Obraz lew

Lew to symbol odwagi, męstwa i prawdziwej siły. Jego majestatyczna sylwetka budzi respekt i sprawia, że mamy ciarki na skórze. Dzieciom obrazy lwów kojarzą się przede wszystkim z najpopularniejszym dużym kotem na świecie, czyli Simbą z bajki Disney’a „Król Lew”. Dorośli mają przed oczami obraz lwa jako dzikiej i drapieżnej bestii, która w mgnieniu oka jest w stanie dogonić antylopę czy zebrę. A dla nas? Czym są obrazy z lwami? Znakomitym pomysłem na dekorację wnętrza. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w nowoczesnym, jak i afrykańskim wystroju, zarówno w salonie, jak i pokoju dziecka. To połączenie elegancji i dzikości, które wprowadzi wyjątkową atmosferę do każdego wnętrza. 

Obraz lew w naturalnym środowisku

Obraz lew w naturalnym środowisku

Lwia rodzina doda odrobinę czułości do Twojego wnętrza i sprawi, że stanie się ono bardziej rodzinne.
Obraz lwica akwarela

Obraz lwica akwarela

Do stylizacji w nurcie afrykańskim wykorzystajmy obrazy ze zwierzętami - na przykład z potężną lwicą.
50 obrazów
Obraz z rysunkiem lwiątka

Obraz z rysunkiem lwiątka

Obraz z rysunkiem małego lwiątka idealnie nada się do przestrzeni, w której przebywają dzieci!
Obraz lew afrykański

Obraz lew afrykański

Taka dekoracja w lekkim stylu boho dobrze wpisze się w jasny pokój, w którym znajduje się dużo roślinności.
Obraz lew na skałach

Obraz lew na skałach

Obraz z dzikim kotem to dekoracja proponowana do aranżacji w nowoczesnym nurcie. Również wzbogaci minimalistyczne przestrzenie.
Obraz dostojne zwierzę

Obraz dostojne zwierzę

Tradycyjne krajobrazy zamieńmy na dziką sawannę, a zamiast popularnych motywów wybierzmy wizerunek lwa. Taki obraz na pewno będzie zauważony!
Obraz lwiątko

Obraz lwiątko

Obraz z małymi lwami zadowoli dzieci. Powieśmy go w ich pokoju, bądź oprzyjmy dekorację o ścianę.
Obraz lwiątko do pokoju dziecka

Obraz lwiątko do pokoju dziecka

Obrazy z dzikimi kotami mogą stanowić dekorację dziecięcego pokoju lub materiał edukacyjny w szkolnej klasie czy przedszkolu.
Obraz lwica w trawie

Obraz lwica w trawie

Taka dekoracja ścienna sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje niepowtarzalny charakter.
Obraz lwica na sawannie

Obraz lwica na sawannie

Portret lwicy wkomponowany w stylizację o naturalnym charakterze, będzie efektowną ozdobą salonu.
Obraz śpiący dziki kot

Obraz śpiący dziki kot

Duży obraz z lwem powieszony na ścianie w przedpokoju podkreśli stylową aranżację całego mieszkania.
Obraz z lwem do salonu

Obraz z lwem do salonu

Aranżacja w stylu afrykańskim nie może obejść się bez zwierzęcych motywów - przykładowo w formie obrazów ściennych.

 

Obrazy z lwami nie tylko w afrykańskiej aranżacji

Obraz lwa będzie się znakomicie prezentował w kolonialnej aranżacji lub w afrykańskim wystroju. Ciepłe, stonowane kolory, wiklinowe meble i zwierzęce motywy są znakomitym tłem dla prawdziwego króla zwierząt. Jeśli dodamy jeszcze do tego rzeźbione figurki słonia czy nosorożca z ciemnego hebanu  i kolorowe makatki lub poduszki w etno wzory, stworzymy zachwycającą aranżację w gorącym, dzikim klimacie. Obraz lwa sprawdzi się jednak nie tylko w afrykańskiej estetyce. Wszystko zależy od tego, jaki wzór dekoracji wybierzemy.

  • Dużym zainteresowaniem cieszą się obrazy lwów w oszczędnej, czarno-białej kolorystyce. Taka dekoracja będzie się przepięknie komponować w nowoczesnym, minimalistycznie urządzonym wnętrzu.
  • Zupełnie inny rodzaj dekoracji prezentują przedstawienia lwów w formie kolorowego, graficznego portretu utrzymanego w stylu etno. Takie rozwiązanie możemy wprowadzić zarówno do minimalistycznej aranżacji, jak i barwnego wystroju w stylu boho.
  • Miłośnikom sztuki przypadną do gustu obrazy z lwami przypominające artystyczny szkic, barwną akwarelę w delikatnych, rozmywających się kolorach lub wyrazistą kompozycję złożoną z geometrycznych brył. To ostatnie rozwiązanie przypominające origami lub witraż warto umieścić w centralnej części pokoju i uczynić z niego główną dominantę aranżacji. 

Pomysł na obraz lwa w przestronnym salonie

W ofercie naszego sklepu znajdują się także zupełnie wyjątkowe obrazy lwów przeznaczone do przestronnych wnętrz. Czym się one różnią od standardowych przedstawień? Tym, że składają się z kilku części, które dopiero zawieszone obok siebie tworzą spójne przedstawienie. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest tryptyk, czyli obraz składający się z trzech obrazów, ale możliwości jest więcej. Jeśli Twój salon jest naprawdę duży i dysponujesz przestronną, zupełnie niezagospodarowaną ścianą, to idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie poliptyk, czyli kompozycja składająca się z kilku mniejszych obrazów – czterech, pięciu, a nawet sześciu. Niczym czujny lew, wyostrz wszystkie swoje zmysły i wybierz się na polowanie po naszej stronie internetowej w poszukiwaniu najlepszej dla siebie zdobyczy!

Simba i Mufasa - obrazy Król Lew w dziecięcym pokoju

Choć Disney’owska bajka o Królu Lwie ma już dobrych kilkanaście lat, wciąż jest bardzo chętnie oglądana przez najmłodszych widzów. Jeśli Twoje dziecko uwielbia Simbę i zabawną parę Timona i Pumbę, to obrazy Król Lew są obowiązkowym elementem wystroju w jego pokoju. Jeśli dobierzesz do nich korespondujące naklejki dekoracyjne na ścianę, to masz pewność, że tworzysz oszałamiającą aranżację, którą Twój maluch pokocha. A jeśli Twoje dziecko jest już nieco większe, to postaw na obrazy lwów w formie zabawnych, rysunkowych portretów. Co powiesz na wizerunek lwa w hipsterskich okularach, słuchawkach na uszach lub eleganckiej muszce na szyi?

Aranżacja służbowego biura z pazurem? Postaw na obrazy lwów!

Jeśli szukasz wyrazistego motywu dekoracyjnego, dzięki któremu będziesz mógł w mgnieniu oka zmienić wystrój swojego biura, to obraz lwa jest znakomitym pomysłem, aż chciałoby się ryknąć: ROARRRRR! W zależności od tego, czy jesteś miłośnikiem minimalistycznych czy realistycznych przedstawień, sięgnij po czarno-białe zdjęcie szczerzącego zęby lwa lub kolorowe przedstawienie ukazujące dzikiego kota wylegującego się na tle afrykańskiej sawanny. A jeśli brakuje Ci barwnego akcentu, który ożywi monotonny wystrój, najlepszym rozwiązaniem będzie obraz z głową lwa w formie geometrycznego, niezwykle barwnego przedstawienia.