Obrazy wg wnętrz - Salon Ślubny

Obrazy do salonu ślubnego to dekoracja, która pomoże nam wprowadzić odpowiedni nastrój do wnętrza. Choć przychodzące tutaj panny młode zwracają uwagę przede wszystkim na suknie, ważne jest, by cały wystrój pomieszczenia korespondował z charakterem tego miejsca. Suknia to podstawa weselnej kreacji, ale niezbędne są także różnego rodzaju dodatki, makijaż czy fryzura i właśnie na zawieszonych na ścianach zdjęciach można szukać inspiracji. Ciekawym pomysłem będą rozbudowane tryptyki lub nastrojowe fotografie w stylu retro, które wprowadzą delikatny, nieco nostalgiczny klimat. Co ważne, obraz do salonu ślubnego powinien przedstawiać takie kreacje i akcesoria, które można zakupić w naszym sklepie. Wówczas taka ozdoba nie tylko udekoruje przestrzeń, ale stanie się także swego rodzaju reklamą tego, co można u nas znaleźć. 

18 obrazów

 

Obraz do salonu ślubnego - dekoracja, która stworzy unikalny klimat

W salonie ślubnym każda panna młoda powinna poczuć się wyjątkowo. Odpowiada za to nie tylko jakość sukien, ale także odpowiednia obsługa, która dba o najwyższy standard usług, a także wygląd wnętrza. Każdy detal powinien być dopracowany poczynając od mebli przez wieszaki po ozdoby, które dopełniają całość. Kwiaty, efektowne bibeloty czy eleganckie zdjęcia zawieszone na ścianach sprawią, że każdy, kto tu wejdzie, przeniesie się do zupełnie innej rzeczywistości. I o to przecież chodzi. Obrazy do salonu ślubnego mają pomóc w stworzeniu unikalnego klimatu, dlatego mogą być utrzymane w iście bajkowym klimacie. Proponujemy fotografie z zachwycających sesji ślubnych, na których znajdują się panny młode ubrane w suknie z Twojego salonu. Firma Myloview wykonuje obrazy na zamówienie z dowolnego wzoru, zdjęcia czy projektu, a decydując się na taki krok, zyskasz pewność, że na ścianie pojawi się przepiękne przedstawienie o unikalnej historii. Wybierz jedną fotografię i zdecyduj się na wielki format lub z wielu różnych zdjęć stwórz tzw. gallery wall. Stanie się ona swego rodzaju przeglądem wyjątkowych ślubów, które uświetniły suknie z Twojego salonu.

Inspirujące obrazy - salon ślubny pełen pomysłów dla panny młodej

Czasami panny młode mają dokładnie sprecyzowane plany na swoje wesele. Wiedzą, w jakim klimacie chcą zorganizować przyjęcie, jaką suknię ubiorą i jak będą wyglądać kreacje druhen. Czasami jednak w głowie plącze się tysiąc pomysłów, które zmieniają się szybko jak w kalejdoskopie. W pewnym momencie trzeba jednak podjąć decyzję i zazwyczaj wszystko zaczyna się układać w całość, gdy panna młoda znajdzie swoją wymarzoną suknię. Mając jeden element pewny, dobieramy do niego wszystkie pozostałe części układanki. Doskonałym źródłem inspiracji mogą się stać właśnie obrazy do salonu ślubnego. Znajdziemy bowiem na nich modelki ubrane w zachwycające kreacje uzupełnione najprzeróżniejszymi dodatkami. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko welon, ale także jego zamienniki w postaci diademów, kwiatowych wianków czy efektownych spinek do włosów. Dopóki nie zobaczymy danej propozycji, może nam ona nie przyjść do głowy, dlatego właśnie w salonach powinniśmy znaleźć cały wachlarz dostępnych możliwości. Obok sukni i welonu dużą rolę odgrywa także ślubny bukiet i biżuteria, więc i takie elementy powinny zostać wyeksponowane na wybranych przez nas wzorach. Ciekawym pomysłem na obraz do salonu ślubnego jest także zbliżenie na suknię, które eksponuje koronki, hafty lub ozdobne zapięcia – detale, które mogą umknąć naszej uwadze.

Make-upowe obrazy - salon ślubny, w którym znajdziesz pomysł na makijaż

Jest jeszcze coś, co zasługuje na uwagę, a o czym do tej pory nie powiedzieliśmy. To oczywiście makijaż. Choć zazwyczaj do jego wykonania zatrudnia się wykwalifikowaną makijażystkę, która dysponuje kosmetykami najwyższej jakości, to jednak od panny młodej zależy, na jaki efekt się zdecyduje. Make up może być delikatny lub bardzo wyrazisty, podkreślający oczy lub usta, naturalny lub z doklejanymi rzęsami. Wybór konkretnego rozwiązania zależy zazwyczaj i od typu urody panny młodej, i od sukni, na jaką się zdecyduje, zanim jednak podejmie decyzje, powinna mieć okazję zapoznać się z różnymi makijażowymi trendami. Obraz do salonu ślubnego, na którym znajdzie się kobiecy portret przedstawiający umalowaną modelkę, to świetny sposób, by zainspirować pannę młodą i podpowiedzieć jej, jakie możliwości się przed nią malują.