Fototapety lotnictwo

Zastanawiacie się, komu może się spodobać lotnicza fototapeta? Samolot w wystroju salonu to propozycja nie tylko dla pilota czy stewardesy. To rozwiązanie także dla wielbicieli dalekich podróży, dla inżynierów zafascynowanych wielkimi konstrukcjami, które z lekkością potrafią wzbić się w niebo, a także dla miłośników przestronnych wnętrz, bo właśnie ta ścienna dekoracja pozwoli nam optycznie powiększyć kameralny metraż. W naszej kolekcji znajduje się wiele wizerunków maszyn – od zabytkowych po najnowocześniejsze modele – dlatego każdy wybierze coś dla siebie. Jest jeszcze jedno miejsce, gdzie idealna okaże się taka właśnie fototapeta. Samoloty będą pasować jak ulał również do pokoju dziecka i nastolatka, którzy zainteresowani są lotnictwem lub wojennymi filmami.  

Fototapeta krajobraz z samolotem

Fototapeta krajobraz z samolotem

Majestatyczny obraz gór to wspaniałe tło dla czerwonego samolotu. Taki wzór idealnie pasuje do jasnej sypialni.
Fototapeta pokaz lotniczy

Fototapeta pokaz lotniczy

Szukasz oryginalnego wzoru fototapety do jadalni? Motyw pokazu lotniczego wprowadzi efekt WOW!
140 fototapet
Fototapeta samolot myśliwiec

Fototapeta samolot myśliwiec

Odważny wzór z myśliwcem ozdobi męską przestrzeń i nada jej niepowtarzalnego charakteru.
Fototapeta samolot nad chmurami

Fototapeta samolot nad chmurami

Lubisz podniebne wojaże? Jeśli tak, to daj temu wyraz i wybierz fototapetę z samolotem nad chmurami.
Minimalistyczna fototapeta z samolotem

Minimalistyczna fototapeta z samolotem

Jeśli wolisz ilustracje od realistycznych zdjęć, postaw na ten minimalistyczny wzór fototapety z samolotem.
Fototapeta samoloty retro

Fototapeta samoloty retro

Dla wielbicieli starodawnych środków transportu przygotowaliśmy wzór fototapety z retro samolotami.
Fototapeta samolot nad  miastem

Fototapeta samolot nad miastem

Fototapeta z samolotem nad miastem nie tylko urozmaici aranżacje, ale także powiększy optycznie małe wnętrze.
Fototapeta śmigła samolotów

Fototapeta śmigła samolotów

Fototapeta w stylistyce vintage sprawdzi się w jasnym salonie, a także na tle ceglanej ściany.

 

Panoramiczna fototapeta – samolot lecący po niebie optycznie powiększy salon

Fototapeta z samolotem to nasz bilet do całkiem nowej aranżacji salonu. Czy nie jest to stwierdzenie nieco na wyrost? Zaraz przekonamy się, że wcale nie. Taki wzór to bowiem najszybszy i najlepszy pomysł, gdy doskwiera nam zbyt mała przestrzeń naszego salonu. Widok ukazujący rozległe przestworza z majestatyczną sylwetką skrzydlatej maszyny sprawi, dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, że kameralny pokój zyska optycznie dodatkową przestrzeń. Iluzja głębi ukryta w takim krajobrazie oszuka nasz zmysł wzroku i spowoduje, że płaska ściana zamieni się w niczym nieograniczone niebo. Na co warto zwrócić uwagę, szukając najlepszej fototapety? Samoloty pasażerskie powinny być ukazane na jasnym, najlepiej podświetlonym przez promienie słońca, tle, bo wówczas uda nam się uzyskać jeszcze lepszy efekt optycznego powiększenia metrażu. Jedną z najbardziej zjawiskowych propozycji jest przedstawienie Dreamlinera, który unosi się nad gęstą pierzyną białych chmur, ponad którą roztacza się błękitne niebo ze złotą kulą słońca. Taka fotografia sprawdzi się w nowoczesnej, minimalistycznej i industrialnej aranżacji.

Nietuzinkowa fototapeta – samolot dla marzycieli i miłośników podróżowania

Kiedyś latanie było dostępne tylko dla tych istot, które w naturalny sposób zostały obdarzone skrzydłami. Dzisiaj każdy z nas może wznieść się wysoko ponad chmury i w mgnieniu oka przebyć tysiące kilometrów jak za sprawą teleportu. To właśnie konsekwentnie realizowane marzenia o lataniu sprawiły, że człowiekowi udało się skonstruować maszynę, która wzbiła się w powietrze. Właśnie dlatego uważamy, że nasza fototapeta – samolot zaprezentowany na tle pierzastych obłoków – powinna ozdobić pokój prawdziwego marzyciela, który wiecznie chodzi z głową w chmurach. Taka dekoracja wprowadzi do wnętrza (dosłownie!) nieziemski klimat, całkowicie zmieniając dotychczasowy charakter wystroju. Malowniczą fotografię polecamy także wielbicielom dalekich podróży. W takiej sytuacji warto wybrać przedstawienie, na którym znajdzie się urzekający widok. Jaki? To zależy od naszego gustu. Mogą to być górskie wierzchołki pokryte śniegiem, morze ze wzburzonymi falami lub egzotyczna wyspa położona gdzieś w tropikach. W zanadrzu jest jeszcze jedna fototapeta 3D. Samolot, który przelatuje nad nowoczesną metropolią, zachwyci każdego wielbiciela życia w dużym mieście. Olśniewający efekt gwarantowany!

Zjawiskowa fototapeta z samolotem idealna do młodzieżowej aranżacji

Młodzieżowa aranżacja powinna być nieziemska, właśnie dlatego sprawdzi się w niej nasza fototapeta. Samoloty wojskowe to propozycja dla nastolatka, który interesuje się historią, zwłaszcza II wojną światową, a także lubi oglądać filmy wojenne ze zjawiskowymi scenami dziejącymi się właśnie w przestworzach. Jesteśmy jednak pewni, że taka ozdoba przypadnie do gustu także nastolatkowi, który myśli o tym, by zostać inżynierem i konstruować nowoczesne maszyny – latające jeszcze wyżej i jeszcze szybciej. W naszej kolekcji znajdują się dziesiątki wzorów, dlatego z łatwością znajdziemy idealny wariant. Do wyboru są nie tylko fotografie, ale również komputerowe grafiki na najwyższym poziomie, a także ilustracje wykonane w stylu flat design, który odznacza się minimalistycznym, ale bardzo efektownym wyglądem.

Lotnicza fototapeta – samoloty do pokoju malucha, który chce zostać pilotem

Dzieci mają najprzeróżniejsze marzenia dotyczące zawodu, jaki będą wykonywać, gdy już dorosną. Z pewnością jednym z najchętniej wybieranych jest bycie pilotem. Kryje się bowiem za tym nie tylko umiejętność obsługi olbrzymiej maszyny, ale także częste podróże do najodleglejszych nawet zakątków świata. Jeśli więc nasza pociecha widzi się w przyszłości za sterami Dreamlinera, w wystroju pokoju powinna się znaleźć lotnicza fototapeta. Samolot może być zaprezentowany w dwojaki sposób. Jeśli maluch jest jeszcze całkiem mały, postawmy na rysunkową ilustrację o bajkowym charakterze. Jeśli natomiast nasz szkrab jest już nieco większy i taka ozdoba byłaby w jego mniemaniu zbyt infantylna, wybierzmy efektowną fotografię albo z najnowocześniejszym samolotem pasażerskim, albo ze starodawnym modelem o podwójnej parze skrzydeł, czyli tzw. dwupłatowcem.