Obrazy wg wnętrz - Kawiarnia

Znalezienie eleganckich dekoracji pasujących do charakteru wnętrza jest ważne nie tylko w przypadku mieszkań, ale także podczas aranżacji wszelkiego rodzaju lokali użytkowych. Mając to na uwadze, w Myloview przygotowaliśmy wyjątkową ofertę skierowaną specjalnie do właścicieli kawiarni. Tego typu lokale posiadają swój specyficzny charakter, o który należy zadbać także na poziomie dekoracji. Jak więc najlepiej wybrać odpowiednie obrazy do kawiarni? Wydawać by się mogło, że to banalne zadanie. Jednak do osiągnięcia ciekawego i oryginalnego wystroju niezbędny jest dobry pomysł. W naszej ofercie znajdziecie niejeden interesujący obraz. Kawiarnia paryska lub włoska zlokalizowana na wąskiej, romantycznej uliczce, zdjęcia ludzi popijających kawę albo ozdobnych filiżanek z aromatycznym napojem – to wszystko wzory, które mogą Was zainteresować.

40 obrazów

 

Romantyczny obraz: kawiarnia nocą

Jeśli zależy Wam na stworzeniu w kawiarni romantycznego nastroju, macie do wyboru kilka opcji. W pierwszej kolejności warto rozważyć sprawdzone motywy, takie jak koronki czy eleganckie obrusy. Wszystkie te propozycje, mimo że niewątpliwie urocze, są już nieco “oklepane”. Jeśli chcecie więc spojrzeć na romantyzm z nieco innej, świeższej perspektywy, warto posłużyć się właśnie obrazami. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji ich wzorów. Noc jest porą nieodmiennie kojarzoną z tajemnicą i romantyzmem. Zachody słońca, nocne spacery, wędrówki po parku lub lesie pełnym świetlików – takie sytuacje bezbłędnie działają na nasze emocje. Dlatego też znakomicie sprawdzą się przeniesione na romantyczny obraz. Kawiarnia nocą, zwłaszcza umiejscowiona w jakimś pięknym miejscu, sama może stanowić temat dekoracji. Wybrane zdjęcie wystarczy jedynie wydrukować i oprawić. Warto, aby taka rama była bogato zdobiona, rzeźbiona oraz pomalowana na pasujący do całości wystroju kolor. Jednak to głównie tematyka wzoru zapewni nam odpowiedni nastrój w lokalu.

Na świecie istnieją miejsca, które każdemu kojarzą się z romantyczną atmosferą. Oczywiście nie mogło zabraknąć ich wśród dostępnych w naszej ofercie wzorów obrazów. Kawiarnia paryska, wenecka, zlokalizowana przy którejś z wąskich uliczek Wenecji, albo na rzymskim placu to przykłady takich lokali. Wykorzystanie ich zdjęć zabierze naszych klientów w romantyczną podróż! Uzyskany efekt można jeszcze dodatkowo podkreślić poprzez odpowiednie dostosowanie reszty wystroju. 

Klasyczny obraz - kawiarnia tradycyjna

Wcześniej opisaliśmy pomysł na kawiarnię z wystrojem tematycznym. Co jednak jeśli zależy nam na tym, aby nasz lokal był uniwersalny i zachęcał do wizyty wszystkich chętnych, niezależnie od posiadanego gustu? Żaden problem! W ofercie Myloview znajdziecie oryginalne obrazy do kawiarni, które pasować będą do niemal każdego wnętrza. Oto nasze propozycje:

  • Kawa – prawdopodobnie najbardziej klasyczny i typowy ze wzorów. Decydując się na taki motyw, możecie wybierać spośród wielu fotografii przedstawiających kawowe ziarna (na przykład rozsypanych po stole albo umieszczonych w płóciennym worku). Ciekawą opcją są także rozmaite zdjęcia kubków, filiżanek oraz szklanek wypełnionych gorącym, czarnym napojem.

  • Ciastka oraz inne słodycze – rozważając różne obrazy do kawiarni nie można pominąć oczywiście wzorów przedstawiających słodkości. W końcu kawa i ciastko to najlepsze połączenie pod słońcem! Apetyczne babeczki, kruche ciasteczka albo trójkątne kawałki tortu to sprawdzony, popularny motyw na kawiarniane dekoracje.

  • Ludzie i ich codzienne życie – to kolejny temat chętnie wybierany na dekoracyjny obraz. Kawiarnia jest miejscem spotkań, czemu więc nie ozdobić jej wydrukowanymi na płótnie zdjęciami ludzi plotkujących przy kawie, piszących na laptopach, czy odbywających właśnie ważne spotkanie biznesowe? Takie wzory pasują zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz. 

Obrazy do kawiarni w formie rysunków i grafik

Podczas ozdabiania kawiarni dobrze sprawdzą się wszelkiego rodzaju dopasowane tematycznie grafiki oraz rysunki. Do najpopularniejszych należą różnego rodzaju hasła – na przykład słowo “kawa” napisane w kilku językach za pomocą ozdobnych czcionek. Taki obraz najlepiej będzie wyglądał w wersji czarno-białej, oprawiony w wąską ramkę. Można również wybrać nieco inny wariant tego rodzaju grafiki, na którym poza napisami znajdą się też rysunki (filiżanek, ciastek lub czajniczków). Jednak to nie koniec naszych propozycji na oryginalny, graficzny obraz. Kawiarnia wyróżni się na tle konkurencji, jeśli wyposażymy ją w wydrukowane w dużym formacie menu. Propozycje dostępne w ofercie wystarczy zapisać ładną czcionką, ozdobić rysunkami i umieścić w widocznym miejscu. Goście na pewno docenią taki pomysł, tym bardziej, że poza rolą informacyjną będzie on wspaniałą dekoracją.