Obrazy wg kategorii - Typografia • Obrazy na ścianę

Lubisz minimalistyczne, ale wyraziste dekoracje? Wierzysz, że dobrym słowem można zmienić nie tylko jeden dzień, ale całe swoje życie? Jeśli tak właśnie jest to obrazy typografia są tym, czego potrzebujesz w aranżacji swojego pokoju. To przepiękny akcent dekoracyjny, który poza sferą estetyczną, niesie także istotne przesłanie lub, znany tylko nam, głęboki sens. Zaletą, jaką odznaczają się typograficzne obrazy jest to, że bardzo łatwo dopasujemy je do naszego wnętrza. Możesz wybrać cytat na neutralnym lub wzorzystym tle i zdecydować, czy bardziej podoba Ci się drukowany czy odręczny napis. Obrazy typografia to prawdziwe bogactwo wzorów, które nie tylko urozmaicą aranżację Twojego pokoju, ale będą także niezwykle cennym źródłem inspiracji i dobrego humoru! 

116 obrazów

 

Ścienne obrazy: typografia w roli dekoracji wnętrza

Język i alfabet to podstawowy sposób naszego komunikowania się ze sobą. Ludzkość tworząc pierwsze formy zapisu informacji umożliwiła nie tylko przekazywanie sobie nawzajem wiadomości, ale także utrwalenie tradycji czy ważnych wydarzeń historycznych, które przetrwają dla przyszłych pokoleń. Najpierw w postaci swobodnych piktogramów, a z czasem w formie coraz bardziej dopracowanych znaków graficznych wykształciliśmy alfabet, bez którego już nikt nie wyobraża sobie życia. To prawda, że funkcjonujemy współcześnie w kulturze obrazkowej, ale spróbujcie przekazać komuś ważną wiadomość tylko za pomocą emotikonów... Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu specjalne miejsce zajmują obrazy z napisami, które dzięki przepięknej czcionce są także wyjątkową dekoracją aranżacji.

Powiedz to wprost! Obrazy typografia w aranżacji salonu

Trafne powiedzenie, motto czy cytat znanej osoby, są w stanie wyrazić więcej niż najpiękniejsze nawet dzieło malarskie czy artystyczne zdjęcie. Jeśli dołożymy do tego przepiękny charakter pisma bądź drukarską czcionkę, zyskamy naprawdę spektakularny efekt. Właśnie tak wyglądają nasze obrazy typografia, które są połączeniem znakomitej treści i doskonałej jakości wizualnej. W jaki sposób dobrać wzór do aranżowanego salonu? Warto zwrócić uwagę na to, jaki efekt chcemy sięgnąć.

  • Cytaty – jeśli kierujesz się w życiu jednym konkretnym mottem, codziennie rano powtarzasz sobie motywującą do działania sentencję lub w chwilach zwątpienia przywołujesz pełne mądrości słowa swojej babci, to odpowiednio dobrane typograficzne obrazy powinny się znaleźć w wystroju Twojego salonu. Zdecyduj się na jeden z zaproponowanych przez nas napisów lub zamów swój własny tekst, który stanie się unikalną ozdobą Twojego domu.
  • Alfabet - obrazy typograficzne przedstawiające cały alfabet, sprawdzą się w pokoju dziecka. Jeśli jednak sięgniesz po przedstawienia bogato zdobionych lub ornamentalnie opracowanych pojedynczych liter i złożysz z nich imię lub wyraz, otrzymasz świetną dekorację do przestronnego wnętrza. Do takiego rozwiązania mogą Ci posłużyć typograficzne obrazy z literami nawiązujące do mehndi - indyjskiej sztuki zdobienia rąk sproszkowaną henną.
  • Czcionki i maszyny – interesującym sposobem na wykorzystanie pisma i zdobniczego charakteru liter w salonie, są przedstawienia starodawnych maszyn do pisania, swobodnie porozrzucanych czcionek z dawnych pras drukarskich lub kolaże z liter powycinanych ze starych, pożółkłych gazet. Dobierając odpowiedni obraz warto dopasować go do stylu, jaki pasuje w naszym pokoju.

Obrazy z napisami w sypialni, czyli nastaw się na dobry dzień!

Poranki bywają różne. Czasem budzimy się przed budzikiem wyspani, wypoczęci i pełni energii. Częściej jednak z trudem otwieramy zaspane oczy i wstajemy lewą nogą podenerwowani na cały świat. Jeśli nie chcesz się poddać negatywnym emocjom, typograficzne obrazy będą najlepszą bronią w walce z poranną chandrą. Zabawny komplement, motywujący cytat czy tylko jedno słowo o głębokim dla Ciebie znaczeniu może sprawić, że w sekundzie poprawi Ci się humor, a szaruga za oknem wyda się tylko krótkotrwałym kaprysem pogody. „Good things come to those who believe”, „Behind the cloud the sun is still shining”, a może „Life is better when you’re laughing”? Zobacz przygotowane przez nas propozycje i wybierz tą, która najbardziej do Ciebie przemawia.

Przełam monotonię - efektowne obrazy z napisami do biura

Biuro powinno być miejscem, w którym doskonale się czujesz i znakomicie Ci się pracuje. Wpływ na to ma nie tylko zawód, jaki wykonujesz i rodzaj obowiązków, którym codziennie musisz stawiać czoła, lecz także wystrój i aranżacja wnętrza. Jeśli chcesz się w nim poczuć jak we własnym domu, warto postawić na oryginalne dodatki, które przełamią typowo biurowy charakter wnętrza. Pamiętając jednak, że dekorujemy przestrzeń, do której wchodzą także współpracownicy lub nasi klienci, najlepiej sięgnąć po obrazy typografia z efektownym cytatem. Efektownym zarówno pod kątem treści, jak i wyglądu. Dzięki niemu ożywimy nasze biuro, zachowując jednocześnie właściwy w pracy aranżacyjny umiar.