-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Plakaty - Sypialnia

Plakat z bramkarzem

Plakat z bramkarzem

Numer zdjęcia: #117633566
Wymiary: 24 x 30 cm
Materiał: Plakat standard
6,30 PLN
Zmień rozmiar

Inspirujący plakat dla przyszłych sportowców!

Marzeniom najczęściej oddajemy się tuż przed snem. Plakat ścienny z bramkarzem najlepiej umieścić nad łóżkiem dziecka, które za dnia oddaje się piłkarskiej pasji, a w nocy śni o meczach na murawie w otoczeniu tysięcy kibiców. Taka dekoracja na pewno doda mu motywacji do spełnienia swoich postanowień. Postać bramkarza na plakacie jest bezimienna – może być nim każdy, nawet maluch, który na razie śpi słodko w łóżku. W ten sposób łatwiej jest postawić się w roli tego, który strzeże bramki. Uniwersalna kolorystyka oraz proste wzornictwo sprawiają, że ta dekoracja pasuje do pokoju dzieci w różnym wieku, zarówno przedszkolaków, jak i nastolatków.

Dekoracja naścienna z postacią bramkarza została wykonana w pastelowych barwach, które można wykorzystać w różnych aranżacjach. To dopełnienie klasycznego wnętrza lub wyróżniający się element w minimalistycznym pokoju. Dobrze wygląda w zestawieniu z meblami z jasnego drewna. Plakat na ścianę dodaje charakteru, a jednocześnie wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę. Paleta kolorystyczna ogranicza się do kilku dominujących kolorów – jasnej żółci, intensywnej czerwieni i pastelowej zieleni. Zieleń wprowadza relaksującą atmosferę. Z kolei kolorowy strój bramkarza, a także jego dynamiczna pozycja, ożywiają dziecięcy pokój.

Otoczenie, w jakim na co dzień przebywa dziecko, ma ogromne znaczenie. Warto sprawić, aby było ono dla niego inspiracją. Tak właśnie działa plakat ścienny z bramkarzem, który małym piłkarzom kojarzy się z ulubionym hobby. Maluch uświadamia sobie, że poprzez swoje starania może osiągnąć wymarzony cel. Dzięki temu trenowanie sprawia mu jeszcze więcej przyjemności. Taki plakat zachęca również do uprawiania sportu, który jest dobry dla wszystkich dzieci. Dekoracje w pastelowych kolorach kreują serdeczną atmosferę. Pokój wzbudza wówczas same pozytywne skojarzenia, a maluch czuje się w nim bezpiecznie i swobodnie. Chcąc stworzyć przyjazne warunki w dziecięcej sypialni, warto wybrać właśnie taką dekorację.