Plakaty wg kategorii - Ciało

Każdy z nas w swoim domu chce czuć się swobodnie, jest to nasza ostoja, a także miejsce, do którego wracamy aby odpocząć i zrelaksować się po całym dniu w pracy. Urządzenie domu czy mieszkania to indywidualna kwestia, każdemu wszakże podoba się co innego, jednak wszyscy chcemy, by wystrój odzwierciedlał to, jacy jesteśmy i co lubimy. Jeśli nie jesteśmy fanami minimalizmu i lubimy ozdoby na ścianach, możemy skusić się na dekoracje w postaci plakatów lub obrazów, które ożywią nasze wnętrze. Kwiaty lub krajobrazy to banał, jeśli marzy się nam oryginalne dzieło sztuki postawmy na plakat z ciałem człowieka. Piękno kobiecego lub męskiego ciała przedstawione na dużym formacie zachwyci każdego.

48 plakatów

 

Plakat ciało człowieka – artystyczna nagość

Piękno ciała człowieka dostrzeżono już w Starożytności, kiedy to tworzono zachwycające rzeźby czy malowidła podkreślające umięśnione sylwetki czy kobiece krągłości. Choć czasy i standardy piękna ciągle się zmieniają, ciało człowieka nadal nie przestaje nas zachwycać. Jeśli zdecydujemy się na plakat - ciało powinniśmy pomyśleć nad odpowiednim miejscem, aby go odpowiedno wyeksponować. Wszystko zależy również od tego, co dany plakat z ciałem będzie przedstawiał. Jeśli nie będzie miał on wydźwięku erotycznego, możemy zdecydować się na udekorowanie nim salonu, przedpokoju lub innego pomieszczenia, w którym przyjmujemy gości. Dostępnych jest wiele wzorów plakatów, na których ciało człowieka pokazane jest w sposób artystyczny, pozbawiony erotycznego wydźwięku. Jednak jeśli w naszym odczuciu plakat ciało ma być zarezerwowany tylko dla naszych oczu, możemy powiesić go w sypialni lub w łazience, do której nie będą mieli dostępu odwiedzający nas goście czy dzieci. Możemy również zdecydować się na wykonanie profesjonalnej sesji i wywołać osobiste zdjęcia w formie plakatu. Wówczas będzie to nie tylko piękna ozdoba, ale również pamiątka na długie lata.

Plakaty ciało – dekoracja najwyższej jakości

Dawniej plakat kojarzył się nam z kiepskiej jakości wydrukiem, który był bardzo nietrwały i szybko się niszczył. Dzisiejsze plakaty wykonane są z bardzo wysokiej jakości papieru, dzięki czemu stanowią niezwykłą dekorację każdego wnętrza. Perfekcyjnie układają się na ścianie, a także dobrze prezentują się w ramach lub antyramach. Nadruk na plakacie pozwala idealnie odwzorować rzeczywisty obraz. Dzięki nowoczesnej technologii druku kolory są doskonale odwzorowane, a obraz prezentuje fotograficzną ostrość i jakość. Taka dekoracja jest również odporna na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu nie musimy martwić się, że kolor wyblaknie. Baza gotowych wzorów jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Wystarczy dobrać odpowiednią wielkość do rozmiaru pomieszczenia, w którym planujemy powiesić plakat. Jeśli metraż naszego salonu na to pozwoli, możemy zdecydować się na plakat, który zajmie większą część jednej ze ścian. Wówczas z pewnością będzie to centralny punkt salonu, duży plakat zwróci uwagę każdego, kto nas odwiedzi.

Plakaty ciało człowieka – idealna ozdoba domowej strefy spa

Współczesne łazienki coraz mniej przypominają te, które do niedawna można było spotkać w niemal każdym mieszkaniu. Dawniej pokrywało się je podobnie wyglądającymi płytkami od podłogi aż po sufit. Dziś łazienka przypomina domowe spa, ma być przestronna, przytulna, ciepła, a także urządzona w taki sposób, aby przyjemnie spędzało się w niej czas. Na ścianach coraz częściej spotyka się wodoodporne fototapety lub zmywalne farby, które w połączeniu z płytkami, a także drewnem tworzą nowoczesną całość. Bardzo modne jest również dekorowanie łazienki za pomocą dodatków. W łazience idealnie sprawdzi się plakat ciało człowieka oprawiony w elegancją ramę. Może przedstawiać półnagie ciało kobiety lub owiniętą ręcznikiem męską sylwetkę. Podobne plakaty możemy spotkać na ścianach w salonach spa, gdzie mają one na celu zachęcić nas do poddania się pielęgnacyjnym zabiegom. Dlaczego zatem nie zrobić tego w zaciszu własnego domu? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki i zaplanować wolny wieczór. Plakat ciało to doskonały sposób, aby nadać naszej łazience charakteru, a także stworzyć eleganckie wnętrze.