Fototapety hokej

O tym, że sport jest pasjonujący i potrafi sprawić, iż serce zaczyna nam szybciej bić, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Różnorakie rozgrywki rozbudzają emocje, ale również przyciągają pewnym dynamicznym pięknem – tym samym, za sprawą którego starożytni Grecy umieszczali podobizny zawodników igrzysk na płaskorzeźbach czy ornamentach. Dziś opowiemy, dlaczego warto pójść w ich ślady i również w naszych mieszkaniach wykorzystać ozdoby sportowe, a konkretnie te poświęcone hokejowi. Przedstawimy Wam wszystkie zalety, jakie oferuje taka fototapeta. Hokej zdobywa coraz więcej fanów, więc i my z radością wprowadzamy nowe wzory w naszej ofercie. Sami przekonajcie się o ich potencjale! Całkiem możliwe, że któryś motyw sprawdzi się idealnie w Waszym mieszkaniu jako fototapeta. Hokej inspiruje!

Fototapeta dla nastolatka - hokej

Fototapeta dla nastolatka - hokej

Nowoczesny motyw sportowy spodoba się nastolatkom. Fototapeta sprawi, że wnętrze pokoju nabierze dynamicznego charakteru.
Fototapeta stadion hokejowy

Fototapeta stadion hokejowy

Motyw stadionu nie tylko doskonale prezentuje się w roli ściennej dekoracji, ale optycznie powiększy zbyt małe pomieszczenie.
70 fototapet
Fototapeta hokej dla dzieci

Fototapeta hokej dla dzieci

Hokejowy motyw ścienny ubarwi aranżację pokoju dziecka. Fototapetę umieśćmy na jednej ścianie, a pozostałe pomalujmy.
Fototapeta stadion 3D

Fototapeta stadion 3D

Sportowy efekt WOW! uzyskamy, gdy udekorujemy jedną ze ścian wnętrza fototapetą z wielkoformatowym zdjęciem stadionu w 3D.
Fototapeta mecz hokejowy

Fototapeta mecz hokejowy

Fototapety ze sportowymi motywami dodają przestrzeni niebanalnego wydźwięku. Hokejowy temat graficzny spodoba się fanom zimowych dyscyplin.
Fototapeta hokejowe symbole

Fototapeta hokejowe symbole

Jeśli Wasza pociecha jest fanem hokeja, udekorujcie jej pokój graficznymi motywami inspirowanymi tym sportem.
Fototapeta krążek w siatce

Fototapeta krążek w siatce

Efektowna fototapeta zastąpi inne ozdoby we wnętrzu. Motyw 3D przyciąga uwagę.
Fototapeta mistrzostwa hokejowe

Fototapeta mistrzostwa hokejowe

W pubie lub klubie, w którym kibice oglądają mecze najlepszych drużyn hokejowych, warto umieścić dekoracyjną fototapetę - z hokejowym motywem!
Fototapeta hokej na lodzie

Fototapeta hokej na lodzie

Dynamiczny motyw utrwalony na ścianie powoduje, że cała stylizacja wnętrza wygląda nowocześnie.
Nowoczesna fototapeta sportowa

Nowoczesna fototapeta sportowa

Stylowe fototapety inspirowane sportem to wymarzona ozdoba pokoju dziecka, jak i ciekawy akcent ścian szkolnego korytarza lub szatni.

 

Efektowna fototapeta: hokej, dynamizm i kontrasty

Każdy sport posiada swoje indywidualne, charakterystyczne cechy. Przede wszystkim dotyczą one zasad, wykorzystywanego ekwipunku oraz stroju zawodników. Przekłada się to również na sam wygląd rozgrywki, a co za tym idzie – estetykę całej dyscypliny. I trzeba zdecydowanie zaznaczyć, iż pod tym względem hokej jest wyjątkowy. Przede wszystkim olbrzymią rolę odgrywają tu barwy. Podstawowa wersja tego sportu obejmuje rozgrywki na lodowiskach: te zawsze są intensywnie oświetlone i oczywiście bardzo jasne kolorystycznie. Inne, wyraziste barwy zobaczymy natomiast na charakterystycznych strojach zawodników. To wszystkie te czynniki razem decydują o tym, jak będzie wyglądać poświęcona tej dyscyplinie fototapeta hokej.

Dekoracja ścienna wniesie więc do naszego mieszkania chłodne barwy oraz mocne kontrasty. Szczególnie ciekawie prezentują się właśnie kompozycje, które jeszcze bardziej podkreślają te cechy. Przedstawiają one zazwyczaj zawodnika (lub zawodników) w bardzo dynamicznej pozie, co gwarantuje wyrazistość oraz efektowność wzoru. Tego rodzaju fototapety są na tyle wyraziste, iż nie potrzebują żadnych dodatków. Wręcz odwrotnie – przytłoczone stracą sporo ze swojego potencjału. Polecamy również, aby w ich przypadku pozostać konsekwentnym w obranej kolorystyce, a co za tym idzie, wybierać je do pomieszczeń o chłodnych barwach i nowoczesnych, modernistycznych (metalowych, plastikowych lub szklanych) meblach.

Sportowa fototapeta hokej w pokoju dziecięcym

Sport jest czymś ponadczasowym. Łączy pokolenia – oglądanie meczów to rozrywka kibiców w każdym wieku. W podobny sposób metrykami nie przejmuje się nasza oferta fototapet. Zaprojektowaliśmy wzory poświęcone hokejowi zarówno dedykowane dorosłym, jak i dzieciom. W tym drugim przypadku, proponowane przez nas aranżacje nie muszą być aż tak intensywnie kontrastowe albo mocno zaakcentowane. Zamiast dynamicznych (a czasem wręcz brutalnych) scen z lodowiska proponujemy kolorowo narysowane postacie zawodników, które swoim wyglądem na pewno wzbudzą sympatię najmłodszych. Hokej może być jednym z wielu licznych zainteresowań dziecka. Wtedy również i my musimy w odpowiedni sposób wybrać właściwe proporcje. Nawet pojedyncza i niezbyt duża ściana ozdobiona atrakcyjną fototapetą wystarczy, aby do dziecięcy pokój zyskał wesołą i żywą atmosferę. A co może być lepszego, od autentycznej radości naszego małego kibica lub sportowca?

Postaw na zieleń – fototapety: hokej na trawie

Hokej, jak każda dyscyplina sportowa, ewoluował wraz z czasem i doczekał się swoich wariacji. Najbardziej popularną z nich jest wersja rozgrywana na trawie. Wzory tego typu na fototapetach, w oczywisty sposób różnią się kolorystycznie od tych podstawowych – chłodną biel lodowiska zastępuje w nich intensywna zieleń trawy. Dzięki temu znacznie lepiej sprawdzają się pośród ciepłych tonacji czy też pomieszczeń z drewnianymi meblami. Jeżeli więc i nasze mieszkanie utrzymane jest w takiej właśnie stylistyce, hokej na trawie może być doskonałym wyborem tematu fototapety.

Dodatki do sportowej aranżacji

Czasem odpowiednio dobrany detal potrafi być nadzwyczaj wymowny. Takiemu założeniu hołdowaliśmy, projektując nasze fototapety poświęcone hokejowi, a przedstawiające wykorzystywany w tej grze sprzęt – krążki, łyżwy czy też kije. Aranżacje, które z ich pomocą stworzyliśmy, są znacznie subtelniejsze, ale nie mniej atrakcyjne! Wiele z nich utrzymanych jest dodatkowo w bardziej stonowanych kolorach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako tło. Jeżeli więc chcemy uniknąć zbytniej dominacji fototapety w pokoju (za sprawą dynamicznych wzorów), to kompozycje z hokejowymi akcesoriami nadadzą się do tego idealnie.