Inspiracje - Obrazy - Sypialnia

Obraz z aniołem

Obraz z aniołem

191,62 PLN
Materiał: Obraz na płótnie
Wymiary: 100 x 80 cm

Dodaj skrzydeł swojej sypialni: pomysły na obrazy z aniołem 

Anioły, wyjątkowej urody istoty o przepięknych skrzydłach, kojarzą nam się przede wszystkim z wiarą chrześcijańską. Tymczasem stworzenia o zbliżonych cechach pojawiają się także w mitologiach i innych religiach. Choć różnią się wyglądem, czasami posiadają więcej, niż jedną parę skrzydeł, łączy je podobna misja – są naszymi opiekunami i przewodnikami, którzy w trudnych chwilach czuwają nad naszym bezpieczeństwem. 

Obraz anioły szczęścia jest więc doskonałym pomysłem na aranżację sypialni – miejsca, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i spokojnie. Ta wyjątkowa ozdoba będzie nie tylko estetycznym elementem Twojego wnętrza. Obraz z aniołem stanie się także swego rodzaju amuletem, inspirującym znakiem, który będzie wyzwalał w Tobie siłę i pozytywną energię do stawiania czoła codziennym wyzwaniom.

Prezentowany obraz do sypialni z wizerunkiem anioła będzie się znakomicie komponował w monochromatycznym wnętrzu przełamanym jedynie ciepłym odcieniem drewna i miedzianym kolorem ozdób. Choć obraz z aniołem utrzymany jest w biało-czarnych odcieniach, dynamiczna forma i oryginalne przedstawienie ożywiają sypialnię lepiej, niż najbardziej nawet kolorowe dzieło. Tak dobrany obraz do sypialni będzie się doskonale prezentować, gdy zawiesimy go u wezgłowia łóżka. Ciekawą propozycją do minimalistycznej sypialni są także obrazy przedstawiające jedynie atrybut anioła, czyli pierzaste skrzydła.

Obraz anioły szczęścia jest także oryginalnym pomysłem na aranżację industrialnego salonu. Połączenie tradycyjnego motywu o religijnym charakterze i nowoczesnego pokoju nawiązującego do dawnych fabryk i hal produkcyjnych, tworzy jedyne w swoim rodzaju wnętrze pełne inspirujących kontrastów. Obraz z aniołem utrzymany w monochromatycznych kolorach będzie doskonale korespondować zarówno z surową, betonową powierzchnią, jak i nieotynkowaną, ceglaną ścianą w charakterystycznym, czerwonym kolorze.