Obraz piłka nożna

Fani futbolu dzielą się na dwa typy: tych, którzy kibicują i tych, którzy grają. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, jeśli kochasz sport, oglądasz każdy mecz swojej ulubionej drużyny lub nie wyobrażasz sobie dnia bez wizyty na boisku, to obraz piłka nożna jest doskonałą propozycją do Twojego wnętrza. I choć wydawać by się mogło, że obrazy piłkarskie będą się dobrze prezentować tylko w pokoju chłopca lub nastolatka, to nic bardziej mylnego! Odpowiednio dobrana dekoracja o charakterze sportowym może stanowić świetne uzupełnienie salonu dorosłego mężczyzny lub biura. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia taktyka. Zastanów się, jakie wnętrze chcesz urządzić i jaki efekt uzyskać. Szeroki wachlarz wzorów dostępnych w naszym sklepie sprawi, że bez kłopotu wybierzesz obraz na ścianę piłka nożna, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Obraz piłka nożna dla nastolatka

Obraz piłka nożna dla nastolatka

Kolorowy obraz z futbolówką będzie niebanalną dekoracją pokoju nastolatka lub pokoju dziecięcego.
Obraz piłka nożna - gol

Obraz piłka nożna - gol

Efektowny obraz inspirowany najpopularniejszym sportem świata wypełni wnętrze wyjątkową atmosferą.
40 obrazów
Kolorowy obraz z piłką

Kolorowy obraz z piłką

Obraz piłki nożnej to wymarzona dekoracja ścian w kawalerce, bądź w stylowym pubie.
Obraz brazylijski piłkarz

Obraz brazylijski piłkarz

Sylwetka brazylijskiego piłkarza umieszczona na obrazie ściennym stanowi idealną dekorację pokoju młodzieżowego.
Obraz piłka na murawie

Obraz piłka na murawie

Piłkarskie inspiracje w salonie? Nowoczesny tryptyk z piłką wpisze się w nowoczesną aranżację wnętrza.
Obraz piłkarski do salonu

Obraz piłkarski do salonu

Salon kibica - dzięki nowoczesnym obrazom sportowym odmienimy monotonne wnętrze i dodamy mu charakteru.
Obraz piłka nożna czarno-biały

Obraz piłka nożna czarno-biały

Minimalistyczny obraz powieszony na ścianie biura redakcji sportowej zastąpi inne graficzne ozdoby.
Obraz piłka nożna dla dziecka

Obraz piłka nożna dla dziecka

Sportowe dekoracje w pokoju dziecka to różnorodność i kolory! Obraz piłkarski umieśćmy tuż przy łóżku.
Obraz piłkarski dyptyk

Obraz piłkarski dyptyk

Obrazy piłki nożnej cechuje najwyższa jakość, dlatego bez obaw możemy dekorować nimi szkolne świetlice i kluby sportowe.
Obraz piłkarz do pokoju nastolatka

Obraz piłkarz do pokoju nastolatka

W pokoju nastolatka nie powinno zabraknąć sportowych akcentów, takich jak wyraziste obrazy z ulubionymi piłkarzami.

 

Obrazy piłkarskie dla nieco większych fanów

Piłka nożna to jedna z najczęściej uprawianych dyscyplin sportowych i nawet osoby nie będące zagorzałymi fanami muszą przyznać, że popularność, jaką sobie zdobyła na całym świecie, jest naprawdę imponująca. Piłkę nożną kochają zarówno mężczyźni, jak i kobiety, małe dzieci i starsi fani, którzy kibicując młodnieją o dobrych kilkadziesiąt lat. Jeśli także należysz do prawdziwych fanów tej dyscypliny, to warto podkreślić swoje zainteresowanie odpowiednio aranżując salon. Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, obraz piłka nożna jest znakomitym rozwiązaniem nie tylko dla nastolatka. Jeśli wkroczyłeś w wiek, który klasyfikuje Cię jako osobę dorosłą, nie będziemy Ci proponować obrazu z wizerunkiem Cristiano Ronaldo lub Lionela Messi. O wiele lepszym rozwiązaniem będą minimalistyczne obrazy piłkarskie pasujące do nowoczesnego salonu. Widok z lotu ptaka na zieloną murawę z charakterystycznymi białymi liniami lub rysunek boiska przedstawiający strategię gry, będą świetną dekoracją pokoju pozbawioną dziecięcych cech. W przestronnym wnętrzu świetnie będzie się także prezentować  obraz piłka nożna przedstawiający sylwetkę piłkarza na tle błękitnego nieba. Ograniczona kolorystyka i duża porcja dynamiki będą idealnie korespondować z minimalistycznie urządzonym pokojem.

Korki na murawie, czyli obraz piłki nożnej  w pokoju chłopca

Urządzając pokój chłopca możemy pozwolić sobie na większą dozę szaleństwa. W królestwie prawdziwego fana sportu każdy obraz piłka nożna będzie znakomitym wyborem. Jeśli nasze dziecko jest fanem określonej drużyny piłkarskiej, możemy wybrać obrazy dla piłka nożna przedstawiające jej logo lub kapitana, a jeśli szukamy nieco bardziej uniwersalnego wzoru, który szybko się nie znudzi, proponujemy  obraz piłki nożnej przedstawiający spadające z nieba w dużej ilości czarno-białe piłki. W przypadku kameralnego wnętrza, warto sięgnąć po wzór 3d, który optycznie powiększy nam pokój. W tej roli doskonale sprawdzą się obrazy dla piłka nożna przedstawiające stadion piłkarski widziany z perspektywy gracza stojącego na murawie. Niezależnie od tego, na jaki wzór się zdecydujemy pamiętajmy, aby wybierając obraz na ścianę piłka nożna do pokoju naszego dziecka kierować się przede wszystkim jego zdaniem – nasze piłkarskie emocje nie mogą brać góry! Choć jak wiadomo, kibicowanie ulubionej drużynie często "dziedziczymy" od rodziny...

Na sportowo czy w krawacie - obraz piłki nożnej w biurze

Dzięki szerokiej ofercie wzorów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz także odpowiednie obrazy piłkarskie na ścianę do Twojego biura. Futbolowa dekoracja sprawdzi się doskonale w siedzibie firmy specjalizującej się w produkcji sportowego sprzętu lub w redakcji sportowego magazynu. Monochromatyczny wystrój biura ożywimy sięgając po obraz piłka nożna przedstawiający wpadającą do siatki biało-czarną piłkę lub nocny widok rozświetlonego tysiącami lamp stadionu piłkarskiego. Dodatkową zaletą takiej dekoracji jest duża dawka zielonego koloru, który znany jest ze swoich uspokajających i relaksujących właściwości.

Jeśli jednak jesteś fanem charakterystycznych i wyrazistych dodatków, proponujemy dekorację w postaci płonącej piłki nożnej przelatującej przez siatkę bramki. Ten energetyczny i pełen werwy obraz będzie dodawał Ci sił i motywował do dalszej, intensywnej pracy!

Piłka w grze, czyli dekoracja sklepu sportowego: obraz piłkarski we wnętrzu

Udając się do sklepu sportowego patrzymy przede wszystkim na produkty, których szukamy: odpowiedni strój, sprzęty lub gadżety ułatwiające uprawianie konkretnej dyscypliny. Jednak nie bez znaczenia pozostaje także wystrój sklepu, w którym się znajdujemy. Pełne życia, motywujące do działania obrazy sprawiają, że chętniej zdecydujemy się na kupno wymarzonych nart czy roweru. Aby stworzyć przyjemną dla klientów atmosferę warto zainwestować w sportowe dekoracje takie jak obraz piłka nożna, który przedstawia konkurujących ze sobą zawodników z przeciwnych drużyn lub lecącą w powietrzu czarno-białą piłkę. Dzięki takim detalom nasz sklep będzie się wyróżniał już z daleka, a zakupy staną się dla klientów czystą przyjemnością.