Fototapety Formuła 1

Wyścigi Formuły 1 są najbardziej prestiżowymi zawodami tego rodzaju na całym świecie. Wiążą się nie tylko z niesamowitymi sportowymi emocjami, ale także z pewną specyficzną otoczką, rozpoznawalną na pierwszy rzut oka: charakterystyczny kształt bolidów, flagi sygnalizujące rozmaite etapy wyścigów (w tym słynna kraciasta flaga oznaczająca koniec wyścigu), kombinezony kierowców, tory wyścigowe… Wszystkie te i wiele innych elementów zawierają nasze tapety F1. To starannie wyselekcjonowane dekoracje ścienne stworzone z myślą o rozmaitych gustach, wnętrzach i przeznaczeniach: znajdzie tutaj coś odpowiedniego i właściciel warsztatu (może tapety F1 Ferrari albo inny samochód?) i rodzic, który pragnie udekorować pokój swojego zakochanego w wyścigówkach malucha. 

Fototapeta bolid dla dzieci

Fototapeta bolid dla dzieci

Fototapeta ze sportowym tematem spodoba się dzieciakom. Kolorowy bolid na ścianie urozmaici pokój malucha.
Fototapeta bolid F1 szkic

Fototapeta bolid F1 szkic

Minimalistyczny szkic ścienny w formie fototapety, wzbogaci monochromatyczny wystrój pokoiku dziecka.
49 fototapet
Fototapeta F1 dla nastolatka

Fototapeta F1 dla nastolatka

Młodzi fani Formuły 1 mogą umieścić w swoim pokoju wyrazistą fototapetę z bolidem, która optycznie zdynamizuje wnętrze.
Fototapeta F1 Monte Carlo

Fototapeta F1 Monte Carlo

Jeśli zależy nam na niebanalnym efekcie dekoracyjnym, na ścianie w salonie umieśćmy fototapetę z wyścigowym torem w Monte Carlo.
Fototapeta F1 tor wyścigowy

Fototapeta F1 tor wyścigowy

W kolekcji sportowych fototapet znajdziecie wiele ciekawych motywów, nawiązujących do przeróżnych dyscyplin - w tym do F1.
Fototapeta Formuła 1 3D

Fototapeta Formuła 1 3D

Fototapeta z pędzącym bolidem podkreśli charakter niepokornego nastolatka. Tapeta ścienna będzie fascynującym dodatkiem do wnętrza.
Fototapeta Formuła 1 flaga

Fototapeta Formuła 1 flaga

Czarno-biała szachownica to jeden z symboli prestiżowych wyścigów F1. Taka fototapeta sprawdzi się w pokoju dziecięcym.
Fototapeta Formuła 1 Honda

Fototapeta Formuła 1 Honda

Dynamiczny motyw fototapety spodoba się nastolatkom. Fototapeta Formuły 1 może znaleźć się na ścianie szkolnego korytarza.
Fototapeta kierowca Formuły 1

Fototapeta kierowca Formuły 1

Wizerunek utytułowanego sportowca będzie motywować do rozwoju! Fototapeta zastąpi popularne plakaty z gwiazdami sportu.
Fototapeta tor Formuły 1

Fototapeta tor Formuły 1

Tor wyścigowy Formuły 1 w Soczi prezentuje się wyjątkowo! Taka fototapeta urozmaici wystrój pubu.
Fototapeta wyścig F1

Fototapeta wyścig F1

Wyścigi Formuły 1 są emocjonujące. Przenieśmy te emocje do swojej najbliższej przestrzeni!
Nowoczesna fototapeta F1

Nowoczesna fototapeta F1

Projekt bolidu F1 na ścianie w pokoju? Za pomocą takiej fototapety odmienimy pokój nastolatka.

 

Niebezpieczna prędkość: tapety F1 do mieszkania i biura

Wyścigi Formuły 1 to bez wątpienia najbardziej znane wyścigi samochodowe na świecie. Bolidy o charakterystycznym kształcie ścigające się po specjalnie przygotowanym torze budzą emocje już od dobrze ponad pół wieku. Emocji, które wywoływane są przez ścigające się bolidy, nie da się porównać z niczym innym: coś takiego musieli czuć ludzie w starożytnej Grecji czy Rzymie podczas agresywnych, nierzadko zakończonych wypadkami i urazami wyścigów rydwanów. Jeżeli chcesz mieć odrobinę tej adrenaliny na co dzień, możesz wykorzystać nasze tapety Formuła 1 do udekorowania swojego mieszkania albo firmy! To dekoracja znacznie bardziej uniwersalna, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Nie wierzysz? Przeczytaj przygotowany przez nas poradnik!

Tapety Formuła 1 w pokoju dziecięcym i pokoju nastolatka

Kiedy myślimy o dekoracji takiej jak tapeta ścienna Formuła 1, prawdopodobnie naszym pierwszym odruchem jest skojarzenie jej z ozdobą odpowiednią do pokoju dziecięcego, być może także pokoju nastolatka zainteresowanego wyścigami. I trudno się dziwić: to właśnie młodsi ludzie są bardzo często zafascynowani ściganiem się, samochodami, bolidami i wszystkim, co z nimi związane. Z myślą o tym zebraliśmy w niniejszej kategorii nie tylko „poważne” wzory nawiązujące do słynnych wyścigów, ale także tapety F1 stworzone z myślą o najmłodszych, kolorowe i wyglądające, jakby zostały wyjęte z jakiejś kreskówki. Taka fototapeta Formuła 1 może z łatwością zostać wykorzystana do ozdobienia pokoju dziecięcego, i to zarówno jako ozdobny akcent, jak i część wystroju tematycznego zainspirowanego wyścigami, samochodami czy po prostu dużymi maszynami.

Biura do mety: tapety Formuła 1 w firmowym wnętrzu

Dynamika, tempo, szybkość, dążenie do bycia zawsze pierwszym, duch sportowej rywalizacji – wszystko to są wartości, które zwykle cenione są w odniesieniu do firm, prawda? Czemu więc nie wykorzystać tapety Formuła 1, aby stworzyć nietuzinkową, zapadającą w pamięć aranżację biura? Tego rodzaju dekoracja może i nie będzie odpowiednia do sali konferencyjnej czy innego typowo reprezentacyjnego wnętrza, ale z łatwością można sobie wyobrazić ją jako ozdobę firmowej kuchni, któregoś z biur albo korytarza. Ponieważ fototapety mają fantastyczny stosunek jakości do ceny i, przede wszystkim, efektu, który możesz z ich pomocą uzyskać, a znacznie poprawią wygląd biura (i, kto wie, może także autentycznie podniosą morale pracowników?), zdecydowanie są jedną z tych inwestycji, które bardzo się opłacą.

Tapety F1 jako dekoracja sklepu lub warsztatu samochodowego  

Samochody, bolidy… dość oczywiste skojarzenie, prawda? Każde miejsce związane ze sprzedażą czy serwisowaniem samochodów na pewno bardzo zyska na dekoracji z Formułą 1 w roli głównej. Nie musisz się obawiać, że Twoja fototapeta Formuła 1 nie zniesie dobrze przebywania na ścianie w miejscu, w którym jest duży ruch: wszystkie nasze fototapety tworzymy z najwyższą troską o to, aby z łatwością znosiły nawet warunki, w których inne dekoracje nie miałyby szans. Bez problemu wytrzymają kilka lat nawet w jasno oświetlonych wnętrzach, ciesząc oko kolorami dokładnie takimi  samymi, jak w dniu montażu. Co więcej, większość ewentualnych zabrudzeń z łatwością usuniesz, delikatnie przecierając powierzchnię fototapety wilgotną ściereczką albo gąbką. Fototapetę możesz zamontować w zasadzie na każdej ścianie, także tam, gdzie powierzchnia jest nierówna czy popękana. Montaż jest łatwy i zajmuje bardzo niewiele czasu – zwłaszcza w porównaniu z wytrzymałością ozdoby!