Fototapety lotnictwo

Potężny samolot majestatycznie sunący po niebie to jeden z tych widoków, z jakimi udało nam się oswoić dopiero stosunkowo niedawno. Krótkość sympatii nie wpływa jednak w żaden sposób na jej intensywność: podniebne maszyny wciąż uważane są za jedne z najbardziej fascynujących pojazdów! Jednym z wyrazów tej fascynacji może być fototapeta samoloty: jedna z wielu, jakie znajdziesz w niniejszej kategorii. Zebraliśmy tutaj najróżniejsze rodzaje "samolotowych" wzorów: będzie tutaj i coś dla najmłodszych i dla starszych, którzy cenią sobie surowy, industrialny design, którego świetnym wyrazem mogą być tapety z samolotami pasażerskimi. 

Fototapeta krajobraz z samolotem

Fototapeta krajobraz z samolotem

Majestatyczny obraz gór to wspaniałe tło dla czerwonego samolotu. Taki wzór idealnie pasuje do jasnej sypialni.
Fototapeta pokaz lotniczy

Fototapeta pokaz lotniczy

Szukasz oryginalnego wzoru fototapety do jadalni? Motyw pokazu lotniczego wprowadzi efekt WOW!
140 fototapet
Fototapeta samolot myśliwiec

Fototapeta samolot myśliwiec

Odważny wzór z myśliwcem ozdobi męską przestrzeń i nada jej niepowtarzalnego charakteru.
Fototapeta samolot nad chmurami

Fototapeta samolot nad chmurami

Lubisz podniebne wojaże? Jeśli tak, to daj temu wyraz i wybierz fototapetę z samolotem nad chmurami.
Minimalistyczna fototapeta z samolotem

Minimalistyczna fototapeta z samolotem

Jeśli wolisz ilustracje od realistycznych zdjęć, postaw na ten minimalistyczny wzór fototapety z samolotem.
Fototapeta samoloty retro

Fototapeta samoloty retro

Dla wielbicieli starodawnych środków transportu przygotowaliśmy wzór fototapety z retro samolotami.
Fototapeta samolot nad  miastem

Fototapeta samolot nad miastem

Fototapeta z samolotem nad miastem nie tylko urozmaici aranżacje, ale także powiększy optycznie małe wnętrze.
Fototapeta śmigła samolotów

Fototapeta śmigła samolotów

Fototapeta w stylistyce vintage sprawdzi się w jasnym salonie, a także na tle ceglanej ściany.

 

Wędrowcy po morzu chmur: fototapeta samolot dla dużych i małych

Co takiego jest w samolotach, że ludzie albo panicznie się ich boją (no, może nie samych samolotów, ale perspektywy nawet najkrótszej podróży nimi!), albo są nimi zafascynowani, zauroczeni wręcz? Czy to fakt, że są "bliżej nieba" niż jakiekolwiek inne maszyny (a przez to także znacznie dalej od ziemi)? Czy to ich kształty, jednocześnie pełne gracji i mocarne? Albo niesamowite prędkości, jakie są w stanie osiągnąć? A może - na pewno! - to wszystkie te czynniki razem wzięte...

Można długo i kwieciście rozprawiać o tym, jak ważnymi wynalazkami był telefon czy telegraf, ale prawda jest taka, że żadna maszyna nie zrobiła tyle, by "zmniejszyć" świat i sprawić, by wydawał się nieco bardziej przyjazny i możliwy do ogarnięcia, co samolot. Może stąd właśnie bierze się nasz sentyment do tych wspaniałych podniebnych maszyn? Jeśli i Ty go odczuwasz, niejedna nasza fototapeta samolot to coś dla Ciebie! Ale samolot samolotowi nierówny: ponieważ w tej kategorii znajdziesz zarówno dynamiczne tapety samoloty bojowe, jak i zabawne fototapety Samoloty Disney, przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór pomysłów - możesz to nazwać poradnikiem - na to, w jaki sposób fototapeta z samolotem może być wykorzystana do udekorowania różnego rodzaju wnętrz, zarówno domowych, jak i firmowych.

Młodości, dodaj mi skrzydeł: fototapeta samolot w pokoju dziecka i nastolatka

Wśród dzieci i młodych ludzi zazwyczaj bardzo liczna jest grupa entuzjastów maszyn i technologii, i tych nowoczesnych, i dawnych: nic dziwnego zresztą! To przecież właśnie w młodym wieku mamy w zwyczaju zachwycać się wynalazkami i dziwić się im, zamiast traktować je w kategoriach ściśle utylitarnych. Jeśli Twoje dziecko uwielbia wszystkie fruwające konstrukcje, fototapeta z samolotem będzie w sam raz dla niego! Jeżeli chcesz stworzyć naprawdę niebanalną dekorację (albo pokój Twojego dziecka jest na tyle nieduży, że nie można tam wygospodarować całej ściany pod tego rodzaju ozdobę), możesz przykleić ją... na suficie! Jaki wzór wybrać? To zależy od wieku i preferencji dziecka. Tapety samolotów wojskowych powinny spodobać się zainteresowanym militariami nastolatkom, podczas gdy urocze i zabawne fototapety Samoloty Disney to propozycja zdecydowanie dla maluchów.

Poszerz horyzonty własnego mieszkania, wykorzystując fototapety 3D samoloty

Wszystkie tapety z samolotami, pasażerskimi i nie tylko, nadają wnętrzu nieco industrialny charakter: ale to nie ich jedyna zaleta! W naszej kolekcji znajdzie się niejedna fototapeta samolot, którą wykorzystać można także do sprawienia, że wnętrze wydawać będzie się znacznie większe, niż jest w rzeczywistości. W końcu czyż może być do tego lepsze narzędzie, niż fototapety 3D samoloty, z widokami na rozległe podniebne przestrzenie? Większość naszych "lotniczych" fototapet sprawi, że wnętrze udekorowane z ich pomocą wyda się nieco większe, i to z aż dwóch powodów. Po pierwsze: zdobi je powiększający wzór, to dość oczywiste. Po drugie, oczywiste znacznie mniej: niebieski, który - jako kolor nieba - siłą rzeczy dominuje wśród fototapet z samolotami, sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne i jednocześnie, jeśli można to tak określić, nieco lżejsze. Idealny wybór, gdy chcesz wnętrzu "dodać centymetrów"!

Wznieś się na wyżyny stylu: fototapeta z samolotem w salonie lub w sypialni (i nie tylko!)

To, że jakiś wzór jest odpowiedni jako fototapeta do pokoju dziecka lub nastolatka, nie musi wcale oznaczać, że nie nadaje się do udekorowania "dorosłego" wnętrza. Jest wprost przeciwnie - wystarczy tylko odpowiednio dopasować motyw! Fototapeta samolot utrzymana w stylu retro (może ze zdjęciem pociesznie przestarzałego dwupłatowca, w sepiowej kolorystyce?) świetnie sprawdzi się we wnętrzach, w których panuje atmosfera vintage, natomiast nowoczesne tapety z samolotami pasażerskimi będą wyglądać bardzo dobrze w nowoczesnych, być może nawet industrialnych albo minimalistycznie udekorowanych wnętrzach (tym bardziej że, jak już zauważyliśmy, mogą one wykazywać wyraźne właściwości powiększające - a w większości pomieszczeń jest to zaleta naprawdę nie do przecenienia!).