Obrazy wg kategorii - Kobieta • Obrazy na ścianę

Piękne kobiety od wieków inspirują artystów. Dawniej malarze i rzeźbiarze, a dziś także fotograficy, tworzą niezapomniane dzieła z urzekającymi kobietami w roli głównej. Niezwykłe obrazy ukazujące atuty kobiecego ciała oraz urodę modelek dostępne w kolekcji myloview będą ozdobą każdego wnętrza. Panie przedstawione na obrazach przybierają zmysłowe pozy, a ciekawe aranżacje dodają im tajemniczości lub charakteru. Portrety kobiet, które znajdziesz w naszej kolekcji przedstawiają wiele odsłon kobiecości. Wybierz ten obraz, który intryguje Cię najbardziej lub jest najbliższy Twojej wizji kobiety idealnej. Niech przyciąga wzrok w Twoim salonie, gabinecie lub sypialni. Piękne kobiety znajdziesz również na naszych naklejkach, fototapetach oraz plakatach.

71 obrazów

 

Obrazy kobiecości: portrety kobiece jako stylowa ozdoba mieszkania

O ile kobiety-malarki przez całe stulecia były sukcesywnie wymazywane z kart podręczników historii sztuki (malowanego konia z rzędem temu, kto potrafi wymienić więcej niż trzy nazwiska słynnych malarek!), o tyle obrazy kobiet to jeden z najpopularniejszych – o ile nie w ogóle najpopularniejszy – motywów wszelkiego rodzaju dzieł. Nic dziwnego, że w naszym katalogu znalazło się ich tak dużo! Mimo iż portret kobiecy to taki „oklepany” temat, istnieje bardzo wiele sposobów na to, by wykorzystać obrazy kobiet do stworzenia ciekawej aranżacji wnętrza. Dzisiaj zaprezentujemy Wam tylko niektóre z nich – mamy nadzieję, że się Wam spodobają!

Akty: obraz z nagą kobietą jako dekoracja sypialni (i nie tylko)

Choć nagość, zwłaszcza kobieca, na co dzień otacza nas zewsząd (wystarczy zerknąć na bilboardy!), wiele osób nie patrzy zbyt przychylnym okiem na zawieszanie aktów na ścianach mieszkań. Co do nas, uważamy, że estetyczny i gustowny obraz z nagą kobietą może być fantastyczną dekoracją wielu rozmaitych wnętrz: jeżeli jednak chcesz uniknąć kontrowersji i „gorszenia” swoich gości (choć tutaj, jak wiadomo, bardzo dużo zależy od tego, jakich przyjmujesz gości), najlepiej będzie zawiesić go w sypialni. Obraz przedstawiający nagą kobietę od pasa w górę będzie wyglądał bardzo dobrze na ścianie nad łóżkiem – tam, gdzie nasi dziadkowie wieszali swoje małżeńskie portrety. W naszym katalogu znajdziesz najrozmaitsze obrazy z nagą kobietą, z łatwością więc dopasujesz wzór do stylu, w jakim urządzona jest Twoja sypialnia: minimalistom na pewno spodobają się subtelne, delikatne portrety kobiece z naszej autorskiej kolekcji Nudes, a osoby, które nad grafiki przedkładają zdjęcia, znajdą dla siebie niejedną propozycję wśród przygotowanych przez nas powyższych motywów. Czarno-biały obraz kobiet będzie wyglądał dobrze w większości wnętrz!

Współczesny obraz kobiecości: nowoczesne obrazy do salonu i firmy

Jaki jest współczesny obraz kobiecości? Zdecydowanie bardziej różnorodny, niż kiedykolwiek w historii! Kobiety wykonują wszystkie prace, którymi do tej pory zajmowali się mężczyźni, a także zajmują się całym mnóstwem innych rzeczy. Nasze obrazy kobiet są równie różnorodne: dlatego znajdziesz tutaj zarówno mnóstwo dekoracji, które wykorzystasz do ozdobienia salonu udekorowanego w każdym możliwym stylu, jak i tematyczne ozdoby w sam raz do udekorowania ściany firmy. Pomyśl tylko: poczekalnię gabinetu dentystycznego może ozdabiać podobizna uśmiechniętej dentystki, biuro – zdjęcie kobiety w profesjonalnym stroju, salon fryzjerski – portret kobiety o fantazyjnie ułożonej fryzurze... Jest wiele możliwości i bez wahania możemy powiedzieć, że nie ma firmy, której nie udałoby się udekorować, wykorzystując obrazy kobiecości!

Obrazy kobiet myloview: dobry design, najwyższa jakość

Ogromny wybór wzorów – aby stworzyć powyższą kategorię, przejrzeliśmy miliony motywów w naszym katalogu! – jest ważny, ale tym, za co zawsze chwalą nas nasi klienci, jest fantastyczna jakość. Bez względu na to, jaki wzór wybierzesz, możesz mieć pewność, że obraz, który do Ciebie trafi, wykonany zostanie z najwyższą starannością. Nasze obrazy drukujemy na trwałym, wytrzymałym płótnie, które w dotyku przypomina tradycyjne płótno malarskie (odznacza się charakterystyczną „nitkowatą” fakturą), ale tak naprawdę jest od niego znacznie mocniejsze. Technologia druku, którą wykorzystujemy do tworzenia obrazów, to HP Latex: opracowana przez firmę Hewlett-Packard metoda tworzenia nadruku, która pozwala na dokładne odtworzenie kolorów, które widzisz na ekranie komputera, gdy przeglądasz nasz katalog: żadnych rozczarowań i wyblakłych barw! Nadruk wykonany w tej technice nie tylko odznacza się żywymi, idealnie nasyconymi barwami, ale także trwałością: nie blaknie nawet w jasno oświetlonych wnętrzach i jest odporny na wysoką temperaturę oraz podwyższoną wilgotność powietrza.