Plakaty wg kategorii - Bieganie

Współcześnie kładziemy bardzo duży nacisk na zdrowe odżywianie, zdrowy tryb życia i zdrowe spędzanie wolnego czasu. I choć we wszystkim warto zachować umiar, by nie popadać w skrajności, to jesteśmy zdania, że aktywności fizycznej nigdy za dużo. Właśnie dlatego przygotowaliśmy sportowe plakaty. Bieganie możemy uprawiać wszędzie i o każdej porze i to czyni z tej dyscypliny genialne narzędzie do dbania o siebie. Zdajemy sobie także sprawę, że nie zawsze mamy siłę, by po ciężkim dniu pracy pójść na jogging. Wówczas przyda się odpowiednia motywacja. Niezwykle efektowne, graficzne plakaty inspirowane bieganiem zawieszone w salonie sprawią, że z pewnością znajdziesz ostatki sił, żeby zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Taka dekoracja sprawdzi się także w siłowni i fitness clubie.

Plakat bieganie styl nowoczesny

Plakat bieganie styl nowoczesny

Bieganie to nie tylko sport, ale również styl życia. Nasz motywujący plakat zawieszony w salonie z pewnością będzie Ci o tym przypominał.
Plakat lekkoatleta do salonu

Plakat lekkoatleta do salonu

Plakat z lekkoatletą zmotywuje Cię do działania i stawiania sobie kolejnych, sportowych wyzwań.
41 plakatów
Plakat biegaczka olimpijska

Plakat biegaczka olimpijska

Minimalistyczny plakat jednocześnie upiększy ściany i podkreśli Twoje sportowe zainteresowania.
Plakat jogging o zachodzie słońca

Plakat jogging o zachodzie słońca

Bieganie daje wolność i pozwala zapomnieć o troskach. Jeśli właśnie to najbardziej cenisz w tym sporcie, spraw sobie nasz plakat.
Plakat bieganie retro

Plakat bieganie retro

Poster z biegaczami idealnie nada się jako dekoracja klubu fitness lub siłowni – będzie stanowił doskonałą motywację do aktywności fizycznej.
Plakat sportowy z biegaczem

Plakat sportowy z biegaczem

Plakat w nowoczesnej formie zdynamizuje pomieszczenie i sprawi, że wprost nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu.
Plakat typograficzny dla biegacza

Plakat typograficzny dla biegacza

Pamiętaj, że bieganie powinno dawać Ci przyjemność i dobrą zabawę! Nasz plakat typograficzny będzie Ci o tym przypominał!
Plakat bieganie styl minimalistyczny

Plakat bieganie styl minimalistyczny

Dla wszystkich aktywnych osób przygotowaliśmy grafikę, która podkreśli ich sportowe pasje.
Plakat motywacyjny dla biegacza

Plakat motywacyjny dla biegacza

W chwilach zwątpienia i braku chęci do biegania, nasz motywacyjny plakat doda Ci energii do pokonania kolejnych kilometrów.
Plakat bieganie w pastelach

Plakat bieganie w pastelach

Kolorowy, energetyczny plakat świetnie nadaje się do pokoju natolatki, która poświęca zbyt mało czasu na uprawianie sportu.

 

Powody, dla których warto zawiesić sportowe plakaty: bieganie w centrum uwagi

Sport to zdrowie. I choć wszyscy to wiemy, nie wszyscy wcielamy tę zasadę w życie. Albo nie mamy czasu, albo jesteśmy zmęczeni, albo… wszystko po trochu, bo zawsze znajdzie się jakieś dobre wytłumaczenie. Tymczasem, im szybciej o siebie zadbamy, tym szybciej zauważymy świetne rezultaty. Co prawda nie mamy takiej mocy sprawczej, by wysłać Cię sprzed komputera na mały jogging, ale możemy Cię do tego zachęcić w inny sposób – podsuwając Ci sportowe plakaty. Bieganie to znakomity pomysł na ruch, a sięgając po odpowiednią dekorację wnętrza, zwiększysz swoją szansę na zdrowie.

  • Gdy zawiesisz w widocznym miejscu przedstawienie biegacza trudniej Ci będzie wyrzucić z głowy temat sportu i aktywności fizycznej. Dzięki temu łatwiej Ci będzie przeprowadzić spektakularną zmianę w swoim życiu. Co więcej, taki akcent zmotywuje Cię do tego, by zamiast siedzieć na kanapie, założyć buty i zrobić przynajmniej trzy okrążenia po najbliższym parku. Zobaczysz, jaką sprawi Ci to satysfakcję! Będziesz nie tylko bardziej zadowolony z siebie, ale przede wszystkim zdrowszy! A to wszystko dzięki temu, że zawiesisz na ścianie motywacyjne, sportowe plakaty. Bieganie naprawdę nie jest takie straszne! A jeśli obawiasz się, że takie wzory będą się dobrze prezentować tylko na siłowni lub w fitness clubie, to chcemy Cię uspokoić – w szerokiej ofercie dostępnych przedstawień bez trudu znajdziesz efektowne, eleganckie wzory, które będą świetnie wyglądać w Twoim salonie.  

Graficzne plakaty: jogging ożywi Twoje życie, a także… aranżację salonu!

Z czym kojarzy się sportowy plakat? Bieganie dla większości nowicjuszy to przede wszystkim pot, krew i łzy… a mówiąc całkiem poważnie to specjalistyczny strój i obuwie, bardzo duży wysiłek i zmęczenie. Gdy zaczniesz już jednak biegać okaże się, że adrenalina, którą wywołuje ruch daje niesamowitą energię, radość i satysfakcję, dzięki czemu nawet momenty skrajnego wyczerpania nie odciągną Cię od joggingu. Przygotowane przez nas wzory plakatów to więc nie tylko sylwetki sportowców ćwiczących na bieżni w siłowni lub przemierzających górskie szlaki, morskie wybrzeża i leśne łąki. To także niezwykle barwne, graficzne przedstawienia przywodzące na myśl te wszystkie pozytywne emocje, o których przed chwilą wspomnieliśmy. Sprinterzy składają się z rozedrganych kolorowych punkcików, zygzaków i geometrycznych figur, dzięki czemu sprawiają wrażenie, jakby naprawdę biegli po tej białej kartce papieru. Taki plakat będzie się świetnie prezentował w nowoczesnym salonie, zwłaszcza w takim, który chcemy ożywić i nieco zdynamizować. Na pięknej aranżacji wnętrza się jednak nie skończy. Widząc taki wzór z pewnością nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu i pełen pozytywnej energii pójdziesz pobiegać!

Zawieś plakaty inspirowane bieganiem w pokoju nastolatka, by zachęcić go do ruchu

Kolorowe, energetyczne plakaty sportowe to także świetny pomysł, by ozdobić młodzieżową aranżację. Starsze pokolenia przywykły do tego, by narzekać na młodą generację i wytykać jej wszelkie wady. Wśród najczęściej stawianych zarzutów jest ten, że nastolatki za mało się ruszają i stale spędzają czas przy komputerach i telefonach komórkowych. Zamiast jednak utyskiwać, warto przejść do działania i zachęcić młodych ludzi do uprawiania sportu. Jednym z pierwszych kroków może być wprowadzenie do pokoju odpowiedniego akcentu. Co powiesz na plakaty? Jogging to najłatwiejszy sposób by zacząć swoją przygodę ze sportem. Potrzebujemy do tego tylko dobrych butów i odrobiny wolnego czasu. Przedstawienie wysportowanych, zadowolonych z życia biegaczy będzie doskonałym bodźcem, by zmotywować nastolatka do rozpoczęcia nowego, zdrowego etapu w swoim życiu. 

Aranżacja fitness clubu: plakat, bieganie i odrobina motywacji

Gdy przychodzimy do fitness clubu mamy zazwyczaj ściśle określone priorytety – chcemy zadbać o nasze zdrowie i zapracować na piękną sylwetkę. Jednak wyczerpujące ćwiczenia i kilometry przebiegnięte na bieżni potrafią naprawdę zmęczyć i odebrać ochotę do dalszego wysiłku. Warto więc pomyśleć o odpowiednim wystroju sali, który będzie działał motywująco na uprawiających tam sport ludzi. Najszybszym sposobem, żeby zmienić wygląd wnętrza są dobrane tematycznie plakaty. Jogging – to nie tylko napięte mięśnie, wysiłek i zmęczenie, ale także przepiękna przyroda i otoczenie, w którym możemy biegać. Wysportowane sylwetki ludzi będą doskonałą motywacją do tego, by wytrwać w swojej walce o piękne ciało, a przedstawienie natury zainspiruje Cię, by w dniach, w których nie przychodzisz do fitness clubu wybrać się samemu na jogging do pobliskiego parku czy lasu.