-50%   PROMOCJA

Inspiracje - Obrazy - Sypialnia

Obraz romantyczny krajobraz

Obraz romantyczny krajobraz

Numer zdjęcia: #181249735
Materiał: Obraz na płótnie
Wymiary: 30 x 20 cm
50,30 PLN
Zmień rozmiar

Zachowaj weekend we dwoje na zawsze!

O tym, czy weekend we dwoje jest romantyczny decyduje nie tylko miłość, lecz również otoczenie – to ono jest jedną ze składowych, które wpływają na pobudzenie, zmysły, a przede wszystkim budują wspomnienia, które na długie lata zostają w naszej pamięci. Romantyczny krajobraz to także znakomity sposób na element aranżacyjny domu – obraz ten będzie przypominał nam o tym, jak ważna jest miłość.

Landszafty od lat znajdują uznanie w aranżacji wnętrz. Widok na kwitnące pola czy skraj lasu zawsze przywołuje na myśl miłe wspomnienia. Czasem warto jednak pójść o krok dalej i zamiast tradycyjnego urokliwego widoczku postawić na obraz z romantycznym krajobrazem. Nie ma znaczenia czy będą to góry, jezioro, rzeka czy las – ważne, aby przywoływał miłe momenty z naszego życia, kojarzył się z miłością i cudownie spędzonym weekendem we dwoje. Romantyczne krajobrazy sprawdzą się w aranżacji sypialni – dzięki nawiązaniu do konkretnych chwil będą pobudzać zmysły, ale także na nowo rozpalą miłość. Obraz tego typu pasuje do niemal każdego stylu aranżacyjnego. W minimalistycznym pokoju grać będzie główną rolę, zaś w rustykalnym optycznie powiększy przestrzeń stając się iluzją kolejnego okna. Również i w bardziej kobiecych wnętrzach może być ciekawym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej podkreśli melancholijny klimat.

Powieszony w salonie obraz z romantycznym krajobrazem to ukłon w stronę wspólnej aranżacji przestrzeni. Motyw ten bowiem łączy, przywołuje wspólne i ważne wspomnienia. Odpowiednio wyeksponowany będzie też nastrajał do kolejnych czułości. W zależności od wyboru widoku, obraz z krajobrazem stanowi również bazę aranżacyjną dla pozostałych dodatków. Jeśli motywem jest jezioro pełne tajemniczej mgły – dobrze jest w salonie wyeksponować stare wiosło czy ryciny z łodziami, które przywodzić będą na myśl legendy arturiańskie.

Obrazy z romantycznym krajobrazem mają w sobie odrobinę intymności, która łączy ze sobą dwójkę ludzi. Warto wieszać je w tych pomieszczeniach, w których wspólnie spędzamy dużo czasu, ale również w przedpokoju, w którym czule żegnamy się z partnerem przed wyjściem do pracy. Niech staną się główną ozdobą, dzięki której miłość będzie trwać przez wieki!