Obrazy do kuchni

Soczyste owoce, lśniące papryczki, ezgotyczne przyprawy czy wykwintne danie  to dopiero początek długiej listy motywów dostępnych w naszym sklepie, które możesz wykorzystać w swojej kuchni. Obrazy do kuchni cieszą się coraz większą popularnością. Liczba wzorów, jakie oferujemy, umożliwia dopasowanie dekoracji do indywidualnego stylu danej przestrzeni kuchennej. Obrazy to idealne wykończenie aranżowanego wnętrza. Odpowiednio dobrane nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Ciekawym sposobem na podkreślenie wnętrza będą również kuchenne fototapety, plakaty i naklejki.
48 obrazów

 

Kuchenne dekoracje

KuchniaSerce każdego domu – kuchnia. Spotykamy się w niej całą rodziną, niekiedy gościmy w niej przyjaciół. Zazwyczaj wszyscy kojarzą ją z zapachem świeżo parzonej kawy. Niestety, często zapominamy o kuchni, pracując nad aranżacją innych pomieszczeń. Skupiamy swoją uwagę na salonie oraz sypialni i mamy nadzieję, że wygląd kuchni „obroni się” sam poprzez gustowne umeblowanie i obecność nowoczesnych sprzętów. Pamiętajmy, że żadna stylizacja nie obejdzie się bez elementów dekoracyjnych – dotyczy to również (a może przede wszystkim) kuchni, czy jadalni. Rolę doskonałych ozdobników mogą pełnić obrazy ścienne. Ich wielkość ustalamy, uwzględniając wielkość samego wnętrza oraz jego zagospodarowania. Dysponując przestronną kuchnią urządzoną w minimalistycznym stylu, możemy pozwolić sobie na jeden, wyrazisty obraz, bądź kompozycję kilku rycin. Mała kuchnia również nie musi bać się dekoracji. W tym przypadku wystarczy, że wybierzemy takie, których formy i kolorystyka nie będą rozpraszać wzroku (na przykład jesienny krajobraz, czarno-biała fotografia, albo prosty rysunek). Zachowajmy odpowiednie proporcje dekoracji w stosunku do ściany. Wisząca grafika nie może być zakrywana przez meble, sprzęty, a nawet zasłony. Pozwólmy, by ozdoba ścienna stała się głównym bohaterem wnętrza! Najważniejsze, by obraz pozytywnie nas nastrajał, wywoływał miłe skojarzenia i cieszył swoją obecnością. Czasami łapiemy się na tym, że chcemy wyposażyć swoje cztery kąty w modne elementy i zamiast ukochanych widoków Prowansji, decydujemy się na sztukę abstrakcyjną, której nie rozumiemy. Nie możemy zapomnieć, że mieszkanie ma podobać się przede wszystkim nam! Nie aranżujemy go z myślą o innych – to my mamy w nim mieszkać! A więc, jeśli uwielbiacie tradycyjne motywy, nie rezygnujcie z nich. Dobierając obraz, skupmy się na jego palecie barw oraz dynamice samej grafiki – zwróćmy uwagę na to, czy obraz nie będzie „kłócić się” z resztą elementów wnętrza. Owszem, kontrasty są ciekawe, jednak nie powinny być nachalne.

Obraz kluczem do sukcesu każdej stylizacji

KuchniaProjektanci wnętrz sugerują, by obrazy przestały być przez nas traktowane jak nieistotne detale. Podkreślają, że dobór odpowiedniej grafiki, rysunku, czy szkicu ściennego, to kwestia nie mniej ważna niż wybór umeblowania. Nie każdy z nas lubi, kiedy obraz staje się najważniejszym punktem stylizacji. Postarajmy się więc, by był jednocześnie gustowny i skromny. Według statystyk zebranych przez naszą markę, klienci najchętniej dekorują salony oraz sypialnie, choć wcale nie zapominają o kuchni. W niej najczęściej pojawiają się motywy owoców, warzyw, kawy i przypraw. Nie rezygnujemy także z tradycyjnych pejzaży i krajobrazów, jak i motywów marynistycznych i florystycznych. Jeśli jednak chcielibyśmy całkowicie odmienić dotychczasową stylizację kuchni, gdyż wydaje się być monotonna i pozbawiona charakteru, pomyślmy o nietypowych deseniach. Ciekawym, a przy tym niebanalnym pomysłem jest wykorzystanie reprodukcji obrazów wielkich twórców. Przywykliśmy do tego, że reprodukcje pojawiają się w pomieszczeniach reprezentatywnych, na przykład w salonie, albo w przedpokoju. Umieszczenie takiej kopii dzieła w kuchni sprawi, że całość nabierze nietypowego wydźwięku. Innym pomysłem wartym uwagi jest panorama wielkiego miasta – wybierzmy swoje ulubione. Paryż, Nowy Jork, Amsterdam, Londyn, Tokio – widok na ogromną metropolię pozwoli wydobyć z przestrzeni jej typowo industrialny charakter. Wieloszczegółowe grafiki dodatkowo zdynamizują całość aranżacji naszej kuchni. Myloview specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji nowoczesnych dekoracji ściennych. Tym razem proponujemy Wam efektowne obrazy, które specjaliści naszego studia nanoszą na płótno malarskie za pomocą technologii nadruku HP. Doskonała jakość, dbałość o każdy szczegół oraz szczególne poszanowanie środowiska w trakcie procesu produkcji, powoduje, że naszej marce zaufały już dziesiątki tysięcy miłośników modnych wnętrz. Przyłączcie się do nas i razem z nami odkrywajcie niezwykły świat designu wnętrzarskiego!