Plakaty wg kategorii - Muzyka • Plakaty na ścianę

Plakat o muzyce przypomniał nam znane przysłowie. Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje. W starożytnym micie Orfeusz grając na swojej harfie oczarował władców podziemia, którzy pozwolili mu wyprowadzić ukochaną Eurydykę z Hadesu, a w Indiach fakirzy hipnotyzują drapieżne kobry  muzyką fletu. Naszym zdaniem muzyka nie tylko obłaskawia dzikie bestie i decyduje o  nastroju, ale odmienia także nasze wnętrza! Plakat muzyczny z ulubionym zespołem, instrumentem lub zapisem nutowym przemieni zwykły pokój w prawdziwą świątynię muzyki.  Niezależnie od tego, czy sam grasz na instrumencie, czy kontemplujesz utwory największych kompozytorów, plakat o muzyce z pewnością skradnie Twoje serce i… ścianę w Twoim salonie! 

257 plakatów

 

Co Ci w duszy gra? Plakat muzyczny w Twoim salonie      

Kochasz muzykę klasyczną? Uwielbiasz gorące rytmy latynoskich utworów? Zachwyca Cię awangardowy stary jazz? A może każdy wolny wieczór spędzasz na rockowych koncertach? Niezależnie od tego, jakiej odpowiedzi udzieliłeś, plakat muzyczny z oferty naszego sklepu będzie strzałem w dziesiątkę. Szeroki wachlarz przedstawień zawiera dziesiątki wzorów, które prezentują każdy gatunek muzyki, każdy instrument i każdy aspekt tej dziedziny sztuki. Wybór konkretnego plakatu zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu i stylu, w jakim urządziłeś swoje wnętrze.

  • Znakomicie prezentują się muzyczne plakaty na ścianę w stylu retro. Charakterystyczne, starodawne mikrofony przedstawione na tle wzorów przywodzących na myśl szalone lata 70., zabytkowe gramofony z przepięknie wyprofilowanymi tubami, błyszczące płyty winylowe lub instrumenty przedstawione w formie starych rycin będą unikalną i jedyną w swoim rodzaju dekoracją wnętrza w stylu vintage.
  • Plakaty muzyczne jazz przedstawiające charakterystyczne zespoły z lat 50., które występowały w awangardowych kawiarniach Nowego Jorku uświetnią klasyczne, tradycyjnie urządzone wnętrze. Możesz także sięgnąć po rysunkowe wzory, które przypominają małe dzieła sztuki.
  • W nowoczesnych pomieszczeniach doskonale prezentuje się plakat muzyczny z wizerunkiem tancerzy, którzy wykonują charakterystyczne dla tańca ulicznego pozy. Stylistyka street artu będzie się świetnie komponować w industrialnej aranżacji.
  • Na szczególną uwagę zasługują także plakaty muzyczne, które przedstawiają nuty. Mogą to być pojedyncze dźwięki zapisane na ozdobnie poprowadzonej pięciolinii lub rzeczywiste zapisy nutowe, z których znawca muzyki odczyta melodię konkretnego utworu.

Zagraj pierwsze skrzypce - plakat o muzyce w pokoju instrumentalisty

Muzyczne plakaty na ścianę z pewnością przypadną do gustu instrumentalistom, którzy muzykę mają we krwi i poświęcają jej dosłownie całe swoje życie. Jeśli specjalizujesz się w grze na konkretnym instrumencie, wykorzystaj swoją pasję i odpowiednio udekoruj pokój lub całe mieszkanie. Wśród bogatej oferty wzorów znajdziesz przedstawienia skrzypiec i wiolonczeli, gitary i perkusji, trąbki i klarnetu, akordeonu i pianina, a także znacznie więcej. Plakat na muzykę będzie się znakomicie prezentował, gdy stworzysz z niego jedyny w swoim rodzaju autorski tryptyk. Jeśli dysponujesz wystarczająco przestronnym pokojem, wybierz trzy przedstawienia tego samego instrumentu, każdy widziany z zupełnie innej perspektywy. Jeden ze wzorów niech przedstawia klasyczne ujęcie przedmiotu, drugi – charakterystyczny detal, a trzeci - jego rysunkową wersję. Dzięki temu plakat muzyczny będzie nie tylko ozdobą Twojego wnętrza, ale prawdziwym dziełem sztuki.    

Plakat muzyczny w artystycznej kawiarni

Wiele wnętrz kawiarni charakteryzuje się określonym motywem przewodnim, który ujawnia się w poszczególnych elementach wystroju. Jeśli w Twoim lokalu odbywają się liczne koncerty, zapraszasz lokalnych, młodych muzyków, aby prezentowali swoją twórczość, a na co dzień puszczasz oryginalną, wysokiej klasy muzykę, to może warto pomyśleć o odpowiednim wystroju? Muzyczne plakaty na ścianę będą znakomitą wizytówką Twojej kawiarni czy klubokawiarni. Nie sugerujemy Ci konkretnego wzoru – wszystko zależy od stylistyki, jaka panuje we wnętrzu, gatunku muzyki, który puszczasz i przede wszystkim Twojej fantazji. Plakaty muzyczne jazz czy plakaty gwiazd muzyki to tylko kropla w oceanie naszych propozycji!

Plakaty gwiazd muzyki w pokoju nastolatka

Muzyka to doskonały sposób, aby wyrazić swoją osobowość i przynależność do konkretnej subkultury. Idąc o krok dalej, odpowiednio zaaranżowany pokój, którego dekoracje będą odpowiadać muzycznej naturze nastolatka, będzie strzałem w dziesiątkę! Muzyczne plakaty na ścianę mogą prezentować ulubionego wykonawcę lub zespół, artystycznie wykonane zdjęcie instrumentu, na którym gra Twoje dziecko lub niezwykle modny motyw błyszczących, winylowych płyt. Plakaty muzyczne jazz sprawdzą się z kolei w pokoju prawdziwego konesera, który wyszukuje oryginalnych i niesztampowych dźwięków. Tak dobrane plakaty można także uzupełnić o tematyczne naklejki na meble i ściany tworząc harmonijnie prezentującą się, stylową aranżację.