Naklejki wg kategorii - Wilk

Naklejka z wilkiem to niezwykle oryginalna propozycja, żeby ozdobić swoje wnętrze. Te majestatyczne, pełne powagi zwierzęta wprowadzą unikalny charakter do dotychczasowej aranżacji, nadając jej zupełnie nowy klimat. Wybierając konkretne przedstawienie, osiągniemy zupełnie inne rezultaty. W naszym pokoju może się pojawić urokliwy, leśny pejzaż, artystyczny szkic, nowoczesna grafika lub zrobiona z bardzo bliska fotografia, ukazująca mądre spojrzenie. W naszej ofercie znajdują się jednak nie tylko naklejki na ścianę. Wilki, jeśli tylko mamy fantazję, zagoszczą także na naszych meblach, lodówce, drzwiach do pokoju czy laptopie. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak iść za radą jednej z naszych naklejek: keep calm and love wolves!  

48 naklejek

 

Malownicze naklejki z wilkami w przytulnym salonie

Gdy myślimy o zwierzęcych motywach dekoracyjnych, pewnie wielu z nas przychodzą do głowy cętki lamparta lub paski tygrysa i nie jesteśmy przekonani, czy taki print sprawdzi się w naszej aranżacji. Propozycja, którą przygotowaliśmy, to jednak zupełnie inna bajka – to elegancka i efektowna naklejka. Wilk wcale nie jest czarnym charakterem, jak go nakreślili Bracia Grimm – nie zjada babć, ani nie atakuje ludzi. To mądre i sprytne zwierzę, które chodzi własnymi drogami, będzie przepiękną dekoracją salonu. Najlepszy rezultat osiągniemy, gdy wybierzemy wzór z urokliwym pejzażem. W naszej ofercie znajdziemy przynajmniej kilka takich rozwiązań. Możemy postawić na wilka skrywającego się w leśnych zaroślach, ukrywającego się między drzewami, pozującego na tle zimowego lasu czy stojącego na skalnym szczycie, skąd maluje się zapierający dech w piersiach widok na górzystą okolicę. Taki krajobraz, z wyrazistym akcentem w postaci dzikiego zwierzęcia, sprawi, że nasz pokój stanie się o wiele bardziej przytulny. Nawet nowoczesna, minimalistyczna aranżacja, gdy umieścimy na ścianie przedstawienie przyrody, nabierze całkowicie innego charakteru.

Idealna do sypialni naklejka z wilkiem na tle księżyca

Jeśli nasza sypialnia jest jasna i przestronna i nie brakuje w niej naturalnego światła, we wnętrzu może się znaleźć nastrojowa naklejka – wilk zaprezentowany na tle wielkiej tarczy księżyca. Takie rozwiązanie wprowadzi nieco bajkowy, nieco romantyczny charakter, a z pewnością stanie się ciekawszą alternatywą dla przedstawień, które najczęściej pojawiają się w sypialni. W zależności od tego, jaki styl panuje w pokoju, możemy sięgnąć po prawdziwą fotografię lub minimalistyczną grafikę. Jeśli obawiamy się, że bardzo ciemna naklejka z nocnym niebem przytłoczy nasz wystrój, zamiast takiego wzoru wybierzmy rysunkową kompozycję w jaśniejszej tonacji. Niewielka sylwetka wilka, ukazanego na tle rozległego lasu, okaże się znakomitym posunięciem. Utrzymana w szarościach naklejka nie zdominuje sypialni, a jeśli wprowadzimy do pokoju akcenty w pastelowych kolorach, na przykład w pudrowym różu, to dodatkowo rozjaśnimy aranżację.

Młodzieżowe naklejki na ścianę - wilki w pokoju nastolatka

Jeśli zastanawiamy się nad tym, jak ozdobić pokój nastolatka, to doskonałą odpowiedzią będzie naklejka. Wilk tym razem przyjmie jednak nieco inną formę, ale nie obawiajmy się, wcale za babcię się nie przebierze! W młodzieżowej aranżacji świetnie będą się prezentować wzory z przymrużeniem oka. Zamiast więc malowniczych kompozycji czy nastrojowych grafik postawmy na rysunkowe podobizny, których do wyboru mamy kilka odmian. Pierwszą propozycją są portrety, na których zwierzę nosi zabawne gadżety – okulary, czapkę, krawat czy sweter. Drugą opcją są grafiki o zgeometryzowanej formie, które przypominają witraż lub origami. Trzecia możliwość to przedstawienia, które noszą znamiona sztuki plemiennej i ozdobione są tribalami. Na specjalną uwagę zasługują także naklejki utrzymane w dziewczęcym charakterze – w sylwetkę wilka wpisane są floralne desenie, dzięki czemu cały wzór staje się niezwykle delikatny.

Naklejki z wilkami nie tylko na ścianę – sprawdź, gdzie jeszcze!

Nie tylko na ścianę – to gdzie jeszcze sprawdzi się nasza naklejka? Wilk tak naprawdę może rozgościć się w całym naszym mieszkaniu, jeśli tylko go polubimy i pozwolimy mu na to. W przeciwieństwie do fototapet, naklejki mają o wiele więcej zastosowań, dzięki czemu możemy je przykleić na meblach czy różnego rodzaju sprzętach. Jeśli w pokoju nastolatka nie ma wolnej powierzchni na ścianie, wilczy wzór może pojawić się na drzwiach, jeśli w sypialni brakuje nam miejsca na ozdobę, naklejkę możemy przykleić na froncie szafy, odświeżając jednocześnie stary model. Nie mówiliśmy o tym do tej pory, ale zaproponowane przez nas wzory będą się także znakomicie prezentować w kuchni na lodówce. Wyjący do księżyca wilk z pewnością ożywi dotychczasową aranżację. A jeśli często pracujemy na laptopie? Naklejką udekorujmy jego obudowę.