekcji idealne dla siebie propozycje. Plakat może być pozbawiony jakichkolwiek zdobień czy ornamentów, a mimo to będzie zachwycał swoim wyglądem. Doskonałym dowodem na to jest na przykład zastosowanie złotej czcionki w nazwach miesięcy lub ich numerach. Innym pomysłem jest wykorzystanie samych pierwszych liter z nazw miesięcy i zapisanie ich tzw. pisanką, czyli czcionką, która imituje odręczne pismo. Takie wzory będą idealne do służbowego biura, gdzie musimy się wpisać w oficjalny charakter przestrzeni. Już teraz zadbaj o to, by nadchodzące miesiące były uporządkowane i dobrze zaplanowane, i sięgnij po nasze kalendarze plakatowe. 2020 rok zaczyna się w Myloview już teraz!